reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Rosi zainteresowalas mnie teraz tym kredytem. Ciekawa jestem jak z tym jest dokladnie. Bo moze nawet kupic, wynajac i samo by sie splacalo:)
 
reklama
Rosi zainteresowalas mnie teraz tym kredytem. Ciekawa jestem jak z tym jest dokladnie. Bo moze nawet kupic, wynajac i samo by sie splacalo:)

Od jakiegoś czasu warunki kredytowania zmieniły się przez tzw.: Rekomendację A. Utrudnia to bardzo zdolność kredytową nie tylko dla osób fizycznych, ale także dla firm. Z tego co wiem Rekomendacja A była zaskarżona do sądu. Trzeba pośledzić temat.

Są banki, które udzielają kredytów nawet dla osób bez stałego zameldowania :) ... ale to juz inna jazda ....

Rosi, ja tez chetnie posłucham co wiesz na ten temat ... bo pomimo iz nie wynajmuję, to mam jeszcze jakies tam zyciowe plany ...
 
Witajcie

mialam dwa cudowne tyg.sama z chlopcami internet rzadko,fon w serwsie wiec spokoj.wypoczelam psychicznie potrafilam cos postanowic.ale szczescie nie trfalo dlugo :-(wczoraj wrocilam i koszmar ............zyc mi sie nie chce,nie ma nic sensu ....a bylo tak pieknie..................eeeehhhhhhhhhhhh nawet pisac nie ma sensu

a pochwale sie tylko ze Krystianek siadac zaczyna ............
 
Ostatnia edycja:
Margolcia na wczasach byłaś?? Co się znowu zaczęło?? Skoro coś postanowiłaś to wytrwaj w tym i nie poddawaj się!!!
musialam inaczej bym zwariowala.
co sie stalo .....przez pierwszy tydzien pan E szukal mnie o jak prubowal ale nie wyszlo.odpuscil wiec ja szczesliwa.wrocilam wczoraj ........... a on juz .....wyzwiska itp itd ........masakra . napisal do K ze Misio juz nie jest jego synem , ze mieszkam z nim ii ze w ciazy jestem ........ jakis dramat , K dzwoni z zalem jak ja tak moge ......... a szkoda gadac :(:(
 
Rosi dla mnie to dziwne, ale może on jest tak skąpy, że żal mu na paliwo. :confused:
Polska policja to patologia. Mój kolega, który tam pracuje mówi, że: "ta firma to burdel".:cool:
 
Margolcia :szok: no co Ty w ogóle opowiadasz ? a czemu ten E taki się nagle stał ? czy coś się wydarzyło ?
Kurde dlatego, że nie zaglądam regularnie mam mega braki.
Wydawało mi się, że jesteś szczęśliwa, na zdjęciach tak to przynajmniej wyglądało.

lonley
! TRZYMAM KCIUKI :)
Powodzenia niunia.
 
reklama
Do góry