reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

nie jestem przekonana do hormonalnej ...pozatym moja macocha ma ta mirene .... i narzeka , po pierwsze spadek libido ,po drugie musi uwazac na wage ... bo zarła co popadlo a dupka rosla .... no i miala klopoty z @ najpierw nie bylo wcale , potem plamienia a teraz nieregularne .....

teraz musze isc tylko do gina ,wybieram sie do niego bite pol roku,jeszcze cytologie po porodzie musi mi zrobic:D
 
reklama
Adka to zobaczymy jeszcze co carla napisze, mi kazdy dzien pasuje i kazde miejsce, ale nie obraze sie jakby wjazd byl za free jednak :) No i pytanie czy idziemy do pubu wypic i pogadac czy gdziies potanczyc do klubu :)

A ja zawsze chcialam miec male cycki, coby moc ubrac koszulke na ramiaczkach albo bez ramiaczek i sie nie stresowac ze stanik wylazi ;)
 
Laski ja miałam iść do Eteru z grupą, ale o ile zostanę we Wrocku na noc (kurczę wolę wrócić i być z M. :) ), ale chętniej się z Wami spotkam :) Jutro napiszę gdzie mam mieszkanie, ale raczej przy Rynku, ale nie obiecuję, bo ta babka co wynajmuje to ona ma jekieś wycieczki i nie wie czy miejsce będzie. Ja jadę z koleżanką, też samotna mamusia w identycznej sytuacji jak ja :).

Katerinka a jakiech tabletek używałaś? Cholera to ja idę test robić, mam przez Was lęki :) Brałam tabletki z K., zawsze wszystko "do końca" i nigdy się nie martwiłam, a teraz mam lęk. Ja biorę codziennie o tej samej porze. I dziś mam pierwszy dzień przerwy, ale zależałoby mi na tym, aby w tym tygodniu nie mieć krwawienia, więc chyba wezmę drugie opakowanie bez 7 dniowej przerwy. Na ulotce jest napisane że tak można. A któraś w Was tak robiła??

A Nela już lepiej, katar gęstszy, już nie bulgocze i kaszelek mniejszy... DZIŚ SAMA STAŁA :) :) :)
 
reklama
Co myslicie???? Photo0327-tile.jpg .... troszke poszalałam na pojutrzejsza sesje :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry