reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Margolcia :szok: no co Ty w ogóle opowiadasz ? a czemu ten E taki się nagle stał ? czy coś się wydarzyło ?
Kurde dlatego, że nie zaglądam regularnie mam mega braki.
Wydawało mi się, że jesteś szczęśliwa, na zdjęciach tak to przynajmniej wyglądało.

lonley
! TRZYMAM KCIUKI :)
Powodzenia niunia.

zazdrosc o K wszystko zniszczyla,zreszta nie tylko o niego ...........owszem jak bylismy blisko siebie bylo pieknie,ale niestety powroty do domu bylo to samo ..... uderzyl mnie ............. kocham go bardzo ale sensu to juz nie ma

lonly rowniez trzymam kciuki !!!!!!!!!!
 
reklama
margolcia znajac Ciebie to Ty i tak zaraz do niego polecisz. Ogolnie sa takie terapie dla osob w toksycznych zwiazkach, wiec moze Ty idz na taka, bo juz przeciez dluzej tak chyba rady nie dasz ...
 
margolcia znajac Ciebie to Ty i tak zaraz do niego polecisz. Ogolnie sa takie terapie dla osob w toksycznych zwiazkach, wiec moze Ty idz na taka, bo juz przeciez dluzej tak chyba rady nie dasz ...
juz nie postanowilam i staram sie trzymac tego .............. kazdego dnia jest lepiej , zablokowalam na fejsie i gg.z sercem bedzie troche gorzej i potrfa ale mam nadzieje ze sie uda
 
margolcia znajac Ciebie to Ty i tak zaraz do niego polecisz. Ogolnie sa takie terapie dla osob w toksycznych zwiazkach, wiec moze Ty idz na taka, bo juz przeciez dluzej tak chyba rady nie dasz ...


Masz może namiary na jakąś strone???


Margolcia obyś wytrwała w swoim postanowieniu. Widzisz uderzył raz, zrobi to kolejny. Zastanów się, czy tego nie zgłosić. Przecież to jest przemoc fizyczna, a i on znęca się psychicznie.
 
loney no to czekamy na wiadomosc

a ja bylam i bez mojego badania nic nie zdzialam.
i jeszcze teraz MAM WALKE Z RODZINA!!!! babcia obdzwonila wszystkich ze zglosilam ja do mopsu i sobie wymyslam, i jak ich prosilam o pomoc to nikogo nie bylo a teraz ja jestem najgorsza,ale wisi mi to, takiej rodziny moge wcale nie miec ,co za ludzie
 
zazdrosc o K wszystko zniszczyla,zreszta nie tylko o niego ...........owszem jak bylismy blisko siebie bylo pieknie,ale niestety powroty do domu bylo to samo ..... uderzyl mnie ............. kocham go bardzo ale sensu to juz nie ma

lonly rowniez trzymam kciuki !!!!!!!!!!

No zobacz jaki ham!?A przeciez obiecal ze juz nie bedzie tak sie zachowywał?Moze dasz mu jeszcze kolejna szanse i pewnie juz tak nie zrobi.
A ja mysle ,że za 5 lat otworze bb a tam bedzie taki sam wpis:))
Dziewczyny pisaly mądrze co powinnas zrobic ale ty wiesz lepiej.

Katerinka, a siostra nie moze teraz z mama pomieszkac?niech zobaczy jak słodko jej bedzie.
 
reklama
loney no to czekamy na wiadomosc

a ja bylam i bez mojego badania nic nie zdzialam.
i jeszcze teraz MAM WALKE Z RODZINA!!!! babcia obdzwonila wszystkich ze zglosilam ja do mopsu i sobie wymyslam, i jak ich prosilam o pomoc to nikogo nie bylo a teraz ja jestem najgorsza,ale wisi mi to, takiej rodziny moge wcale nie miec ,co za ludzie
zycze powodzenia...szkoda ze rodzina nie interesowala sie jak p[otzrebowalas pomocy .
 
Do góry