reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No do przewidzenia bo DAMSKI BOKSER na zawsze nim pozostanie.

A z ta rodziną a to racja.Ja to swojej juz dawno sie wyrzeklam.Nie uznaje nikogo oprocz mamy.Wypieli sie na mnie mimo ze wiele razy prosilam o pomoc a potem nawet odpowiedzi telfonicznej nie doczekalam sie.Nawet na swoje wesela ani świeta roczne mnie nie prosili jakbym byla wstydem rodziny,hehehe
Mądre powiedzenie ze z rodzina to tylko na zdjęciach sie dobrze wychodzi.

Teraz żyje tylko iwylacznie swoim życiem i nikt o mnie nic nie wie.I tak jestem szczesliwasza.

Ale mimo wszystko jak mama katerinki tak nagadala ze ona zmysla to niech siostra weźmie wspaniala mame i sie przekona:)

 
reklama
dzieczyny moja siostra wie co moja mama robi i nie raz za glowe sie zlapala,napisala esa ze sie nie wtraca i mam sie wyprowadzic to bede miala spokoj a mamy nie wezmie bo przeciez to my mamy dwa pokoje dla siebie,z siostra od dawna nie gadalam a teraz to juz wogole jej na oczy nie chce widziec ,
i dokladnie jak piszecie kazdy ma w dupie bo nie mam jej obok i nie musi sluchac,a ciotke to dzisiaj tak zjechalam ze o matko,a babka sie teraz bieli i mam to gdzies,bede tak dlugo o tym mowic az wezmie te zasrane tabletki i da nam swiety spokoj,


a ja dzisiaj bylam w sklepie ogladac rolki i fajny pan mowi do mnie szuka pani dla dziecka i tak zaczelismy rozmawiac ze wyladowalismy na kawie w cukierni obok,dzieciaczki moje i jego syn bawili sie na placu zabaw a my gadalismy :-D.
jejku jak sie odprezylam psychicznie ,chyba tego mi bylo trzeba
 
carla za czasow mojej corci to bylo pol roku a potem juz tylko sadownie,a myslisz ze sie wyda? jak do tej pory jest spokoj

u mnie pewnie bedzie wojna o mieszkanie jak mama oczy zamknie
 
trochę nie zaglądałam balowałam w weekend - grill nad jeziorkiem - ale po tak długiej przerwie nie picia mało wypiłam i tak dobrze się bawiłam, chyba dziecko zmienia priorytety :-)

the_devil (do wypowiedzi sprzed wielu stron) ja kiedyś myślałam że mój to takie biedne dziecko porzucone przez ojca, a teraz myślę nie ma ojca ale zrobię wszystko żeby miał ...na ile dam radę ;-)... mądrą mamę, czy mi oceniać czy lepiej że moje dziecko nie ma ojca czy by żyło w toksycznym związku na siłę, ja mam się skupić na tym co jest co będzie czas pokaze, a co było to było, mogło być lepiej mogło być gorzej ale na to i tak się wpływu nie ma jest tylko teraz.... chyba przechodzę kolejny etap po rozstaniu :-) dążę do całkowitego wybaczenia sobie jemu złemu losowi czy czemuś tam jeszcze :-)

carlaa ja słyszałam że zawsze ojciec może się upomnieć o dziecko no ale chyba sądownie
lonley ciekawe co u Ciebie? rozpakowana chyba już
fikusek1988 i jak po wizycie?
 
jaimis okazalo sie ze mam bakterie w moczu i mam brac miesiac antybiotyk,pozniej badania i dostaam skierowanie na usg dopplerowskie,takze zobaczymy co i jak na nastepnej wizycie:)
 
fikusek1988 my babeczki biologiczną mamy skłonność do problemów z bakteriami, mam nadzieję że po następnej wizycie będzie oki, ja to staram się nie używać publicznych toalet ale trzymanie moczu też nie jest dobre, a probiotyki bierzesz?
 
reklama
zazdrosc o K wszystko zniszczyla,zreszta nie tylko o niego ...........owszem jak bylismy blisko siebie bylo pieknie,ale niestety powroty do domu bylo to samo ..... uderzyl mnie ............. kocham go bardzo ale sensu to juz nie ma

:wściekła/y:
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
uderzył !!!!!!!!!! nosz
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
Życiowy nieudacznik ! tylko taki ktoś może uderzyć kobietę
realmad2.gif
realmad2.gif
niech się zmierzy z równym sobie LESZCZ
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif


i tak jak piszą pozostałe baby

ON SIĘ NIE ZMIENI ! NIE WIERZ MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!


juz nie postanowilam i staram sie trzymac tego .............. kazdego dnia jest lepiej , zablokowalam na fejsie i gg.z sercem bedzie troche gorzej i potrfa ale mam nadzieje ze sie uda


Honey ;/ eh dziwnie odebrałam Twoj wpis do Margolci ;]

A TY Margol nie waż mi się do niego wracać choćby nie wiem co, bo wpadnę tam do Ciebie i normalnie będziesz bidna
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
Kochana mi babacia zawsze powtarzała mądre słowa :) " Jak się sama nie poszanujesz, nikt Cię szanował nie będzie "
weź to sobie do serduszka ! Jesteś śliczną kobietą, mądrą - choć czasem podejmujesz złą decyzję, ale jak każdy.
Masz cudowne dzieciaki :) Ciesz się, że ich masz, że są zdrowi ! i idz przez z życie z podniesionym czołem, a nie z jakimś matołkiem....

Wydaje mi się, że Ty koniecznie musisz mieć przy sobie faceta, tak jakbyś nie mogła bez niego...
Wytrwaj w postanowieniu o którym piszesz, a zobaczysz co to znaczy być szczęśliwą :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry