reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No to sobie poszlam...10 razy:wściekła/y:
Zrobili podstep na tej domowce ma byc kumpel ktorego wrecz nienawidze a ja jego widok mi sie cofa..Arogancki buc...Mysleli ze sie nie dowiem..;/ Nie ide nigdzie...siedze i zajeb mi smutno..:-(Tak sie cieszylam na to wyjscie...


Ja tez myslalam teraz o turystycznym ale sie chyba nie oplaca juz?
 
reklama
No to sobie poszlam...10 razy:wściekła/y:
Zrobili podstep na tej domowce ma byc kumpel ktorego wrecz nienawidze a ja jego widok mi sie cofa..Arogancki buc...Mysleli ze sie nie dowiem..;/ Nie ide nigdzie...siedze i zajeb mi smutno..:-(Tak sie cieszylam na to wyjscie...


Ja tez myslalam teraz o turystycznym ale sie chyba nie oplaca juz?

Z powodu jednego buca masz siedzieć w domu ?
eee... no głowa do góry ! nie daj się ! pokaż, że masz go gdzieś ! i baw się dobrze. Na pewno będzie zaskoczony jak zobaczy, że się nim nie przejmujesz, a jak w ogóle jeszcze puścisz mu ripostę to już w ogóle :)
Pamiętaj, że będą tam inne osoby którym może zależy na Twojej obecności.
 
Candy musze ci napisac bo tylko Ciebie z was tu wszystkich widzialam ze bardzo sliczna z Ciebie dziewczyna:)
no i oprocz Fikuska ale ona wie ze jest sliczna:)
 
hej dziewczyny. u mnie znów, źle po awanturze z tym psychicznym bratem stwierdziłam, że dziecko nie może przebywać w tym domu. A matka jest dla mnie na tyle chamska! Że nie powie, że on ma się wynosić tylko jak ja powiedziałam, że ide chyba do domu samotnej matki to mi powiedziala, ze to jest dobre rozwiazanie! Tak się wściekłam , że spakowałam menele na dowidzenia jej powiedziałam troche niemiłych słów. Pojechałam do exa myślałam, że może on mi pomoże ale chyba na szczęście go w domu nie było a ja nie mam do niego numeru. Pewnie by mnie zjechał ale byłam w takiej desperacji a na dworze tak zimno , że pojechałam. Teraz mam mieszkanie 2 pokojowe , kuchnia i łazienka do wynajęcia za 700 zł + opłaty. Mieszkanie mojego znajomego. Ale samej mnie na wynajęcie nie będzie stać, bo za co będę żyć. Więc może , któraś z Was by chciała?
No i pojechałam do babci za Oleśnicą, posiedzę tu trochę. Póki czegoś nie wymyślę. Do domu nie wróce, z matką też za bardzo ochoty na rozmowę nie mam.

daffi wyślę Ci mój profil na nk w pw.
candy Bardzo ładny wózeczek :) I tani. A jeśli chodzi o kosmetyki to ja kupiłam krem przeciw odparzeniom, krem sos i krem nawilżający a wszystko z Nivea.
fikusek najlepszego dla Alanka :) duży chłopak z niego
orchidea nie przejmuj się! idź się wybaw a gościa ignoruj. Co do turystycznego to ja chce właśnie teraz kupić. Lila i tak ze mną śpi na jednym łóżku a ono zabiera tylko miejsce. A turystyczne jako kojec się przyda i rozkładasz kiedy potrzebujesz :)
charlene ja Lilianki nie szczepiłam na nic prócz podstawowych szczepionek. Z tego co słyszałam to kasa wyrzucona w błoto. Moja koleżanka zaszczepiła swoją córkę na rotawirusy a ona i tak na nie zachorowała. I długo w szpitalu leżała z małą.

Jejku jak ja ci wspolczuje!
paranoja ale Twoja mama to jakbym widziala moja mame! to mnie amma wyrzucila z domu i zmaieszkalam z moim M... nasze losy sie tak szybko potoczyly.. wynajem mieskznaia ciaza slub! ehhhhhhhh
 
widze ze nie tylko ja mam wesolo z mama,szkoda ze nie mieszkasz blizej adka.....
u mnie 2 pokoje zaczynaja sie od tysiaka ...

orchidea ja bym olala goscia i swietnie sie bawila,jak masz okazje,bo tez mialas nie wesolo w domu
 
Ostatnia edycja:
Candy musze ci napisac bo tylko Ciebie z was tu wszystkich widzialam ze bardzo sliczna z Ciebie dziewczyna:)
no i oprocz Fikuska ale ona wie ze jest sliczna:)

Pasujesz pasujesz !
Każda z nas jest piękna, i Ty TEŻ! :) a ja dziękuje za miłe słówko.

hej dziewczyny. u mnie znów, źle po awanturze z tym psychicznym bratem stwierdziłam, że dziecko nie może przebywać w tym domu. A matka jest dla mnie na tyle chamska! Że nie powie, że on ma się wynosić tylko jak ja powiedziałam, że ide chyba do domu samotnej matki to mi powiedziala, ze to jest dobre rozwiazanie! Tak się wściekłam , że spakowałam menele na dowidzenia jej powiedziałam troche niemiłych słów. Pojechałam do exa myślałam, że może on mi pomoże ale chyba na szczęście go w domu nie było a ja nie mam do niego numeru. Pewnie by mnie zjechał ale byłam w takiej desperacji a na dworze tak zimno , że pojechałam. Teraz mam mieszkanie 2 pokojowe , kuchnia i łazienka do wynajęcia za 700 zł + opłaty. Mieszkanie mojego znajomego. Ale samej mnie na wynajęcie nie będzie stać, bo za co będę żyć. Więc może , któraś z Was by chciała?
No i pojechałam do babci za Oleśnicą, posiedzę tu trochę. Póki czegoś nie wymyślę. Do domu nie wróce, z matką też za bardzo ochoty na rozmowę nie mam.

daffi wyślę Ci mój profil na nk w pw.
candy Bardzo ładny wózeczek :) I tani. A jeśli chodzi o kosmetyki to ja kupiłam krem przeciw odparzeniom, krem sos i krem nawilżający a wszystko z Nivea.
fikusek najlepszego dla Alanka :) duży chłopak z niego
orchidea nie przejmuj się! idź się wybaw a gościa ignoruj. Co do turystycznego to ja chce właśnie teraz kupić. Lila i tak ze mną śpi na jednym łóżku a ono zabiera tylko miejsce. A turystyczne jako kojec się przyda i rozkładasz kiedy potrzebujesz :)
charlene ja Lilianki nie szczepiłam na nic prócz podstawowych szczepionek. Z tego co słyszałam to kasa wyrzucona w błoto. Moja koleżanka zaszczepiła swoją córkę na rotawirusy a ona i tak na nie zachorowała. I długo w szpitalu leżała z małą.

Kochana jak ja Ci współczuję :( o jeju! nie wyobrażam sobie tego nawet, i nie wiem czym kieruje się Twoja mama !
Zamiast brata wygonić to ona Ciebie pozbawia dachu nad głową? Nie zrozumiem !
Gdybyś mieszkała bliżej... wzięłabym Ciebie do siebie, pokoik stoi wolny ! bo siostra w UK mieszka.
 
Daffi ty tez jestes pieka:*:*:*:*

Adka dzikuje:) sluszna decyzje podjelas ,ze mala nei moze sie wychowywac w takich waunkach,przy takim wujku.Wiem ze teraz jest ci ciezko ale zdolna z ciebie dziewczyna i napewno dasz sobie rade:*
 
reklama
Do góry