reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

anowi tez słyszałam ze homeopatia jest dobra,tyle ze ja nigdy niepróbowałam takze w ciąży pierwszy raz tego niechce próbowac .
No mozliwe ze na usg bedzie widac co to tam sie chowa :-D,choc dla mnie nieważne byle zdrowiutkie było,ale i tak coś czuje że to synuś :-)

A ja dzis doła mam,dzieci chore,córa wymiotuje dalej niż widzi,przez to gardło,wyć mi sie chce że ja sama w takich momentach :-( "dawca" pewno sobie gdzieś tam chleje albo laseczki obraca i ma wszystko w d.... ech....czy to wszystko musi byc takie trudne? :-(
 
reklama
carla może i masz racje,ja kiedyś pytałam się mojej neurolog czy może zamiast leków tych które mi dała jakaś homeopatia,a ona na to że niby to gorzej może zaszkodzić,więc komu tu wierzyć?w zasadzie nie mi oceniać bo puki co z homeopatią do czynienia nic nie miałam.
do nosa używam sól fizjologiczną i chyba już dziś zatoki odpuszczają :-)wczoraj od zatok aż mnie górna szczęka bolała ,dziś już tak tylko ciutkę nos zapchany a szczęka puki co nie boli tfu tfu odpukać :-)
 
karcia glowa do gory!!!!:) ja tez jak dzieciaczki chore a juz wogole maly zawsze sama,do szpitala wszedzie i wiesz co moze i jest ciezko ale NIE CHCIALABYM MIEC PRZY SOBIE TYCH NIEUDOLNYCH BARANOW !!!! :-D


mamuski dzisiaj w rosmanie mozna kupic 6 opakowan chusteczek babydream w pudelku duzym za 12,99 zl (normalnie 22 z czyms ),trzeba miec kod z rossneta, jak ktos nie ma konta trzeba sie zarejestrowac.
ja akurat wzielam bo teraz znowu na dworzu to zawsze mam awaryjnie jakies chusteczki
 
ja juz tez na chłopów spojrzec bym niemogła brrrrr,same palanty po tym świecie łażą,i traktuja nas jak zabawki,a najgorsze jest to,że jak zostajemy same z dziećmi to nasza wina, :wściekła/y:same winne sobie jestesmy i tp,a chłopy nie,szok normalnie!
 
karcia mnie ostatnio tak wzielo starsznie to powiem ci ze z katarem meczylam sie miesiac bo tez mi doszly zatoki ale bez sineprutu czy jakos tak sie nie obeszlo i puscilo od razu, ten syrop tez bralam bo on z czosnkiem jest ale jak nie mialam smaku ani zapachu przez 3 tyg to bylo ok do tego domowie sposoby na baaardzo meczacy kaszel to mleko z czosnkeim miodem i maslem. Kaszel byl najgorszy al;e wszystko minelo na szczescie aha no i jeszcze na gardlo bralam te homeopatyki do ssania takze wszystko jest ok z dzidzia az skacze mi po pecherzu :)
 
DSC00171.jpg
a ja się pochwale moją śmiechotą :* jak ja mam tej mordeczki nie kochac ;D
 
Ja nigdy nie wierzylam w homeopatie, bo to nie ma prawa dzialac...Ale...zaczelam przypadkeim stosowac euphorbium do nosa, tez homeopatia a pomogl nam obu, takze w sumie nie wiem. Jak raz bylam mocniej chora w ciazy, to bralam paracetamol dla dzieci w czopkach.

Eeech, jak te maluchy fajnie wygladaja. Moje przy nich to juz wielkolud. Ale tez sie w takim razie pochwale - moj dziec dzisiaj zostal prawdziwa amazonka, z konia jej sie nie dalo sciagnac :)



20110417028.jpg20110417026.jpg
pencil.png
 
reklama
Do góry