reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinko :( nie wiem co powiedzieć, więc nie powiem...
Łączę się z Tobą w bólu i składam najszczersze wyrazy współczucia :((((( Trzymaj się kochana !!!!! :*
 
reklama
Carlaa oj tak, cos jest w tych torebkach, bo Sara tez lata z moimi :) A co do zebow...To dopiero jej siodmy rosnie - masakra!! Ja tez podobno mialam pozno, ale i tak troche sie martwie jak za dlugo jej nic nie wychodzi.

Adka to mialas ciezki okres :/ A gdzie Ty teraz mieszkasz? Dalej na Brochowie? Nie wyszedl nam park to moze sanki wyjda? :)
 
u nas tez zima.jechalam dzis do sadu masakra

mialam dzis sprawe o paszport dla malej,mlody sedzia i moj ex sie stawil,i wygladalo to tak,najpierw nas przesluchal a potem byla dyskusja,moj ex sie tak wybielil,jaki to on dobry tatus jest i wogole,myslalam ze padne jak tego sluchalam,
a potem bylo tak:
-czy chce pani wywiezc dzieci,czy ta kolezanka moze tu przjechac,czym sie zajmuje i wogole
-a moj ex( ona tu nie ma co do szukania,jest sama znowu z dziecmi,tak sie wybije,ja zadnej kolezanki nie znam i wogole :wściekła/y:
-jak moze znac skoro nie jestesmy razem juz dlugie lata i nie interesuje sie dzieckiem tylko mi zycie uprzykrza i ze sie nie zgadza to tylko ma problem osobisty do mnie
- czy utrudnia panu kontakty z corka?
-nie tylko jak siedzialam w wiezieniu
-a sedzia mowi ( to nie miejsca dla dziecka,popieram powodke) :-)
-klamstwo,nie ma wcale kontaktu z dzieckime,nie placil alimentwo i wogole
-ja pracuje,nie mam czasu zeby sie nia zajmowac
-sedzia( ale takie wyjazdy dobrze wplywaja na rozwoj dziecka)
-ale ona nie musi jezdzic .ja bylem w szkole sie pytac i nie ma zadnych wycieczek zagranicznych
-a sedzia( to ma pan czas chodzic po szkolach ? ja wiem ze sa takie wyjazdy i dziecko nie moze cierpiec ze wzgledu na jednego rodzica)

i tak w kolko,mowie wam,POWIEDZIaLAM ZE BEDE WALCZYC AZ TEN PASZPORT UZYSKAM I WOGOLE,BO TO SZCZYT WSZYSTKIEGO ,TATUS OD SIEDMIU BOLESCI :wściekła/y:
no i 13 gr.odczytanie wyroku
 
Ostatnia edycja:
współczuję Katerinko. Tatuś się popisał na całego. Szkoda, że oni popisują się tylko na okrojonych płaszczyznach.
Będzie dobrze kochana, trzymam kciuki !

U mnie też bardzoooo dużo białego puszku :) mroźno itp.
 
Ja to już mam dość. Zimno, pełno śniegu, no przesada, za dużo tego nasypało :/ Ale w sobotę może na deskę pojadę :D
Nela tak ostro ząbkuje że dziś już jej na noc dałam Ibum, wczoraj to ryczała jak szalona z bólu. Idą jej 3 na raz... Chodzenie coraz lepiej jej wychodzi, jestem z niej dumna :)

Idę robić sernik na zimno, a jutro w końcu pójdę z Nelką i M. na sanki. Ciekawe czy Nelka wytrzyma w sankach, czy nie będzie spadać itp. Dziś pożyczyłam od koleżanki kombinezon bo miałam taki okropny, szukałam w lumpach i nie było. A ona znalazła za duży na córkę i mam :) Jeszcze tylko śpoworek do wózka, bo ja to wszystko na ostatnią chwilę robię :)
I mam dylemat odnośnie fotelika samochodowego... Jednak nie będę miała na maxi cosi, muszę kupić coś do 300 zł... Macie jakieś propozycje??
I sernik na zimno na herbatnikach czy biszkoptach robić??

serni robie na biszkoptach:) a z fotelikiem to moze pojdz do sklepu tak doradzaja ktore sa dobre:) ja bylam i byl wlasnie do 300 zl ale za chiny nie przypomne sobie nazwy,a babka polecala.
 
reklama
U mnie jest problem, bo chyba tylko w jednym sklepie są takie większe foteliki mało znanych firm :) Więc nikt mi nie doradzi,
Mam do wyboru RAMATTI VENUS COMFORT 9-18 kg 10xKOLOR+organizer (1333369679) - Aukcje internetowe Allegro i CONECO ZENITH SIDE ARMOR AŻ 5 KOLORÓW + mazaki ! (1340847732) - Aukcje internetowe Allegro
Nie jestem za kupowaniem używanych fotelików które są od 9 kg dlatego chcę nowy. I nie wiem który wybrać...
ja sie nei znam ale jak bym byla na miescie w rejonach tego skelpu to sie zapytam:)
 
Do góry