reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Elena jest dokladnie tak jak Carlaa mowi, nie ma sytuacji bez wyjscia. Ja do Krakowa jezdze na studia i czasem w piatek wyjezdzam o 4 rano, a wychodze ze szkoly o 20, a to dlatego, zeby juz nie bulic za noc z czwartku na piatek, i co fajnie mi z tym ? No tez nie, a moj ojciec ma full kasy a ja co. Ale ogolnie chodzi mi o to, ze na pewno da sie cos wymyslic, ja bym wszystko zrobila, byle sie z palantem nie uzerac i na jego laske nie patrzec.

A wakacje :) no w poniedzialek teraz jade do Bukowiny z mama, bratem i malym, a wykupilam wyjazd do Dubaju. Sam pobyt w hotelu, wyzywienie itd, wiza wjazdowa, jakies wycieczki, wiec to mam nagrane i zaplacone, ale sama musze bilet znalezc, narazie najtanszy widzialam za 1500 zl, wiec czekam jeszcze na okazje, musze sie wstrzelic w dobry termin. Wyobrazcie sobie, ze bilet z LOT-u kosztuje 10 TYSIECY hahahaha !!
moze popatrz na bilety z Niemiec beda tansze
 
reklama
Elena Szczerze zazdraszaczam wycieczki do Dubaju- co zobaczysz to Twoje :))

A tak ogólnie dziewczyny: nie kłócić mi się tutaj!!! ;))))
Racja nigdy nie jest po jednaj stronie a i racja to rzecz subiektywna ;)
W każdym razie myślę, że nikt tutaj nie chce nikomu źle i jesteśmy tutaj aby się wspierać :D
 
Ja tam sie nie boje, jest okazja super to jade :) faktycznie, zobacze tez bilety z Niemiec, ale stad tez nie jest najgorzej, mysle, ze ok tysiaca w 2 dwie strony da rade, takze nie tak zle jak na taka dluga trase, bo chyba 9 godz lot.

Rosi ja nie wiem co poradzic Elenie, bo wlasciwie nie wiem co ona tam musi tak bardzo zalatwiac i po co tam jezdzi, wiem, ze na pewno bym sobie nie dala tak robic
 
Ja wlasnie nie wiem dlaczego nasze linie maja takie ceny...Jak ja zobaczylam to 10 tys to najpierw myslalam, ze mi sie przewidzialo, ale jednak nie. Cos niesamowitego

a co do Eleny to jeszcze mi pomysl wpadl do glowy, moze jakis pokoj w hostelu na okolicznosc tych wyjazdow ??
 
honey ja do niemiec szukalam to byly kosmiczne roznice miedzy tanimi liniami a lotem, i tez myslalam wtedy ze zle widze... tylko nie pamietam konkretnei jaka to byla cena... ale dosc duzo za 2 bilety wychodzilo
 
Carlaa uuuuuu!!!! nie ma nic gorszego niż zapach kocich sików..... Niezazdraszczam ...

A tak po za tym to tak sobie pomyślałam, że ..... kot nasikał w wózek nie dlatego, że jesteś samotnym rodzicem.
Pocieszajace jest to, że chociaż koty nie widzą różnicy ;)))
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nie lubie kotow i nigdy w zyciu nie chcialabym ich miec. U mnie tez tak bylo z kotami- na parterze wlasnie mieli kota, i on chodzil i lal, tak smierdzialo, ze sie nie dalo wejsc do klatki. W koncu ktos zadzwonil po kogos ze spoldzielni chyba i sie skonczylo. No bo sobie nie wyobrazam, zeby spal w wozku-paranoja !! Pozniej sie dziecko wklada, a syfiarz spi. Moze sprobujcie tak zrobic, bo przeciez wozek sie sam nie osikal hehe.
 
reklama
Do góry