reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

a jakie masz zaniesc to zaswiadczenie im ? takie dokladne, czy po prostu suma netto ?
Bo jak ja mialam zanosic do mops-u to po prostu takie zwykle, tylko suma neeto (z umowy)
 
reklama
charlene to zadzwon tam i powiedz jaka jest sytuacja,jak doniesiesz pozniej to oni ci to i tak nadplaca,ja mialam podwyzke alimentow i fundusz mi nadplacil od rozprawy ,wiec na pewno nic nie stracisz a jak nie umiesz to lepiej sama sie nie zabieraj bo dla mopsu kazdy grosz sie liczy

ja bylam dzisiaj u mnie w pracy i maja sie zastanowic co dalej z moja umowa,powiedzialam co i jak i w takim systemie pracy musialabym wziasc zlobek za 590zl i opiekunke za pewnie tez tyle wiec wszystko bym wydala.a moja pani kier, powi, ze jak dla niej mam wsiasc platny do konca i potem bezplatny byle jak najwiecej czasu zebym zyskala i jak mi sie sprawy domowe uloza i z kuby zdrowiem bedzie lepiej to wroce a jak nie to rozstaniemy sie na dobre kiedy bede chciala :szok::szok::szok::szok::szok::szok:.mowie wam az mi szczena opadla !!!! milo sie zrobilo ale coz gora ma glos ,wiec trzymajcie kciuki i za mnie

rosi jak to sie mowi w kazdej rodzinie sa jakies niesnaski
margolcia POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Margolcia28 ja trzymam kciuki z całych sił i dobrą drogę wybrałaś. :-)
Ja ostatnio doszłam do wniosku że może to nie z facetami mam problem tylko ze sobą najpierw muszę pokochać siebie bo jak siebie nie kocham to jak mogę uważać że jestem warta miłości innego? postanowiłam zacząć patrzeć pozytywnie na siebie i terażniejszość, z przeszłości wszystko sobie wybaczyć a o przyszłości jakoś nie myśleć tylko mieć nadzieję że będzie dobrze.... mam czasami doły ale kto ich nie ma zwłaszcza po rozstaniu?

katerinka111 tak w tym kraju się traktuje matki małych dzieci u mnie w poprzedniej pracy kolejną laskę zwolnili zaraz po macierzyńskim, Polska kraj prorodzinny ;-)
 
wiecie co a mnie sie wydaje ze oni nawet jakby chcieli sie zainteresowac ojcostwem to tylko na chwile bo i tak sa za pusci zeby ponosic pelna odpowiedzialnosc za dziecko dlatego raczej nie bawili by sie w takie pelne i sadowe tatusiowanie i to zainteresowanie glownie mija po minimum 3 miesiacach no chyba ze trafia sie ojcowie z pierwszego zdarzenia ktory kocha dziecko pomimo sytuacji miedzy matka ale to w naszych przypadkach sie nie sprawdza :)
 
A jaki facet kawaler bedzie wnikal czy to jego dziecko czy nie?:confused:Tymbardziej jakis kryminalista.
Przewaznie wypieraja sie ojcostwa i trzeba ich sila zmuszac do badan a nie sami pchaja
sie do sadu zeby 25 lat placic alimenty.:no:Takie rzeczy to tylko na filmach sie zdarzają.

Po co martwisz sie na zapas,tymbardziej ze nie wie czyje to dziecko a moze wcale juz ciebie nie pamieta ze taka bylas skoro to trwalo krotko i po tobie moze zrobil jeszcze z 5 dzieci.

Charlene,bo pewnie trzeba w tym kalkulatorze samemu wstawic koszty uzyskania bo on tego nie wylicza bo to zalezy od wielu czynnikow np. na ile etatow sie pracuje,czy sie dojezdza i koszty dojazdu itp.
 
Carlaa ja też otarłam się o kręgi takie poniekąd kryminalne oj trudno trafić do więzienia naprawdę trzeba się postarać, ja zgadzam się z Rosi, monotematycznie powtarzaj że nie jego nie wiem czy zechce mu się sądownie cokolwiek robić, chyba już ma dosyć sądów.... a z innej beczki jak tam samochód zadowlona z tego gazu jesteś?

honey01 a może ignorować??????
 
No wlasnie go zignorowalam :) napisalam tylko, ze nie zycze sobie, zeby pisal do mnie, a on cos tam napisal a pozniej ze chcialby wyslac paczke, ale nie wie... i tego juz nie dokonczyl hahahaa dla chcacego nic trudnego, ale on zawsze czegos NIE WIE, napisalam krotko, ze nie chce. No i tyle rozmowy wylaczylam gg i chyba zmienie numer
 
reklama
nie zmieniaj tylko ignoruj zobaczysz że to go bardziej zirytuje, a chce dawać coś dla dziecka bierz przecież to nie dla ciebie tylko dla dzidzi, to jest chore bo faceci jak płacą na dziecko to im się wydaje że nie jest to dla dziecka tylko dla matki
 
Do góry