reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carla za czasow mojej corci to bylo pol roku a potem juz tylko sadownie,a myslisz ze sie wyda? jak do tej pory jest spokoj

u mnie pewnie bedzie wojna o mieszkanie jak mama oczy zamknie


Ja slyszalam ze biologiczny ojciec zawsze moze upomniec sie o prawa do dziecka.Tym bardziej w przypadku gdy nie wiedzial o jego istnieniu.Oczywiscie sądownie.

Widze ze nie tylko ja mam powaloną rodzinkę.
 
reklama
Candy to jak odebralas moj wpis ? Bo ja w nim nic zlego raczej nie widze. Jedyne co widze to smutna powtorka z rozrywki i tak jak chyba Rosi napisala, za 5 lat otworzy forum i zobaczy ten sam wpis. Napisalam o terapii, bo skoro nie pomoglo jej dostanie pierwszy raz, pozniej nasze tlumaczenia, teraz drugi raz oberwala, znowu nasze tlumaczenia, a ona mysli, ze jak zablokuje na fejsie to juz jest cos, zamiast sie zajac soba to mysli czy blokowac na facebooku czy nie, czy dodac komentarz czy nie. Przeciez to jest chore !!!!!! I niestety niczyje tlumaczenia nie pomoga dopoki sama w sobie na 100% nie przekona sie, ze to nie ma sensu. Bo jesli ona tego nie bedzie chciala to juz nikt za nia. W kazdym razie Margolcia bierz sie dziewczyno w garsc, tego kwiatu jest pol swiatu, a on szantazuje psychicznie Ciebie, niby kochany dla dzieci to juz dziala na kobiete a tu nagle za przeproszeniem "w pysk" da. Juz co do facebooka usun raz na zawsze ze znajomych. No i tyle, tylko czas sprawi, ze o wszystkim zapomnisz
 
zrobiłam krok i to chyba megaa :tak:
moja przyjaciolka byla nie dawno w takim zwiazku ,polecila mi trenerke rozwoju osobistego. juz jestem po rozmowie , umowiona i bede sie leczyc z tej chorej milosci ..
wiec trzymajcie za mnie kciuki :tak:
 
I widzisz Margolcia super !! Wlasnie cos tego typu mialam na mysli. Osoba calkiem obca czasem bardziej przemowi do rozsadku niz bliscy, a szczegolnie, ze to ktos doswiadczony. Taki trening jest bardzo, bardzo dobry. Moze oprocz tego, ze sie wyleczysz to zobaczysz moze jeszcze inne mozliwosci :):)
 
Dziewczyny!
Mam problem, bo do piatku musze doniesc do funduszu kochanego zaswiadczenie o zarobkach. Powinna to wypelnic szefowa, natomiast jej ksiegowa czmychnela na urlop niezapowiedzianie, wiec szefowa wypelnila mi wszystko poza wyliczeniami bo mowi ze nie umie. Wiec mam kwote brutto od ktorej poprosilam kadry u mamy w pracy zeby wyliczyly kwote netto i wszystkie inne podatkowe i ubezpieczeniowe rzeczy..i wyszlo im inaczej niz dostaje :/ Probowalam sama kalkulatorem internetowym to wyliczyc i wychodzi ok (kwota netto)...natomiast nie pojawia sie w ogole nic w rubryce koszt uzyskania przychodu,jakby bylo to 0. ogole internetowy kalkulator nie pokazuje mi tej rubruki.l Czy to moze byc zero?? Wszystkie inne rubryki kalkulator pokazal tak samo jak kadry w mamy firmie, ale one zsumowane plus placa netto daja juz place brutto!!!! Tak jakbym nie miala zadnych kosztow uzyskania przychodu :/:/ To mam wpisac 0?? Czy to ma sens??

dodam ze jest to umowa o prace.
 
Ostatnia edycja:
Carlaa ja tez sie czasami zastanawiam czy idiota nie przyparuje i nie bedzie chcial robic badan genetycznych. ALE my nie musimy sie absolutnie na nie zgadzac, i to juz wtedy zalezy na jaka sedzine trafimy, (nie wiem tego dokladnie na 100% ale na 90%hehe, ze jak sie nie zgadzamy to po prostu cos w tym musi byc- albo jestesmy tak pewne swego ze nie jest, albo nie chcemy go) wiem na pewno, ze nie trzeba sie zgadzac, ale co jest z tym dalej robione... Ja tez sie nad tym zastanawiam. Ja mysle, ze moj to raczej szkoda by mu bylo kasy na latanie po sadach, ale wiadomo co to odbije.. :( nie wyobrazam sobie tego absolutnie
 
Charlene troche to zagmatwane, ale moze chodzi o jakis podatek czy cos ?... na pewno musza miec w kadrach u Ciebie takie rozpiski (jak ja niby pracowalam to tak bylo, ze jak mi miala obliczyc kwote netto to brala koszt ubezpieczenia itd, to wszystko bylo w segregatorach) ale kiedys mi tak zrobila, ze mialo byc zaswiadczenie o dochodzie z 3 miesiecy i wyszlo 300 zl mniej niz dostaje to bylo dziwne...;/
 
reklama
honey u nas nie ma kadr ;( Jest pani ksiegowa ktora to obrabia i zniknela sobie na wakacje bez uprzedzenia!! A ja jestem z reka w nocniku, nawet nie wiem kiedy wroci :/
 
Do góry