reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Daffi dzieki za zapro :-)
wiesz co tak szczerze .... tak zanizasz swoja samo ocene i ostanio pisalas o tym swoim "co to nie on" ... fakt dla Ciebie jest tym jednym ... ale dla mnie .... boshhh za chiny bym uwagi na niego nie zwrocila .... a co do Ciebie ... jestes przesliczna młoda kobieta ... i nie wazne kilogramy .... ja na miejscu Twojego bała bym sie ..... bo jest co tracic wrazie co ;-)....wiec prosze Cie , nie bierz do bani ... i nie popadaj w paranoje .... jestes napawde przesliczna .....

Zreszta .... kazda z Was w wyobrazni widzialam inaczej ... po zobaczeniu ( zreszta juz o tym pisalam) jestem w szoku .... ze jestesmy same ..... bo dla mnie Wszyskie jestescie piekne i najwspanialsze .... takich kobitek to ze swieca szukac :-)

hmmmm no to powiem ci tak ze nie ma tam mojego aktualnego zdjeci jak teraz wygladam... neistety nie ma co pokazywac... kilka z ciazy jest ale juz wtedy wygladalam nie za dobrze a teraz naprawde.. wiem co mowie.. gdyby udalo mi sie schudnac tyle co chce to moglabym znow pwoiedziec o sobie ze jestem laska:)
 
reklama
Miałam napisać do Adki- kochana, brak słów!! Jesteś młodą mamą, nie wiem jak można się tak zachować w stosunku do własnego dziecka (po dziś dzień zastanawiam się jak mój ojciec może mnie traktować jak szmatę ostatnią i mówić tonem jak do psa). Ale z tego co widzę, to matki wybierają synów... Moja mama ma przyrodniego brata, leń i teraz siedzi, a babcia i tak myśli jak to zrobić żeby on miał jej mieszkanie jak wyjdzie z więzienia!!! Takiego to ja bym znać nie chciała!!!
Musisz być silna, chociaż na pewno nie jest tak łatwo... Ale po co do exa pojechałaś?? Dobrze że go nie było, pomyslałby o Tobie że jednak go potrzebujesz i w łaskę przyszłaś... Pisz jak sobie radzisz, ucałuj Liliankę od cioci :*
Daffi a Ty nie stosujesz żadnej antykoncepcji?? W tej sytuacji ciąża nie byłaby dobrą sprawą... A do Twojego męża nie mam słów, takiemu to ja bym po mordzie dała, jak jemu się nie podoba po po co ślub itp.?? Nie rozumiem facetów, często mają w domu anioły, a narzekają. Jakby mieli leniwą panienkę co jak rasowa q..... wygląda to by byli zadowoleni?? Chyba nie!! Więc weź tego człowieka za fraki i powiedz co Ci nie pasuje. Ja strasznie szybko schudłam po ciąży, nie mam tyłka, cycków, mam za to rozstępy które pojawiły się 2 tygodnie przed porodem i sflaczałe woreczki na klatce piersiowej :) I fakt, mam kompleksy, ale M. mi nie zwraca uwagi że coś tam mu nie pasuje. Jakby coś powiedział to by po twarzy dostał :) Wręcz przeciwnie, on robi tak, że przy nim czuję się atrakcyjnie i swobodnie :)
Katerinka w soboty zawsze przychodzi, a wychodzi przed południem... Na początku wychodził w nocy, a teraz to jego nie odstrasza wstawanie do marudy, poranna pobudka (a on śpioch jest okropny). Bawimy się z Nelką, jemy śniadanie, ogladamy tv... Jest zupełnie normalnie, tak jak powinno być... Ale on jest facetem, i chyba nigdy go nie zrozumiem :)
 
Miałam napisać do Adki- kochana, brak słów!! Jesteś młodą mamą, nie wiem jak można się tak zachować w stosunku do własnego dziecka (po dziś dzień zastanawiam się jak mój ojciec może mnie traktować jak szmatę ostatnią i mówić tonem jak do psa). Ale z tego co widzę, to matki wybierają synów... Moja mama ma przyrodniego brata, leń i teraz siedzi, a babcia i tak myśli jak to zrobić żeby on miał jej mieszkanie jak wyjdzie z więzienia!!! Takiego to ja bym znać nie chciała!!!
Musisz być silna, chociaż na pewno nie jest tak łatwo... Ale po co do exa pojechałaś?? Dobrze że go nie było, pomyslałby o Tobie że jednak go potrzebujesz i w łaskę przyszłaś... Pisz jak sobie radzisz, ucałuj Liliankę od cioci :*
Daffi a Ty nie stosujesz żadnej antykoncepcji?? W tej sytuacji ciąża nie byłaby dobrą sprawą... A do Twojego męża nie mam słów, takiemu to ja bym po mordzie dała, jak jemu się nie podoba po po co ślub itp.?? Nie rozumiem facetów, często mają w domu anioły, a narzekają. Jakby mieli leniwą panienkę co jak rasowa q..... wygląda to by byli zadowoleni?? Chyba nie!! Więc weź tego człowieka za fraki i powiedz co Ci nie pasuje. Ja strasznie szybko schudłam po ciąży, nie mam tyłka, cycków, mam za to rozstępy które pojawiły się 2 tygodnie przed porodem i sflaczałe woreczki na klatce piersiowej :) I fakt, mam kompleksy, ale M. mi nie zwraca uwagi że coś tam mu nie pasuje. Jakby coś powiedział to by po twarzy dostał :) Wręcz przeciwnie, on robi tak, że przy nim czuję się atrakcyjnie i swobodnie :)
Katerinka w soboty zawsze przychodzi, a wychodzi przed południem... Na początku wychodził w nocy, a teraz to jego nie odstrasza wstawanie do marudy, poranna pobudka (a on śpioch jest okropny). Bawimy się z Nelką, jemy śniadanie, ogladamy tv... Jest zupełnie normalnie, tak jak powinno być... Ale on jest facetem, i chyba nigdy go nie zrozumiem :)

noto zazdroszce.. moj sie podneica moim biustem bo teraz mam ogromnaisty nawet nie mam jak biustonosza kupic zeby byl jakis fajny a nie babciowaty.....
ale uwierzcie mi na slowo ze ejstem o jeszcze jeden raz wieksza niz pzred ciaza.. czesto zdarza sie sytuacja ze da mi do zrozumienia ze ejstem za gruba i musze schudnac... choc w lozku mu moje cialo nie przeszkafdza a poza loskiem sie przyczepi! taki chyba juz nawyk samcow.
ja sie staram chce schudnac ale co strace to mi zaraz wraca!

co do antykoncepcji to nie stosuje powiem tak...
zanim zaszlam w ciaze to zaczelam stosowac tabletki Yasminelle i to po 3 opakowaniu dowiedzialam sie ze ejstem juz w 8 tygg ciazy... wczesniej nigdy nie zdarzylo mi sie nic podobnego jak nie stsowalam antykoncepcji... od kad wspolzyje zawsze przerywane no moze poza paroma wyjatkami i ciazy nie bylo.
wiec teraz nadal przerywany i bez antykoncepcji.. taka durna teoria kiedys sie udawalo to i teraz sie uda....
ale stwierdzam ze koniec... nie wiem tylko czy moge stosowac plastry... nie wiem czy to bzdura ale kiedys kumpela stosowala i mowila mi ze to tylko na szczuple osoby. a wole plastry niz tabsy... co tydzien latwiej bedzie mi zmieniac plaster niz codziennie brac tabletke o ktorej wiecznie bede zapominac!
 
Ostatnia edycja:
Daffi widzisz, ja z kolei nie mogę przytyć, choc bardzo bym chciała. Jem na noc i byle jak i nic. A z tymi tabletkami to mnie wystraszyłaś!! Ja kiedyś brałam z 2 lata, teraz biorę te same. No ale teraz to mam stres ogromny, bo nie po to stosuję tabletki by znowu zajść w ciążę... Ale w życiu nie poszłabym do łóżka bez żadnego zabezpieczenia, bo stosunek przerywany nie jest metodą... Idź do lekarza, on Ci doradzi. Moja koleżanka stosuje plastry i jest zadowolona. Ja mam przypomninie w telefonie więc nie zapominam o tabletce :) Ale tak sobie ostatnio myślałam że chyba zacznę używać globulek dodatkowo, a najlepiej to bym założyła spiralę, nakleiła plaster i jadła tabletki :)
A Twoja Jula taka sama pyza jak moja Nela :) Słodka jest :)
 
Daffi ! Kobieto ! proszę Cię... ja od zawsze kiedy pamiętam jestem osobą grubszą ! moja waga wyjściowa przed zajściem w ciąże to 83kg !
Mój mi mówił, że nie widać tego po mnie, a jeśli tyle ważę to mu to w ogóle nie przeszkadza, byłam dla niego naj naj!
Mówił mi, że jestem jego najlepszą kobietą, bo każda go przedmiotowo traktowała i jak maszynkę do zarabiania kasy!
Chciałam mu w życiu pomagać, bo naprawdę o mnie dbał, czułam się kochana i szczerze Ci powiem, że czułam się jak NIGDY z INNYM ! dbał o mnie, pytał o samopoczucie, i zaspokajał potrzeby jeśli był w stanie. Kupował rzeczy których nie potrzebowałam, ale kupowanie mi ich sprawiało mu przyjemność :) , a jak teraz wylądowałam ? Jestem najgorsza, puszczalska i jeszcze dziecka kochany tatuś nie chce poznać
nawet kiedy okaże się, że to jego ! ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( z kobiety chodzącej z podniesionym czołem, twardo stąpającej po ziemi zrobiłam się
taka szara nic nie znacząca kobieta, ale w życiu nie będę się dołować kg ;] Miałam jakiś tam tych facetów, byli przystojni :) związki nie były krótkie więc... jak kobieta w sobie coś ma to nie liczy się poza tym nic !
Ty jesteś śliczna ! i dużo Ci da jak zaczniesz tak o sobie myśleć ! Pamiętaj też kochanie, że nie możesz się podobać wszystkim, i właśnie tym którym się nie podobasz nie powinnaś w ogóle poświęcać ani chwili swojej uwagi :)
 
Dziewuszki ja do szczuplych tez nie naleze :-D:-D:-D


Daffi to o plasterkach to prawda maja za slabe dzialanie wtedy..
Candy w zyciu bym nie powiedziala ze tyle wazysz!!A eks to zwykla bezczelna swinia i sie nim nie przejmuj;-)
Adka..kochana ja nie wiem nawet co napisac...nie wyobrazam sobie takiej sytuacji..Ale wiesz o tym ze zrobilabym dokladnie tak jak Ty!Ja jestem osoba bardzo impulsywna..Wyprowadzalam sie w 99% w klotniach..Tyle ze teraz nie moge bo Jas..Nie chce mu mieszac w glowie..trzymaj sie kochana:)


Dla mnie tu nie ma zadnej brzydkiej mamy:-DAKURAT WSZYSTKIE SA BARDZO LADNYMI KOBIETAMI..BA I MADRYMI:tak:WIADOMO PO KIM DZIECIACZKI TAKIE MADRE:-D
 
Olać olałam... inaczej nie może nawet być... ale ciężko tak przestać kogoś kochać z dnia na dzień mimo tego ile wyrządził złego ;/
Chciałabym go znienawidzić ! ale mam prawie same piękne wspomnienia ;/ i ciężko bardzo.
Z resztą chyba zawsze jest jednak tak, że po mimo wyrządzonego zła zawsze pamięta się te dobre chwile.
Zapamiętuje się te najmniejsze szczegóły na które w życiu codziennym nie zwracało się tak uwagi.
 
Daffi widzisz, ja z kolei nie mogę przytyć, choc bardzo bym chciała. Jem na noc i byle jak i nic. A z tymi tabletkami to mnie wystraszyłaś!! Ja kiedyś brałam z 2 lata, teraz biorę te same. No ale teraz to mam stres ogromny, bo nie po to stosuję tabletki by znowu zajść w ciążę... Ale w życiu nie poszłabym do łóżka bez żadnego zabezpieczenia, bo stosunek przerywany nie jest metodą... Idź do lekarza, on Ci doradzi. Moja koleżanka stosuje plastry i jest zadowolona. Ja mam przypomninie w telefonie więc nie zapominam o tabletce :) Ale tak sobie ostatnio myślałam że chyba zacznę używać globulek dodatkowo, a najlepiej to bym założyła spiralę, nakleiła plaster i jadła tabletki :)
A Twoja Jula taka sama pyza jak moja Nela :) Słodka jest :)
hmm nie stresuj sie tabsami ja poraz pierwszy je bralam i nie wiedzialam ze przy bigunce czy wymiotach tab letka moze se nie wchlonac... pewnie stad jest julka bo ja cierpiaam nagrype zoladkowa... oj meczylam sie nie milosiernie...
a julka to brojnik! wcale nie jest slodka bo to łobuz!
nauczyla sie wlasnie wchodfzic na tapczan i zejsc nie umie boje sie ze na glowke skoczy... zrzucila mi aparat... narazie dziala jakby sie popsul M by mnie chyba wyprowadzil z domu....

Candy az sie zarumienilam...

co do plasterkow to wielka szkoda... chcialabym je stosowac.
 
Daffi cholero !! wpiernicze Ci !!!;-)
powtórze sie .... bo juz o tym pisalam ..... ja nim zaszlam w ciaze z damiankiem wazylam 58 kg .... po paryku zosala 100 i kuzwa nic nie wskazywalo by to zgubic .... mimo to podobalam sie facetom ( chyba) no po wielkich trudach i po 5 latach udalo sie zeszlam do 58-60 kg .... nie kg sa wazne .... bo fakt moze jakos zmienia czlowieka ... ale ja widze Twoja twarz i czytam co piszesz ... i tak jakos Cie oceniam nie po tych nadmiarkach ... i jesli Twoj maz pokochal Cie za kg a nie za to kim jestes .... to pusty czlowiek .... ja naprawde mialam duze kompleksy ... obwisly brzuch , obwisle cycki , zaduzo w biodrach .... chodz jak schudlam to wszyscy mnie karmic chcieli bo mowili ze wyladam jak dziecko z etiopi a ja zawsze widzialam siebie gruba .... i wkoncu do łba nabił mi E ..... nie raz potrafil podgladac mnie nago ;-) i kuzwa jak on sie zachwycal ...wszystkim .... cycki to cudo dla niego bylo ... a teraz czym "wieksza" jestem twierdzi ze coraz piekniejsza .... wiec nie piernicz ze brzydka jestes .... bo ja tego nie widze ...zreszta zadna z nas nie widzi :-)

co do anty .... ja mialam spirale i to bylo to ....nic innego juz bym nie chciala , bralam tabsy ale ja zapominalska , i dobrze ze nic sie nie stalo , wiec nie dlamnie ... w plastry nie wieze , zastrzyki czy implant tez .... na prezerwatywy czesto mam uczulenie .... wiec jak juz pisalam dlamnie jedynie spirala :-)
 
reklama
Margolcia a jaka mialas? Taka z hormonami czy bez? DUzo to kosztowalo? Bo sama mysle czy by czegos takiego nie "zamontowac" jak juz bede miala po co :p A byc moze sa widoki na zmiane sytuacji, ale na razie sza...
O tabletkach non stop zapominam, a poza tym mnie wysypuje po nich na twarzy.

Moje kochane (a Daffi zwlaszcza), ktora dziewczyna nie ma kompleksow?? Ja przed ciaza wazylam...cale 49 kilo, teraz prawie 10 wiecej (jestem dosc niska), biore stare ciuchy i wygladam w nich jak beczulka - spodnie sie nie dopna, bluzki podjezdzaja i sie roluja w niezbyt uroczy sposob. Jak to carla pisala na klacie wisza takie dwa woreczki dziwne, bo w ciazy nosilam 70G rozmiar (!!), teraz 65E, wiec domyslacie sie jak to wyglada ;) Chyba nigdy nie pokaze moich cyckow facetowi!! Aczkolwiek ostatnio jakby nastapila mobilizacja i jest dieta i jakis cwiczonka, wiec zobaczymy...Ale masakrycznie nie mam silnej woli, a ulubionym jedzeniem sa frytki, wiec nie wiem czy jakies sukcesy odniose na tym polu...
Daffi nie twierdze ze jestes gruba, to na poczatek. Kiedys znalam dziewczyne, ktora byla masakrycznie gruba!!! No po porstu slon..I co? I nic sobie z tego nie robila, a najdziwniejsze jest to ze faceci widzac jej podejscie tez nic sobie z tego nie robili- miala ich na peczki!!! Byla wesola, bardzo towarzyska i miala mnostwo znajomych. Najwazniejsze jest podejscie - jesli nie czujesz sie dobrze to mozesz probowac diet, cwiczen itp...ale jesli tak CI fajnie - to uwierz mi ze dla innych nie bedzie to mialo znaczenia, jak tylko zobacza jaka jestes fajna i wesola!! mam chude kolezanki bez powodzenia, marudy straszne, i mam grubsze - swietne rozchwytywane laski!!! Grunt to podejscie, jakkolwiek banalnie to brzmi..

Carla i jak tam czytanie? My zaczelysmy matematyke (te kropki) i poki co jakos idzie nam.

Adka, carla co powiecie na to, zeby wyjsc sobie w jakis weekend na piwko? Jak carlaa bedzie miala zajecia tutaj? Kto tam jeszcze byl z okolicy? Milkada, Ravenalka?? Moze dziewczyny sie pokaza i beda mialy ochote. Mi nawet teraz ten dlugi weekend pasuje. Adka, moze jakas kolezanka zostala by na chwile z Lilianka??
 
Do góry