reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

CZeść dziewuszki :-p

Ja tak wpadłam w razie W życzyć Wam wszystkim WEsołych Świąt bo nie wiem czy jeszcze zawitam:tak:
Nie mam dziś weny, mała tak mi daje popalić od rana, że się już ruszać nie mogę tak mnie wszystko boli :-(

Mozi wszstkiego naj dla córci :happy:
 
reklama
krropelka oj tam, ma M, lepszy dobry wujek który ma dobry wpływ ma na dziecko niż niejeden tatulek :tak:
katerinka111 no muszę sprzedać skarbonkę bez dna i kupić coś mniejszego bo jak ceny od stycznia pójdą jak szalone do góry to całą pensję do baku będę wlewać.
Olajo no ale te 500 razy na 2 razy by było :-) a ja wogóle lubię jeżdzić w trasy, ja wogóle może zostanę tirówką tzn będę jeżdzić tirem po świecie, kiedyś na budowie była kobieta kierowca ciężarowych samochodów, ale ona była tak dużą kobietą że koła sama wymieniała :-) a ja to pewnie śrubą bym się przygniotła :-D

A ja chcę żłożyć najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne zdrówka, zadowolenia z życia i zwłaszcza dla tych samotnych które jeszcze cierpią po rozstaniach aby pokochały siebie
wczoraj widziałam kawałek filmu i facet nie mógł po chorobie zajmować się tym co kochał i na pytanie czy cierpi z tego powodu powiedział, że nie pokocha coś innego tego życzę wszystkim zagubionym :tak:
 
A ja wiecie co wczoraj uslyszalam od swego rodzinnego lekarza:-D.

Teraz sie smieje ale wczoraj to az mi sie plakac chcialo a potem zlosc ogromna byla.
Gdy nalegalam na to by zwrocil uwage(mimo ze ogolne wyniki byly ok)ze mnie non stop żołądek boli i slabo mi sie robi w ciagu dnia,ze przepisal mi jakies na reumatyzmy.To mi powiedzial tak.
Pewnie jestes w ciązy!!Ja mu na to.A skad!!nawet partnera do tej ciąży nie mam,nie ma takiej opcji!
On mi wtedyTO TOBIE FACETA POTRZEBA!!!BY CI DOGODZIL 3X DZIENNIE I WSZELKIE BOLE MINĄ!!!!!!!!
:szok::szok::szok:
Pozatym mowi.NIE ZAWRACAJ MI WIECEJ GLOWY!!

Poszlam wiec na skarge do kierownika przychodni.Bo juz mnie szlak trafial za takie cos.Młody szawik i takie teksty do mnie.I mowie babce jakiego to zatrudnia lekarza a ona mi na to A MOJ SYN,ON TAKI ŻARTOWNIS JEST.I sie smiala.
:wściekła/y:
No i tyle wskuralam.A zmienic buca nie moge.bo jest tylko jedna przychodnia i jeden lekarz.W bstoku to mialam fajna rodzinna lekarke,bardzo mila i sympatyczna.Żaluje ze sie wyprowadzilam.

No jakos ci faceci to mnie nie lubia(moze wyczuwaja moj wstret do nich).
Dzisiaj na domiar zlego zepsula mi sie lodowka.Na same swieta.Padła:-(dzwonie do wlasciciela(facet) i mowie o tym.A on mi jeszcze jobów nadawal.Ze wynajmuje mi mieszkanie za taka kwote z pelnym ekwipunkiem i powinnam sprzet naprawiac we wlasnym zakresie jak zepsulam.Ze nikt za grosze nie wyanjmuje jak on mieszkania.Dla niego 1000zl to grosze:confused:.No ale w sumie to 60m,tak popatrzylam ogloszenia to taki metraz to liczy sie po ok 1200zl.
I kolejny wydatek.
I jeszcze za leczenia ząbka zamowil mi stomatolog 180 zl:-(podobno NFZ tego nie refunduje bo to kanalowe.

Przysnilo mi sie ze skonczyl sie gaz na swieta i jesc nie miaalm co i ze pralka sie zepsula.No i co?dzisiaj rano gotuje kaszke dla ewy a tu pyk,gaz sie skonczyl.W sumie dobrze ze teraz a nie w swieta.A pralke boje sie wlonczyc teraz:shocked2:
A znam taki przesad ze przed wigilia trzeba wszystko poprac(nie wolno w dzien wigilii) zeby wszelkie brudy z poprzedniego roku nie przechodzily na nastepny.Tak samo na Nowy Rok.

Ale mi sie pokierpcalo wsio.Czekam az ten dziwny rok sie juz wkoncu skonczy.Oby kolejny byl lepszy:blink:


Na szczescie ewuś tryska energią.A zdrowie malucha najwazniejsze,reszte jakos pokonamy:blink:
 
Dziewczyny dziekuje za zyczenia do Cory

a ja sobie prezent sama dla siebie zrobilam i kupilam kozaczki skorzane, ladne proste z flekami na wymiane i gwaracja na 12 m-cy,
oduczylam sie kupowac buty na fleki robione, wczoraj u jednego szewca facet zawolal za dorabiane fleki 35-50 zl zalezy jakie rodziaj materialy za jedna pare,a fleki wymienialam poltora miesiaca temu,podobno material mial byc mocny,mocny to on nie byl,bo bym nie sciachala fleka w ciagu poltora miesiaca, co chodzilam w dwoch parach butow na zmiane i w adidasach

auto jak sie nie psuje to super rzecz,ja sie ciesze,ze zrobilam prawko,bo nie musze sie prosic,aby mnie tata gdzies zawiozl,tylko auto od niego pozyczam,a swoje mnie jeszcze nie stac, tym bardziej aby stalo pod blokiem,bo do pracy to bym nie jezdzilam,bo mi wyszloby z 300 zl,a za bilet mpk place 45
 
Kochane z okazji nadchodzących świat chce Wam życzyć dużo zdrowka,wszystkiego dobrego,pociechy z dzieciaczków i zdrówka dla nich,by te świeta były spokojne,wesołe.
 
reklama
Do góry