reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Witajcie Kochane nie odzywałam sie długo bo ciagle nie moge dojsc do siebie po tym co napisal do mnie ,,tatus,,mojego malenstwa.Doszlo jescze do tego,ze napisal,ze nie bedzie placil na mala kasy i jeszcze kilka przykrych slow.Byłam wczoraj u lekarza i dostałam mase lekow,w tym Diprophyllinum i Spasmoline.mam pytanie czy ktoras z Was to brała??pozdrawiam
 
Hej dziewczyny:-)rzeczywiście niewiele się tu ostatnio dzieje;-)
u mnie non stop coś,we wtorek przywieźli łóżeczko i moją wersalkę więc musiałam pokombinować z ustawieniem i posprzątać,w środę był pan ze skarbówki po kasę:-( i zostałam ze stówką do 15go stycznia ale lepsze to niż sprawa w sądzie :tak:
wczoraj miałam wizytę ,wszystko ok poza bardzo mocno skróconą szyjką macicy i gin się śmiała,że do wizyty na 5go stycznia mogę już być rozpakowana...........a poza tym bolą mnie plecy i nie mogę spać:wściekła/y:

miłego weekendu,trzymajcie się :-):-):-)
 
przyszla mama kochana zaciskaj nogi jakby co i nie pozwol malemu za szybko wyskoczyc:-D a tak serio to lez i sie oszczedzaj bo z tymi przedwczesnymi porodami to nie ma zartow...
justysia dziekuje bardzo a Tobie zycze milego wieczoru:-) hmmm a moze juz milej nocy;-)
adka bardzo dobra postawa, tak trzymaj:tak:
carlaa ja Cie doskonale rozumiem bo uczucia do ex to ja mam takie same ja ty...czyli bardzo serdeczne:-) poprostu sie zastanawialam czy mu sie nie zachce byc tatusiem i czy nie domysli sie ze to jego. A na testy niestety musisz sie zgodzic jezeli on pojdzie z tym do sadu;/ no ale nie ma co myslec o najgorszym, mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Twojej mysli!

 
Hej dziewczyny! Przepraszam, ze tak sie nie odzywalam juz dlugi czas :zawstydzona/y: przygotowania u mnie do swiat i chrztu ida pelna para, ciagle gdzies latam, dokupuje rozne rzeczy, bylam dzis na nauce dla rodzicow i chrzestnych no i teraz mam chwilke wolnego, ale zaraz musze przymierke zrobic garniturku dla Nikosia, bo wydaje mi sie, ze bedzie za duzy i trzeba go bedzie troszke podwinac, ale to nie bedzie problem :) poza tym u mnie lipa .... strasznie zimno jest, az strach wyjsc gdzies z malym, dlatego tez biegam wszedzie sama, a Nikolek zostaje z babcia, bo boje sie, ze mi sie teraz przed chrztem przeziebi. Ogolnie okazalo sie, ze moj brat nie potrzebuje jednak nic zeby byc chrzestnym, tylko musial isc do spowiedzi...... siostra w kosciele mowila inaczej, a Proboszcz sie wkurzyl, ze go zawolala, bo dla niego byla sprawa jasna :) no i wszystko jest ok, ale mama chrzestna nam sie rozchorowala (mam nadzieje, ze to okres- bo strasznie ten czas przezywa :/ ) no i dzis nie przyszla na nauki, ale sama jej to odradzilam, lepiej, zeby nie wychodzila jak sie zle czuje, a przeciez nauki to nic wielkiego :) Poza tym moi bracia przyjechali i tez biegamy po sklepach po prozenty .... to chyba najgorszy moment przed swietami..... wszyscy maja co chca, a kupowanie bzdur, ktore zaraz wyladuja w smietniku juz przestalo nas bawic ;/ Tatus Nikosia odkad moi bracia przyjechali (czyli od poniedzialku) byl tylko raz, a dzisiaj nawet nie wszedl, chociaz nas odwiozl po nauce pod dom ..... jak tam sobie chce :) za 2 tygodnie ide juz do pracy i strasznie sie boje :) Na poczatku ucieszylam sie, ze bede pracowac, ale teraz tak jakos mi przykro, ze musze Nikosia zostawic, chociaz wiem, ze to tylko kilka godzin :) poza tym nic ...... zimno i bialo za oknem :) mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze :) Tylko do Katerinki jeszcze chce napisac, ze w MOPS-ie maja taka zasade, ze nie daja samotnym matkom, tylko tym pijakom spod sklepu, tak dla zasady, dlatego MY samotne matki mamy tak ciezko :/ Trzymajcie sie kochane Mamuski, jeszcze wpadne przed swietami, zeby sie z Wami oplatkiem podzielic hehe Pozdr.!! :***
 
reklama
ja wracam do zywych .dostalam zapalenie cycka,-masakra.dopiero tak dzisiaj ustepuje ale wracam do lozka,
a forum zanika tak swoja droga??????
mam nadzieje ze u kazdej wszystko w porzadku ,trzymajcie sie cieplutko
 
Do góry