reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Opinie są w porządku, W testach ADAC ich nie ma, nie brały udziału. Ale ten ramatti miał inne testy zderzeniowe i wypadł dobrze, więc chyba go zamówię...
:) ja t osobiscie nie lubie firmy coneco jakos do mnei nie przemawia i pewnie tez bym wzial ten co ty.W ogole sama bede musiala w koncu kupic fotelik jakis bo nie mam,ten mniejszy sprzedalam z wozkiem.
 
Ehhhh moje drogie ale sie u mnie narobilo ze szkoda slow..... Rece to mi opadaja..... Niestety mimo wszystko zlozylam pozew o alimenty a teraz mam walke ze spoldzielnia o splate zadluzenia na mieszkaniu :( Malutka do tego mi czesto choruje a ja juz nie wiem co mam robic :(
 
carlaa ja mam taki fotelik Fotelik Chicco Key 1 X-Plus 9-18 kg - porównanie cen w sklepach internetowych, tj chico key 1. cena na allegro okolo 300zl. ma testy adac, trojke ale ma.
ja tez mialam wielki dylemat jaki kupic. pytalam tu na bb specjalisty od fotelikow o cos taniego i bezpiecznego. polecil mi wlasnie ten fotelik.
za te cene w sklepach mozna bylo kupic jakies styropianowe badziewie. albo cos uzywanego.
a tak ten fotelik naprawde dobry jest. ma regulowane oparcie, wiec jak sie go rozlozy to jak kolyska i mala wygodnie spi.
jeszcze poszukam linka z bb odnosnie tego fotelika.to pozniej wkleje.

nie sugeruj sie tym ze chicco z fotelikow wyrywaja sie pasy. bo chodzilo o calkiem inny model fotelika.
jak sobie porownasz testy adac to ten chico x plus ma w kilku punktach lepsze punkty od tego obleganego fotelika maxi cosi priori a ten kosztuje ponad 700stow.
mi bardzo zalezalo by kupic bezpieczny fotelik z testami bezpieczenstwa. i nie chcialam kupowac uzywanego od obcej osoby. wybor padl wlasnie na chicco x plus

https://www.babyboom.pl/forum/tu-za...iecka-poradnik-39093/index12.html#post5899496
 
Ostatnia edycja:
Uznacie mnie za straszną egoistkę, która nie interesuje się Waszymi problemami tylko gada o swoich. Niektóre z Was wiedzą, że ok. 3 tyg temu zerwałam ze swoim partnerem. Uważał mnie za zła matkę, że moje dziecko szybko się powiesi, że mam wypierdalać itd. po 2 tygodniach czytania tego typu sms.ów poznałam Adama. Zaoferował pomoc, był przy mnie codziennie, On rozumiał mnie, a ja Go. tuląc się do Niego czułam się tak dobrze. był gotów zaakceptować mnie z Maleństwem. Aż tu nagle mój były partner zacząl do mnie przychodzić, pomagać mi, błagał na kolanach płacząc abym do Niego wróciła, bo On bez Nas sobie życia nie wyobraża. Bez wahania powiedziałam Mu o Adamie i zaproponowałam neutralne spotkania. Kilka dni spotykałam się i z Adamem i z Krzysiem. w ostatnich dniach Adam powiedzial mi, ze On ma dosc moich obaw i nie umie byc w takim zwiazku mimo tego co mowil. W tym samym czasie dostawalam co 10 sekund sms.y od Krzysia. doszlo nawet do tego, ze sprawdzal u mnie pod domem czy stoi samochod Adama. wczoraj Adam zerwal ze mna kontakt. Napisalam Im obydwum, ze mam ich dosc, ze nie chce sie z Nimi spotykac. zaden tego nie przyjal do wiadomosci. cd.
 
Krzyś wczoraj zamilkl. Adam napisal mi, ze mnie kocha, chce byc ze mna, ale nie potrafi, przeroslo Go to wszystko. dzis rano Krzys przyjechal, bo chcial mnie przeprosic i tlumaczac mi, ze On chce byc ze mna, ze jestem miloscia Jego zycia. Przyszedl sms.es od Adama. Ja bylam w lazience i K. go odczytal. zapukal mi do lazienki i powiedzial 'zegnaj' . tak jak stalam pod prysznicem tak wyszlam, bo nie wiedzialam o co chodzi. juz Go níe bylo. zabral mi z szafki tabletki psychotropowe i napisal sms.a ze nie bedzie zyl bez Nas. zero kontaktu. Adam za to napisal, ze chce wieczorem porozmawiac. Napisalam Mu, ze nie chce aby przyjezdzal. mozecie pomyslec, ze nie wiem czego chce, ale ja chcialam byc z Adamem dopuki nie zaczal tak czesto zmieniac zdania. nie ufam Mu już. a do Krzysia czuje sentyment, bo jest ojcem mego dziecka.
 
Nie było dnia od tygodnia abym nie płakała. Nie moge przestać o tym wszystkim myśleć. Nie umiem sie pozbierać. A najbardziej na tym cierpi Maleństwo co mnie wręcz dobija. zapytacie z kim chce być ? z Adamem, ale po co mi tak niestabilny zwiazek ? z Krzysiem chcialabym utrzymywać kontakt, ale Mu nie wystarczy to co mogę Mu zaoferować.
 
Agusieq,masz powalonych 2 facetow a jeden zazdrosny o drugiego i stąd ten kogel mogel:).Odpuść sobie i zajmij sie dzieckiem a czas wszystko rozwiąże.

A ja nie musze martwic sie jaki fotelik kupic:))bo nie mam samochodu i problem z glowy:))Ale przyznam sie ze nawet by mnie nie bylo stac na taki za 300zl,hehe.
 
Agusieq,masz powalonych 2 facetow a jeden zazdrosny o drugiego i stąd ten kogel mogel:).Odpuść sobie i zajmij sie dzieckiem a czas wszystko rozwiąże.

A ja nie musze martwic sie jaki fotelik kupic:))bo nie mam samochodu i problem z glowy:))Ale przyznam sie ze nawet by mnie nie bylo stac na taki za 300zl,hehe.
ja tez nie mam samlochodu ale mysle ze fotelik zawsze sie przyda,nigdy nic nie wiadomo czy nie tzreba bedzie gdzies jechac:) moj J ma samochod no i chce pojechac a to w gory a to gdzies i fotelik musze miec bo bez Alana nigdy bym sie nie ruszyla dalej:)
 
reklama
Fikusek mowisz, ze nigdzie dalej bys sie nie ruszyla hehe. To ja chyba jestem inna niz Wy wszystkie ;p jade w styczniu na narty do Francji sama tzn ze znajomymi i jakos mi to nie przeszkadza, ze zostawie tutaj dziecko heh. Nie wiem czemu tak mam.
Teraz sie drze jak zwariowany, ale stwierdzilam, ze nie wyciagne go z lozeczka/wozka poki sam sie nie uspokoi, bo juz nie daje rady, nie wytrzymuje. Nie moge sie pozbierac kazdy dzien to najgorszy koszmar ;(
 
Do góry