reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

A Ty już dajesz naturalne jogurty czy te dla dzieci?? Bo ja jeszcze z innymi niż nestle czy bobovita nie próbowałam.
Tip lepiej idź dla świętego spokoju. A na kiedy masz termin??
 
reklama
carla dziecko tym bardziej jak ma katar powinno wychodzic codziennie na spacer bo to pomaga,w domu to suche powietrze tym bardziej dodaje iskry,dziwne pierwsze slysze o tym,rozumiem jakby miala goraczke :szok: i dwa co do kapania.ja tym bardziej jak dzieci chore byly to kapalam,raz ze dziecko sie poci i chyba lepiej spi wykapane
a co do tej czystosci,nie przesadzaj z tym,bo takie dzieci potem maja problem zeby sie wybrudzic,maja problem zeby zadanie w szkole zrobic,bo mama kazala zebg czyste bylo,takie cyrki sa w szkole u mojej malej i pani jest w szoku ciezkim,zreszta czytalam kiedys nie jeden artykul,ze dziecko wszystko musi poznac i troche brudu nie zaszkodzi
 
Katerinka ja nie w tym sensie :) Mała bierze do buzi co popadnie, smoczki, grzechotki, butelka z wodą leżą na podłodze, chrupcie też jej kładę na panele i wcina. Nie wyparzam butelek, po podłodze biega ostro, więc wiadomo że się ubrudzi. Ja sama mam ogólnie fazę na mycie np. rąk- jak ktoś nie myje po wyjściu z toalety to aż mną telepie, ja latam do łazienki żeby ręce umyć co chwilę :) A ta lekarka mi nagadała że zaraz na oskrzela może pójść to jak sieroty w domu siedzimy 4 dzień, ale jutro powiem mamie żeby z nią wyszła. Wiem że świeże powietrze dobrze robi na katar, ale wolałam już się zastosować do zaleceń, dzisiaj u mnie strasznie wiało... Ale Nela będzie teraz weekend u babci więc ona się nią zajmie a ja odpocznę :)
Fikusek a jakie jogurty dajesz Alanowi??
 
Ja może też spróbuję, ale najpierw skład przeczytam ;) Bo ja mam fazę na czytanie składu, chociaż jakbym miała wybierać produkty nie ulepszone to nic bym nie jadła :D

DSCN6191 [1024x768].jpgDSCN6151 [1024x768].jpgDSCN6205 [1024x768].jpg
 
Ja może też spróbuję, ale najpierw skład przeczytam ;) Bo ja mam fazę na czytanie składu, chociaż jakbym miała wybierać produkty nie ulepszone to nic bym nie jadła :D

Zobacz załącznik 299933Zobacz załącznik 299935Zobacz załącznik 299934

Ale Nela jest bombowa:) hihi cudowna jest jkakie ma pucate poliki i ajk sie slicznie usmiecha:)

Co do danonkow to mi sie kilka razy zdarzylo malej dac... ale glownie daje jej monte.
wcina to bardzo chetnie i wysypki nie ma na szcescie.....

Margolcia szalencu juz mnie dowartosciowalas:) kochana jestes :)

kurcze chcialam cos jeszcze napisac ale zapomnialam co.....
 
reklama
Witajcie kochane :)

U mnie dziś w sumie lepiej, ale pękłam jak przyszły do mnie przesyłeczki.

Przyszły te zamówione kilka dni temu opaseczki + paczka z rzeczami dla niuni i się rozkleiłam, że jestem sama i w ogóle.

Carlaa, Twoja mała jest bombowa ! super taki pucuś

Pozdrawiam Was :*
 
Do góry