reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
No Zuzu duża dziewczynka :p ma 98centyl. Wzrost ma 1.5rocznego dziecka. Najważniejsze, że zdrowa.

Termin na ost. sobotę września ;) czyli od dziś równo za 9mies.
 
a co tu taka cisza????/


my po udanym dwudniowym sylwestrze ,wczoraj do 6 rana trwal , z maluchami od 20 do 23 tanczylismy wszyscy,takiej ekipy zgranej nie widzialam a maluchy miedzy nami ,takich buziek usmiechnietych fajnych to naprawde az milo bylo patrzec , potem my do 3 jeszcze dance party i do 6 pogawedki przy winku itp, nikomu sie nie chcialo spac
a maluchy pobudke o 8 nam zrobily pelne wigoru i energi i do 18 pelna chata znowu, na takim sylwestrze dlugo nie bylam i naprawde fajna ekipa i super
i powiem wam ze wyszlo nam na glowe po 25 zl , kupilismy co trzeba,ja robilam tam lazanie, salatke gyros i rybke i kazdy po kolei cos pichcil a meskie towarzystwo zadbalo o alkohol i naprawde mozna sie swietnie bawic i miec przy sobie dzieciaczki:))))) kazdy odpoczal od wszystkiego i fajnie zaczelismy nowy rok :))))))
 
Cześć,
trafiłam tutaj kilka dni temu, wciągnęło mnie czytanie, jak piszecie o Waszych przeżyciach.
Chciałam się przywitać, jestem samotna w ciąży.... samotna w sensie, że bez faceta, ale nie całkiem sama, bo mam cudownych rodziców. Termin porodu na marzec.
Szczęśliwego Nowego Roku! :-)
 
ufff i po świetach ;-)

Orchidea22 no to gratulacje i obyście byli cholernie szczęśliwi!!!

Candyc a tobie życzę żeby wrzesień tego roku był śliczny J To długa twoja niunia mój to mały krępy dopiero 80 J
Carlaa podoba mi się że zmieniłaś podejście, do pracy i szefów mniej emocjonalne to tylko praca a zwłaszcza jak ma się doczynienia z takim szefem jak twój J
Szukajacawrazen witaj i na pewno od marca nie będziesz samotna przez najbliższe naście lat ;-)
 
Hej kochane

Ja tylko na chwilke.. Pozniej napisze co i jak u mnie. Oczywiscie czytam was na biezaco. Zycze Szczesliwego Nowego Roku !!

I mam pytanie. Wiecie moze ile trzeba czekac na kase z mopsu od odebrania decyzji ? Dzwonilam do nich w polowie grudnia, pytalam czy jest decyzja twierdzili, ze nie, darli sie przez ten telefon. A na decyzji data za 7 grudnia... po prostu masakra. w koncu dzisiaj ja odebralam. To chyba jakos szybko powinni ten przelew zrobic ??
 
Hej kochane

Ja tylko na chwilke.. Pozniej napisze co i jak u mnie. Oczywiscie czytam was na biezaco. Zycze Szczesliwego Nowego Roku !!

I mam pytanie. Wiecie moze ile trzeba czekac na kase z mopsu od odebrania decyzji ? Dzwonilam do nich w polowie grudnia, pytalam czy jest decyzja twierdzili, ze nie, darli sie przez ten telefon. A na decyzji data za 7 grudnia... po prostu masakra. w koncu dzisiaj ja odebralam. To chyba jakos szybko powinni ten przelew zrobic ??
a ktorego u ciebie kase wyplacaja? u mnie np dp 23 i dopiero wtedy kase sie dostaje a jak decyzje masz po przelwie to musisz czekac na kolejny termin
jak masz date z 7 grudnia a przelewy robili np do 5 do dopiero w styczniu kasa bedzie
 
U mnie tak wlasnie jakos 6 albo 7. Roznie. Tylko, ze u mnie jest tak, ze jak sie decyzji nie odbierze to oni wtedy nie wyplacaja... w ogole nie wiem o co z tym chodzi ehh.. A ja bez kasy od listopada, jakas masakra. Jutro tam zadzwonie i zapytam
 
reklama
carla nie bylo go z nami, widzielismy sie w swieta w okrojonym czasie i jeszcze po i daje sobie spokoj, nasze dzieci sa inaczej wychowane,inaczej ja patrze na spedzanie czasu z dziecmi a corka j jest ze wszystkim na nie,zreszta on zaczal tez miec jakies jazdy a ja nie mam ochoty na uzeranie sie, cos sie wypalilo i skoro nie mozemy normalnie spedzac czasu i byc normalna para to ja dziekuje, dawalam szanse myslalam ale nie chce czegos za wszelka cene, zreszta po tym co przeszlam sama w ciazy mam inne podejscie i nic na sile, wole skonczyc cos w pore nic potem zalowac, mysle ze jak kiedykolwiek mielibysmy zamieszkac razem to bysmy sie pozabijali hehehe ,chociaz nie powiem zabiega w dalszym ciagu ale coz zycie

tylko uwazaj z tymi inhalacjami,bo ja malemu tak robilam az w koncu dostal skurczu oskrzeli i wyczytalam ze to z przedawkowania pulmicortu ale z drugiej strony wolalam to jak nie moze antybiotyku

honey nadplaca ci wszystko ale wyplaty kasy sie nie wyklocisz z nimi ,powiedza ze nie ma przelewu i koniec
chociaz np ja w grudniu zaliczke mialam juz jakos po 15 az sie zdzwilam
 
Ostatnia edycja:
Do góry