reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dziewczyny :-)
udało sie , moj wujek zgodził sie i to z takim usmiechem ze szok ..... była to jedyna deska ratunku i udalo sie :-) a co najlepsze odrazu pojechałam do ksiedza i jednak bedzie w swieta tak jak mial byc :-)
wiec dziekuje za wsparcie i rady , jestescie Kochane :-)
 
reklama
dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy
jak narazie od 14 do 18 to skurcze co godzine teraz juz sie uspokoilo. Dzisiaj caly dzien leze biore nospe i magnez zobaczymy co z tego wyniknie jak nie uspokoi sie do poniedzialku przy nospie to szpital :(

margolcia ciesze sie ze wkoncu jakos idzie ci z tym chrztem najwazniejsze aby maluszek byl ochrzczony reszta sie nie liczy :)
 
Margolcia mnie to zawsze dziwi jak widze ile problemow ksieza robia...Ale fajnie ze udalo sie zalatwic wszystko :)

Moje dziecie dzisiaj dostalo ostatnia szczepionke (pneumokoki) i mamy spokoj z kluciem do 5rż. Przy okazji zostala zbilansowana (chociaz w sumie co to za bilans, za wiele to tam nie sprawdzili). Dwa dni temu miala wywrotke na dywaniku, rozciela sobie warge strasznie, wszystko dookola w krwi...Ale moja mama stwierdzila, ze szyc nie trzeba, dzisiaj pytalam lekarke i tez stwierdzila ze jak wewnatrz buzi to nie trzeba i ze w ogole juz prawie zagojone. Na tym dziecku to sie od razu goi wszystko.

Ostatnio mamy faze na spiewanie - kiedys tak chcialam zeby Mloda spiewala, a teraz po 30 razy potrafi w kolko jedna piosenke leciec. A ze potrafi zaspiewac najwyzej 5, to za duzej rotacji nie mamy.

Ja wciaz czekam na info z funduszu - jakos z kazdym dniem coraz mnie wierze ze mi cos dadza...
Za to lece w koncu do Londynu - mam juz bilety na samolot i na jeden z musicali. Juz bardzo mi tego brakowalo, ale jak zaczelam podsumowywac wycieczke to jakies straszne kwoty wyszly, wiec nie skonczylam liczyc...Dla komfortu psychicznego :)
 
witam mamuski:) kurcze moj marys ma okropna wysypke :( kurka proszku nie zmieniałam ani nic takiego a mala ma potforne krostki na buzi i szyjce. Umowilam sie na jutro do lekarza ale dzisiaj cholernie sie martwie...
 
witam mamuski:) kurcze moj marys ma okropna wysypke :( kurka proszku nie zmieniałam ani nic takiego a mala ma potforne krostki na buzi i szyjce. Umowilam sie na jutro do lekarza ale dzisiaj cholernie sie martwie...
moze ja przegrzałaś , ja tez tak mialam i lekarz powiedzial ze to przegrzanie .....ale moze to cos innego niech lekarz oceni a Ty sie nie martw
 
witam mamuski:) kurcze moj marys ma okropna wysypke :( kurka proszku nie zmieniałam ani nic takiego a mala ma potforne krostki na buzi i szyjce. Umowilam sie na jutro do lekarza ale dzisiaj cholernie sie martwie...

a może coś zjadłaś ?

Pomyśl dobrze i nie martw się kochana na zapasa :) na pewno to nic groźnego. Pozdrawiam Was baby :)

Witam również pozostałe mamusie, dzidziusie i brzusie :)
Jak mija Wam czas ?
U mnie do pełni zadowolenia brakuje pięknej pogody. Dziś kolejne raz spacerowałam ze znajomymi i ich dzieciaczkami 6h, delikatnie mówiąc, nie czuję nóg. Przydałby się dobry masaż, a D. też zmęczony po pracy i nie chciałam już go prosić bo wiem, że jakbym to zrobiła to bez względu na samopoczucie na pewno by mi wymasował.
Moja niunia zaczęła mi znów w nocy wstawać co 3h :( nie wiem co zrobić aby wydłużyć jej ten sen. Czytałam róże artykuły, ale szczerze większość to jest grubo przesadzona. Tak ładnie już spała i znów coś ehhhhh...
pilnuje żeby była zmęczona przed snem, kąpie godzinkę wcześniej, zawsze wywietrzony jest pokoik, zasypia w półmroku, czytam jej szeptem bajeczkę i dupa od 2dni - Żeby nie jadła mleka co 3h lekarz zaproponowała abym ją co 2 karmienie oszukała po prostu przegotowaną wodą, szybciej nią się zaspokoi niż jakąkolwiek herbatką i tak też robię, ale to chyba nie ma na celu zniwelowania tego budzenia co 3h tylko żeby nie tyła za dużo :D
Zuzia też od 2dni śmieje się całą gębą, w głos, pięknie bawi się też zabaweczkami... Normalnie mnie rozpiera ogromna radość kiedy na nią patrzę, mam nadzieję, że mi kiedyś wybaczy głupie słowa, myśli z okresu ciąży jak zostałam sama, w ogóle sobie nie wyobrażam JAK JA TAK MOGŁAM W OGÓLE POMYŚLEĆ.

aaa... jeszcze chciałam zapytać... może to wina pozycji w której śpi ? Zuzia od praktycznie 4tyg. śpi na pleckach tylko główka jest na boki, próbowałam ją kilkakrotnie ułożyć na boczek, ale przekręca się na plecki i koniec.

Życzę Wam miłej nocy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Candy a moze mala sie tak budzi, bo ciągle chce cyca ? Ja właśnie mialam taka udreke jak karmilam piersia.

Za to teraz DZIEWCZYNY jak ja mam odzwyczaic malego spania ze mna ? Nie chce z nim spac, nie lubie;/ rzuca sie po calym lozku, kopie, ja sie nie wysypiam, czasami mam ochote wziac sobie materac i spac na ziemi, byle nie z nim. Usypianie wyglada tak : klade sie z nim u mnie na lozku, daje butelke, jak skonczy to juz jest bardzo senny i klade go do lozeczka, chwile poplacze i zasypia. No i wytrzyma tam z 3-4 godziny, wstaje z krzykiem i juz nie moge go znowu wlozyc do lozeczka bo sie nie da ;/ jeden wielki ryk, za to jak sie kladzie do mnie do lozka to od razu zasypia. I na calego kopanina, i przemieszczanie sie po calym lozku... MASAKRA
 
Do góry