reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dafi no ja tez myslalam o plastrach ale niestety to nie dla nas,jak narazie;) ale wlasnie tak jak Margocia pisze ..ja teraz uczepilam sie spirali i bede gnebic o to gina:) tzn poiwiem mu ze a sie w sumie na to tylko decyduje bo po tabsach zle sie czulam a probowalam juz kilka rodzai , w preserweatywe nie wierze:/
 
reklama
Ja jeszcze tak do tych KG
Najważniejsze jak się samemu czuje we własnym ciele, jeśli ktoś siebie akceptuje i w ogóle czuje się ze sobą bardzo dobrze tak będzie odebrany przez otoczenie :) a jeśli ktoś nie może ze sobą wytrzymać, marudzi to przecież może się za siebie wziąć :)
Ps. a ja właśnie objadam się pysznymi leniwymi <mniam>

Co do anty... to ja chyba nie muszę się zabezpieczać :D nie mam z kim w ogóle sypiać ;( buuu !
Jednak gdyby coś kiedyś, może z kimś to też będę raczej gina na spiralkę namawiać :)
 
Kupiłam właśnie opaseczki dla mojej laseczki !

mrrr !

[aby powiększyć kliknij na zdjęcie]


246.jpg

240.jpg

242.jpg
 
Ta babeczka sprzedaje masę przeróżnych ciężko było się zdecydować ;p ale te mi się spodobały :)
Lubię takie dodatki jeszcze dla dzieci są po prostu UROCZE ! KOMICZNE itp.
 
odnoscie wagi napisze wam co mi sie dzisiaj przydazylo,pojechalam zawiesc auto zeby mi wymienili szybe,i pytam sie goscia ile to potrwa,bo kuzwa wozka nie wyciagnelam z bagaznika i strasznie leje i nie wiem czy czekac czy co? to pan mi mowi ze postaraja sie zrobic jak najszybciej i zadzwonia,to mowie ok i ide a lalo ,o matko,i patrze na przystanek podjezdza auto i patrze taki lepek z tego warsztatu i sie pyta czy moze mnie podwiesc i porozmawiac,mysle sobie ,czemu nie,jak zaczelismy gadac to nie moglismy skonczyc,zapytal wprost czy jestem samotna mama,bo widzi mnie zawsze sama a obok w klatce ma rodzicow,:szok::szok: mowie wiem ze tam sie ktos wprowadzil ale nie wiem dokladnie,wiec juz pare raze stawial kolo mnie auto ale nie mial smialosci:-)
i wlasnie o wadze tez rozmawialismy bo mowie ze karmie i cycki mam jak nic a on mowi zeby kazde takie mial hehhe i wogole po mnie nie widac ze mam dwojke dzieci,ze kazda kobieta jest ladne ale nie ktore nie zaniedbane i wygladam na kawal cholery ale bardzo sympatyczna i mowie uu jaki komplement,i sie pytam skad taka szczerosc a on ze tak,ma,no to mamy wspolna ceche :-):-)
odwiozl mnie do domu,wymienilismy sie numerami i juz napisalismy 70 esow odkad sie rozstalismy,okazuje sie ze mamy wspolnych znajomych,nawet zna moich exow:szok::wściekła/y: ale jak stwierdzil leje ,bo wie jaka prawda

carla ja uzywalam pigulek i mam pieknego kubusia:) :-)
dafi nawet jak bedziesz wazyc 150 kg to sie liczy sie to jaka jestes ,ja znam bardzo wiele osob ktore sa przy tuszy i sa naprawde zajebiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
charlen mialam zwykla miedziana .... fakt troszke sie na poczatku nacierpialam , ale to jedyny anty srodek ktory przymuje jako pewniak .... owszem czytalam i slyszalam o przypadka ale przy jakiej anty sie tego nie słyszy .... no i wiele slyszalam ze to srodek wczesno poronny ... ja mowie na to bullshit ..... mialam 5 lat i jestem zadowolona :-)
Wiec polecam jak kolwiek :-) ale nie namawiam ... jakiekolwiek pytanka to odp :-)
 
charlen mialam zwykla miedziana .... fakt troszke sie na poczatku nacierpialam , ale to jedyny anty srodek ktory przymuje jako pewniak .... owszem czytalam i slyszalam o przypadka ale przy jakiej anty sie tego nie słyszy .... no i wiele slyszalam ze to srodek wczesno poronny ... ja mowie na to bullshit ..... mialam 5 lat i jestem zadowolona :-)
Wiec polecam jak kolwiek :-) ale nie namawiam ... jakiekolwiek pytanka to odp :-)
ja wlasnie tez bym chciala bez hormonow:)
 
reklama
az musze skomentowac :-)
ja tam uwazam, ze kg nie swiadcza o atrakcyjnosci. a ich nadmiar nie uprawnia faceta to bycia chamskim wobec swojej kobiety.
ja jestem kawal kloca (katerinka moze potwoerdzic, bo widziala mnie nawet w koszulce nocnej ;-)) i jakos nie narzekam na powodzenie. a moj M jeszcze nigdy ani slowem nie skomentowal moich tluszczow. co wiecej - regularnie zachwyca sie moim cialem.
nie powiem, bo podczas pierwszych lozkowych podchodow czulam sie skepowana swoim wygladem i dlugo staralam sie nie dopuscic by M dotknal moj wielki miekki pokryty rozstepami brzuch. jednak z czasem sie przemoglam. i jakos nie zauwazylam obrzydzenia na jego twarzy. dla niego kazdy moj kg, rozstep, falda to czesc mnie. i kazda ta czesc szanuje i kocha. i chyba wlasnie na tym to powinno polegac :tak:
katerinka no no no :-) zycze powodzenia w rozwoju znajomosci. obys wkoncu trafila na te swoja druga polowke. bo zaslugujesz na milosc, szczescie i pelna rodzinke :tak:
zreszta kazda z nas tu na to zasluguje :tak:
a co do anty:
Dafi ja bym chyba umarla ze strachu nie stosujac zadnego zabezpieczenia. bo dla mnie stosunek przerywany to zadna metoda na zapobiezenie ciazy.
ja zawsze stosowalam gumki. z exem tez caly czas gumki do momentu kiedy zdecydowalismy sie na dziecko (wtdey oczywiscie bez ;-)). z M tez na poczatku jechalismy na gumkach. potem zdecydowalam sie na spirale. ta z hormonami- mirena- i dzis po kilku miesiacach jestem mega zadowolona :-):tak:. zniknely bolesne, obfite okresy (po ciazy to mialam istne swinobicie). zamiast tego mam cos co waha sie pomiedzy plamieniem a lichym okresem. zero bolu (przynajmniej takiego by brac tablete). libido mi nie opadlo. wilgotnosc mi sie nie zmniejszyla. nie mam zadnych skutkow ubocznych. same plusy :tak:
ale powiem szczerze, ze po zalozeniu spirali - ten pierwszy raz po byl bez gumki - potem przez jakis czas mimo wszytsko w gumkach. spekalam i alam sie, ze moze ona sie tam jeszcze "nie wgryzla" choc dobrze wiem, ze, przynajmniej ta homronalna, dziala odrazu.
ogolem - spirala jest the best. i jesli tylko ktos moze sobie na nia pozwolic i organizm jej nie odrzuci to naprawde rewelacja :tak:
 
Do góry