reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Margolcia mozesz miec tez 2 chrzestne, jesli nie masz faceta, to mozesz wziac kobiete ;) jesli wiec masz znajoma jakas, to szybko staraj sie :) teraz chrzestni sa tylko po to zeby szatke podac w kosciele, a pozniej sie zwykle zmywaja i ich nie ma ;) najwazniejsze zeby dzieciatko bylo ochrzczone, a Mama byla juz spokojna!
 
reklama
Aha i jeszcze mi sie cos przypomnialo.Margolcia,jezeli ci to nie przeszkadza to chrzesni nie musza byc zawsze oboje.Mi ksiadz proponowal ze jak nie mam to moze byc tylko jeden rodzic chrzesny.Ze to niby tak jest dla ładnego wygladania ze oboje a wcale to nie obowiazek.
No ale lepeij by byli oboje.Dziecko nie ma ojca to ma niech ojca chrzesnego.

A co do mojego exa i jego durnego pomyslu.To tak sobie mysle ,ze w czym niby mialoby mu sie bardziej oplacac ślub ze mną:confused:.Musialby oddawac cala kase a tak daje tylko 1/4 zarobkow i ma mnie i dzieciaka z glowy i moze z babami innymi sie umawiac:-)Chyba lepeij mu sie oplacal placic alimenty niz tak jak proponuje:-D:-D:-D
 
Margolcia mozesz miec tez 2 chrzestne, jesli nie masz faceta, to mozesz wziac kobiete ;) jesli wiec masz znajoma jakas, to szybko staraj sie :) teraz chrzestni sa tylko po to zeby szatke podac w kosciele, a pozniej sie zwykle zmywaja i ich nie ma ;) najwazniejsze zeby dzieciatko bylo ochrzczone, a Mama byla juz spokojna!
dzieki , pojade do ksiedza i zapytam co on na to i jesli sie zgodzi to tak zrobie ;)
 
Hej,
w temacie chrztu, to ja też jeszcze tego nie załatwiłam. Nie mam nikogo na chrzestnego, kto ma bierzmowanie. Mi ksiądz powiedział, że nie mogą być dwie chrzestne, prędzej tylko jedna, bez chrzestnego. Ale to pewnie zależy od księdza.
Pozdrawiam ;-)

Młoda mama Fajne łóżeczko :happy:
 
witajcie
a u nas nie zaciekawie otoz jestem po wizycie i mam brac nospe przez 5 dni bo twardnieje mi brzuch juz od jakis 2 tyg a od paru dni sie nasililo choc nie ma jeszcze bolesnych skurczy takze jak po tych 5 dniach nie przejdzie niestety czeka mnie szpital
icon_sad.gif
icon_sad.gif
icon_sad.gif


jestem zmartwiona i boje sie ale najwazniejsze ze dzidzia sie rusza i daje znac o sobie
 
Troche dlugo nie pisalam hehe :)

Carlaa pieluchy Dada moim zdaniem sa swietne i na noc i na dzien. U mnie Oli tez sie czesto odparzal, ale od Dady nic sie nie dzieje. W ogole co do tych pieluch to jestem zachwycona, bo po 1) cena, a po 2) sa genialne- w niczym nie odstepuja Pampersom chociaz ja i tak ich nie lubilam, od razu byly takie cieeeezki, a np Huggiesy to powalily o glowe :)

A co do zasilku no to musisz isc i im powiedziec, ze pracujesz, oni wtedy beda przeliczali, kiedys chyba jak bylam w Mops-ie i stalam w tej niebotycznej kolejce to nawet cos takiego przeczytalam chyba na jakiejs tablicy. Jaki jest teraz ten prog ? 583 zl ?

Kurde,dziewczyny ja to bym chciala sobie kogos znalezc. Baardzo. Tak mi sie juz nie chce samej :( spotykam sie z roznymi chlopakami, ale to nie ma czegos takiego na przyszlosc, ze z dzieckiem itd. Caly czas jakbym byla sama, a potem mi jest przykro. Jest taki jeden... od laaat mi sie podobal, niby jest wszystko ok, ale ja nie sadze, ze on to bierze na powaznie. Troche to przeżywam i mi przykro, ale no coz...
 
witajcie
a u nas nie zaciekawie otoz jestem po wizycie i mam brac nospe przez 5 dni bo twardnieje mi brzuch juz od jakis 2 tyg a od paru dni sie nasililo choc nie ma jeszcze bolesnych skurczy takze jak po tych 5 dniach nie przejdzie niestety czeka mnie szpital
icon_sad.gif
icon_sad.gif
icon_sad.gif


jestem zmartwiona i boje sie ale najwazniejsze ze dzidzia sie rusza i daje znac o sobie

kochana ja cala cizae mialam twardninia brzucha,od same goczatku do porodu,caly czas na nospie i magnezie. Strszyli ze urodze wczesnaika a urodzilam po terminie no i w szpitalu lezalam 3 raz i 4 do porodu.
 
Margolcia28 nie rozumiem twojego ojca, zrobić taką przykrość własnemu dziecku i wnukowi, wstyd mi za niego, a ty postaraj się nim nie przejmować, choć łatwiej powiedzieć niż zrobić, poszukaj jakiegoś znajomego nierozwodnika z bierzmowaniem i poproś, że tobie tylko zależy na chrzcie. Ja tak zrobiłam z matką chrzestną wiem, że sama nie ma łatwo 2 dzieci, kredyt itd. i poprosiłam żeby nie szalała z kasą, prezentami po prostu chcę aby była.
mlodamama1987 ja też jakiś czas brałam no-spe i to jakąś sporą dawkę, postaraj za bardzo się nie stresować i lekarz nie pozwalał mi wtedy głaskać brzucha
aaaa i śliczne łóżeczko, mamy takie samo ;-) tylko na mniejszym wypasie.
A generalnie mamy 2 składane i drewniane, a na drewniane nakładany wielki przewijak bardzo wygodny tak że ja chwalę sobie na razie drewniane a jak zacznie fikać to najwyżej zrobimy przeprowadzkę.
 
mlodamama ja mialam skurcze i to nie raz mega ,tez bralam nospe i inne ale moj kubus sobie nie chcial wyjsc heheh i urodzil sie 3,5 kg a mial byc malutki !!! a teraz jest kawal chlopa 13 kg i rzadzi w domu jak prawdziwy męzczyzna hehe
 
reklama
mlodaMama mi twardnieje brzuch wieczorami od początku ciąży. Od jakiegoś czasu biorę fenoterol i staveran. Dzidzia prawidłowo się rozwija, zapytaj może lekarza o ten fenoterol i może obejdzie się bez szpitala, trzymam kciuki.
honey1 zycze Tobie (i sobie;-)) żebyśmy jeszcze kiedys uwirzyły, że nie wszyscy faceci to świnie;-) choć nie wiem czy to możliwe
Margolcia28 aż mi się wierzyć nie chce w to co piszesz- o znajomym, o ojcu.....w głowie się nie mieści.
 
Do góry