reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witajcie..... No dawno mnie nie bylo bo mam same problemy na glowie..... rece mi juz opadaja i nie mam juz sily na nic..... tylko plakac mi sie chce. Moj ex wcale mi nie pomaga tylko szpile doklada. Przeprowadzilam sie do rodzicow z mysla ze bedzie lepiej..... niestety pomylilam sie tutaj wykanczaja mnie psychicznie- to zle tamto zle to trzeba zrobic tak a to zalatwic tak ......Mam dosc chyba pojde pod most bo tutaj dluzej nie wytrzymam- a mieli mi pomagac i mialam isc do pracy i co?? Nic z tego tylko dodatkowe gadanie nad glowa.... Zyc sie odechciewa.......
 
reklama
Witajcie..... No dawno mnie nie bylo bo mam same problemy na glowie..... rece mi juz opadaja i nie mam juz sily na nic..... tylko plakac mi sie chce. Moj ex wcale mi nie pomaga tylko szpile doklada. Przeprowadzilam sie do rodzicow z mysla ze bedzie lepiej..... niestety pomylilam sie tutaj wykanczaja mnie psychicznie- to zle tamto zle to trzeba zrobic tak a to zalatwic tak ......Mam dosc chyba pojde pod most bo tutaj dluzej nie wytrzymam- a mieli mi pomagac i mialam isc do pracy i co?? Nic z tego tylko dodatkowe gadanie nad glowa.... Zyc sie odechciewa.......

Oj Niunia, oni pewnie też chcą dobrze, a ta ich troska czasem przyprawia o ból głowy i zwątpienie ;)
U mnie jest podobnie... Mówi się, że będzie dobrze, a za chwile każdy chce decydować za mnie, rozprawiają się co i jak będzie, gdzie itp. w ogóle nie oglądając się na mnie co mnie bardzo denerwuje.
Jednak wtedy się oddalam, zamykam w swoim pokoiku, bo wiem, że kłótnie mi nie pomogą im też nie, a jak będzie to czas pokaże. Na pewno będą musieli liczyć się z moim zdaniem ;) To ja będę matką.
Na ex'a nie licz, i lepiej się przyzwyczaj do tego, że go nie ma i nie będzie. Nie wiadomo w której chwili obróci się całkowicie na pięcie i pójdzie przed siebie, nie oglądając się na Ciebie i na to co np. Ci obiecał.
Jak mówi święte i świetne przysłowie " Umiesz liczyć? LICZ NA SIEBIE "
Trzymaj się kochana, będzie dobrze.

Daffi ! Jesteś piękna, a jak tak mówię to tak jest ;p i nie ładnie się wykłócać z ciężarną :p Myszy Cię zjedzą :p

a tu znów cisza ;p

Pytałam Was kochane o proszki do prania :) i czy któraś na rozeznanie w zachodnich markach, bo tatuś mój często jest w Niemczech, a tam jak wiadomo chemia jest dużo tańsza i wydajniejsza :)
Pozdrawiam.
 
CAndy co do zagranicznych proszkow,kosmetykow itp to mi bardziej sluzly:)

ja zaraz ide jakas kolacje zrobic mojemu draniuchowi i klade go w kime:)
 
Candy ja od zawsze uzywam niemieckiego vizira i lenora ...... uzywalam na poczatku loveli i masakra ... dzieciaki mialy uczulenie i wogole nie dopieraly sie ubranka ... a tak piore w tym od zawsze i jest super zero uczulen i ubranka ladnie podopierane ... wiec ja polecam Ci jesli masz taka mozliwosc ( dodam ze prubowalam polskiego zamiennika tzn polski vizir i lenor i koszmar , bez poruwnania ) :-):-):-)
 
Co do proszku to na początku miałam paczkę Bobasa, ale później zaczęłam kupować Vizir i Lenor sensitive i jak dla mnie rewelacja, małej nic nie jest, ubranka czyste i ładnie pachną.
Nela jest zaszczepiona przeciw pneumokokom, ale to dlatego że miasto fundowało "biedakom" co mają zasiłek z mopsu :D Więc i Nela się załapała. Na nic więcej nie szczepię bo siana szkoda, skojarzone też sobie darowałam, zrobię jej tylko w 13 m ż, bo będzie na tyle duża że skuma że to boli, więc zrobię 5 w 1 za 120 zł i tyle.
Kosmetyków używam wszystkich jakie są :)

Ja z ojcem też mam jazdy, dziś wpadł, nas nie było i on dzwoni że jest taki syf w domu że tylko nasrać :) A były naczynia nie umyte, a ja je myję jak Nela śpi po południu. Jego i tak nigdy w domu nie ma, a jak coś mu nie pasi to się o wszystko przyczepi, a jak jest czysto to nic nie powie. I ja nie uważam że rodzice gadają tak z troski, ale po to by nas ukarać za samotne macierzyństwo, bo to ujma na ich honorze!!!!!

A Nela mi się rozchorowała, ma okropny katar i gorączkę, jutro lekarz nas czeka... Tylko nie wiem czy to czasem nie od zębów, jutro się okaże. Dziś w nocy budziła nas co chwilę, dobrze że M. był, bo sama nie daję rady odciągać jej glutów z noska :) A tak to miałam pomocnika do karmienia i wstawania do dziecka :)
 
carla a moze byc od zebow albo jakas wirusowke zalapala.teraz taka pogoda,
a m u ciebie nocuje? zadomowil sie :)
candy ja tam uzywam proszkow zwyklych i piore wszystkie nasze ubrania,nie mam kasy na jakies wybitne i dzieci tez nie maja uczulenia,zreszta ja piore na okraglo i juz mam dosc nie raz tego skladania

ja mam u mnie w domu jazdy,przez to ze moja mama na cos choruje,ale nie chce dac sie przebadac i zaczyna to byc meczace naprawde
dzisiaj ogladalam mieszkanie,ale jest do kompletnego remontu i potem babka by liczyla jako czynsz,nie wiem sama ale tez nie wprowadzilabym sie tam odrazu i z mala daleko do szkoly a teraz jeszcze ta zima...
 
Candy nie wyklucam sie i zbaierz ode mnie szybko te msyzy.. bo nie daj boze do Julki mi sie dobiora. ja dzis 3 raz testowalam ze strahu.
wczoraj pojawil sie nowy bol jajnika przerazilam sie dodatkowo zatrzymuje mi sie woda w organizmie... jak ancisne na nodze kolo piszczelowej kosci to zostaja dolki.... w ciazy mialam tez tak ale od 6 miesiaca wiec pomysalam ze teraz moze szybciej zwlaszcza ze jestem taka otyła po ciazy.
ale test pokazal drugi raz mocna 1 kreche! ten pierwszy prawdopodobnie zle byl odpczytany a raczej za pozno!
no i wczoraj mialam jedna plamke krwi myslalam ze to @ ale nie... dzis ciszaaaaa.....
pwoiedzialm m ze ma jechac po test! wsciekl sie powiedzial kilka slow nie milych i pojechal;.. nawet przytulic mnie nie chcial. jak zrobilam test i byla 1kreska poplakalam sie to mnie przytulil, pocalowal pocieszal i przeprosil. obecal ze wiecej sei tak nie zachowa ale jak znam jjego przy kolejnej takiej akcji by mnie w ten sam sposob potraktowal!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daffi dzieki za zapro :-)
wiesz co tak szczerze .... tak zanizasz swoja samo ocene i ostanio pisalas o tym swoim "co to nie on" ... fakt dla Ciebie jest tym jednym ... ale dla mnie .... boshhh za chiny bym uwagi na niego nie zwrocila .... a co do Ciebie ... jestes przesliczna młoda kobieta ... i nie wazne kilogramy .... ja na miejscu Twojego bała bym sie ..... bo jest co tracic wrazie co ;-)....wiec prosze Cie , nie bierz do bani ... i nie popadaj w paranoje .... jestes napawde przesliczna .....

Zreszta .... kazda z Was w wyobrazni widzialam inaczej ... po zobaczeniu ( zreszta juz o tym pisalam) jestem w szoku .... ze jestesmy same ..... bo dla mnie Wszyskie jestescie piekne i najwspanialsze .... takich kobitek to ze swieca szukac :-)
 
Do góry