reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Obraz_028.jpgObraz_066.jpgObraz_035BW.jpgObraz_015.jpgpochwale sie chodz to "sórówka" i jeszcze nigdzie nie publikowane :-)
sorki za golizne :-p
 
Margolcia super :) Ja robilam tylko Sarze sesje..I to bylo fajne, ale ciezkie, bo 3 godziny zabawiania :)

Candy ja zazwyczaj kupuje pampersy ktores i zawsze na promocjach. Dziele sobie na cene jednej pieluszki i jak wychodzi mniej niz 60gr, a blizej 50gr za sztuke to zakladam, ze sie oplaca :) Ale do chusteczek nie mam przelicznika.
 
Candy ja zazwyczaj kupuje pampersy ktores i zawsze na promocjach. Dziele sobie na cene jednej pieluszki i jak wychodzi mniej niz 60gr, a blizej 50gr za sztuke to zakladam, ze sie oplaca :) Ale do chusteczek nie mam przelicznika.

Tu wychodzi nie cale 50gr, czyli się oplaca :p no i są jeszcze w tym chusteczki których nie policzyłam :p
 
reklama
carla a no to dobrze:)
candy moze sie i oplaca ale nie raz w sklepach sa takie promocje ze szok,zreszta nie zawsze kazde pampki podchodza a tu bedziesz miala duza ilosc,wiec moze to przemysl
margolcia ŚLICZNE:) piekna pamiatka,ja mialam w ciazy malowany portret i mam tez zdjecia z tego pamiatka na cale zycie,i chociaz piekny moment z tej calej ciazy :)

a moj kubus dzisiaj juz obchodzil mieszkanie jak niczego sobie i sie zagolopowal i jak wyrznal w podloge,caly nos ma zdarty,krew mu leciala z noska!!! dostane zawalu,a dopiero chodzi dwa dni ....
 
Do góry