reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witamina D3 do jakiego wieku jet podawana dziecku bo jedni mowia ze do roku drudzy do 1,5 ktor wie do kiedy. sie ja podje?

024013950.png

ticker.php
 
reklama
bezsenna u nas cale szczescie polozna zdejmuje. Wiec nie musialam tylka ruszac w ten mroz:-) a co do tych Twoich "nocnych przygod" to ja mysle ze poprostu Twoj organizm jest juz wykonczony brakiem odpowiedniej dawki snu...
 
Mi kazali witamine k podawac od 2 tygodnia...No ale tak jak napisalam podalam juz witamine D Miskowi dzis :)Czytalam w necie o tej witaminie K to przeciw tej chorobie krwotocznej noworodka..Bede chyba podawac i ta i ta..:)
Ja nie wiem ;-)Ja mialam szwy rozpuszczalne i na szczescie juz mnie nikt tam nie ogladal :-DOj nawet nie wiecie jak balam sie tam dotknac albo lusterkiem podgladnac....az sie przelamalam i nie jest tak zle;-)Teraz juz mnie nic nie boli mam tylko problem z zalatwianiem sie...podobno wyszedl mi hemoroid od wysilku przy porodzie...ble..Ale lecze lecze:)Mam nadzieje ze zniknie i sie wszystko unormuje;-)bezsenna no niezle z tymi Twoimi koszmarami ;/ wydaje mi sie ze to stres i brak snu...moze warto sie o porade zwrocic do kogos?Jakiegos fachowca?lekarza?
Milkada masz racje kochana zapach noworodka jest cudowny.... :tak:
heh ja jak narazie pachne raz mleczkiem raz oliwkami kremami i dzidzia:)


Wiecie co wogole jestem w wielkim szoku...dawca dzis mi przyslal pieniazki..:szok:
800 zl :szok::szok:kupa kasyyyyy...:szok::szok: Zdziwilam sie i zapytalam sie go czy to za dwa miesiace z gory czy jak?A on do mnie ze no to na mnie i na maluszka...:szok: I wez tu chlopa zrozum......On ma naprawde podwojna osobowosc...:confused:
 
Mi kazali witamine k podawac od 2 tygodnia...No ale tak jak napisalam podalam juz witamine D Miskowi dzis :)Czytalam w necie o tej witaminie K to przeciw tej chorobie krwotocznej noworodka..Bede chyba podawac i ta i ta..:)
Ja nie wiem ;-)Ja mialam szwy rozpuszczalne i na szczescie juz mnie nikt tam nie ogladal :-DOj nawet nie wiecie jak balam sie tam dotknac albo lusterkiem podgladnac....az sie przelamalam i nie jest tak zle;-)Teraz juz mnie nic nie boli mam tylko problem z zalatwianiem sie...podobno wyszedl mi hemoroid od wysilku przy porodzie...ble..Ale lecze lecze:)Mam nadzieje ze zniknie i sie wszystko unormuje;-)bezsenna no niezle z tymi Twoimi koszmarami ;/ wydaje mi sie ze to stres i brak snu...moze warto sie o porade zwrocic do kogos?Jakiegos fachowca?lekarza?
Milkada masz racje kochana zapach noworodka jest cudowny.... :tak:
heh ja jak narazie pachne raz mleczkiem raz oliwkami kremami i dzidzia:)


Wiecie co wogole jestem w wielkim szoku...dawca dzis mi przyslal pieniazki..:szok:
800 zl :szok::szok:kupa kasyyyyy...:szok::szok: Zdziwilam sie i zapytalam sie go czy to za dwa miesiace z gory czy jak?A on do mnie ze no to na mnie i na maluszka...:szok: I wez tu chlopa zrozum......On ma naprawde podwojna osobowosc...:confused:

800 zł to wcale nie jest aż tak dużo jak się wydaje,kupisz pieluszki,chusteczki,krem do pupy,do kąpania coś,wkładki herbatki laktacyjne,i wiele innych rzeczy i kasy nie ma,jakby się rozpłynęła, a póżniej będzie jeszcze mniej,jak dojdzie jakieś inne jedzonko,to się tak wydaje ale to wszystko mnóstwo pieniędzy kosztuje.....
Więc moim zdaniem łaski nie zrobił że tyle przysłał :-).

bezsenna no zaskoczyłaś mnie tymi przygodami nocnymi,nie wiem co powinnaś zrobić w takim przypadku,może naprawdę zgłosić się do lekarza... Albo porządnie wyspać ale przy Kubulku to chyba jak na razie nie możliwe :sorry2:.

Uciekam pisać pracę do szkoły :-).
Pozdrowionka i udanej przespanej nocy.

Ps.A co do mojego wolnego,to nie tak do końca że czas poświęcam na relaxs. Jestem w pracy,dorywczej w zastępstwie za ciocię :-).
 

800 zł to wcale nie jest aż tak dużo jak się wydaje,kupisz pieluszki,chusteczki,krem do pupy,do kąpania coś,wkładki herbatki laktacyjne,i wiele innych rzeczy i kasy nie ma,jakby się rozpłynęła, a póżniej będzie jeszcze mniej,jak dojdzie jakieś inne jedzonko,to się tak wydaje ale to wszystko mnóstwo pieniędzy kosztuje.....
Więc moim zdaniem łaski nie zrobił że tyle przysłał :-).

Masz racje w sumie bylam dzis na zakupach i kupilam dokladnie to co napisalas:tak: no i w portfelu prawie pusto... Ale zaskoczyl mnie tym bo wczesniej przysylal tylko 400 zł ..ciezko go rozgryźć ;/ Ale ciesze sie bo czytajac ile dawcow wogole nie placi itd... wspolczuje tym wszystkim mamom.... Ale wiecie co ostatnio zwierzyl mi sie Moj pewien znajomy...Ma corke 13lat.... sam ja wychowuje:szok: Kobieta odeszla od niego z innym :szok: A mala mu zostawila:szok: szok.................
 
Ravenalka Jak sesja?
jest ogień :-D tak naprawdę mam 2 egz., z czego tylko na jeden muszę się uczyć z książki. Drugi to animacja projektu domu, muszę zrobić film i go później na niby egzaminie zaprezentować. Reszta przedmiotów jest na kolejnym semestrze, więc tylko zaliczenia - projekty. Jak będę mieć wszystkie na czysto to porobię zdjęcia i się pochwalę moimi płodami :-p a jak Twoja? czy już po? bo dzienni chyba mają jakoś szybciej, niż zaoczni...
(a tak w ogóle naprawdę to chciałabym już wakacje, ale takie, żebym nie musiała zaliczać praktyk. generalnie to padam na ryj za przeproszeniem)
 
a tak zapytam z ciekawosci... nie robia do was ex podchodow? zeby wrocic?

ja za moim ex nie nadazam,przyszedl laskawie i do mnie z tekstami ze on nikogo nie ma :-D a ja mu i co teraz ja mam z tym zrobic,moglismy byc rodzinka to mogles myslec szybciej i sie zbulwersowal :tak::tak::tak::tak:boli boli to tzreba sie zachowywac a nie rodwojenie jazni na okraglo miec ,
i juz mnie podkur... bo od soboty bedzie gral wspaniala rodzinke,nauka w kosciele i chrzciny,mnie juz krew zalewa jak slysze jego teksty, orchidea dobrze ze dal ci tyle kasy ale chlopy to porafia miec osobowosc na zawolanie,tak nie przychodzi a teraz glowa rodziny:wściekła/y:

mamuski wspaniale te waszy maluszki:-)
 
bezsenna u nas cale szczescie polozna zdejmuje. Wiec nie musialam tylka ruszac w ten mroz:-) a co do tych Twoich "nocnych przygod" to ja mysle ze poprostu Twoj organizm jest juz wykonczony brakiem odpowiedniej dawki snu...
Też tak myślę. W sumie czuję się wyspana, ale to chyba tylko dlatego, że mój organizm się już przyzwyczaił, bo tak naprawdę to teraz wychodzi to moje całe zmęczenie...

Mi kazali witamine k podawac od 2 tygodnia...No ale tak jak napisalam podalam juz witamine D Miskowi dzis :)Czytalam w necie o tej witaminie K to przeciw tej chorobie krwotocznej noworodka..Bede chyba podawac i ta i ta..:)
Ja nie wiem ;-)Ja mialam szwy rozpuszczalne i na szczescie juz mnie nikt tam nie ogladal :-DOj nawet nie wiecie jak balam sie tam dotknac albo lusterkiem podgladnac....az sie przelamalam i nie jest tak zle;-)Teraz juz mnie nic nie boli mam tylko problem z zalatwianiem sie...podobno wyszedl mi hemoroid od wysilku przy porodzie...ble..Ale lecze lecze:)Mam nadzieje ze zniknie i sie wszystko unormuje;-)bezsenna no niezle z tymi Twoimi koszmarami ;/ wydaje mi sie ze to stres i brak snu...moze warto sie o porade zwrocic do kogos?Jakiegos fachowca?lekarza?
Milkada masz racje kochana zapach noworodka jest cudowny.... :tak:
heh ja jak narazie pachne raz mleczkiem raz oliwkami kremami i dzidzia:)
Wiecie co wogole jestem w wielkim szoku...dawca dzis mi przyslal pieniazki..:szok:
800 zl :szok::szok:kupa kasyyyyy...:szok::szok: Zdziwilam sie i zapytalam sie go czy to za dwa miesiace z gory czy jak?A on do mnie ze no to na mnie i na maluszka...:szok: I wez tu chlopa zrozum......On ma naprawde podwojna osobowosc...:confused:
A co do tych witamin, to jest tak, że w kapsułkach kosztuje ze 2-3 dychy i starcza na miesiąc, ale mi na początku pediatra wypisała witaminę D na receptę i to była taka mała buteleczka, za niecałe 3pln, dawało się po kropelce dziennie i to mi starczyło jakoś na 3 miesiące, więc się bardziej opłaca. Może poproś, żeby Ci wypisali. Co do ex i pieniędzy, to fakt, szybko się je wydaje przy małym dziecku, ale zawsze lepiej dostać te 800 pln, niż z własnej kieszeni wyłożyć :happy2:
Co do mnie, to moja babcia już mi wmawia odchylenia psychiczne :-p

Milkada Prędko się nie wyśpię raczej...Karmię cały czas cycem. Nie chcę dawać na noc żadnych zapychaczy typu kaszki, czy mleko modyfikowane. Może byłoby mi łatwiej, ale jakoś nie chcę. A Ty, widzę, sobie radzisz z nocnym karmieniem, fajnie :happy2: Kubulek teraz śpi i ja się wzięłam za naukę, jeszcze jeden egzamin.

Ravenalka My mieliśmy sesję od 28 stycznia i mamy do piątku. W piątek ostatni egzamin. A potem idę do kina. Coś mi się od życia należy :happy2: Chętnie zobaczę Twoje projekty, muszą być ciekawe. U mnie w wakacje będą praktyki, 4 tygodnie, ale wymyśliłam, że chcę iść do redakcji pisma o dzieciach. Mam nadzieję, że się uda, bo połączę wtedy przyjemne z pożytecznym :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry