reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

muszę sie polożyć, bo coś się kiepsko czuję; dobranoc i slodkich snow, a gjoasi życzę żeby dostala kilka solidnych kopników od Malucha żeby się nie denerwowala w nocy :)
 
reklama
samasamotna nie mysl o tym, przeciez nikt nie musi wiedziec w jakiej jestes sytuacji. uwierz mi, ze po porodzie jestes tak zmeczona, ze w sumie wiekszosc czasu spisz i masz gleboko gdzies, kto do kogo przychodzi.
 
ale bedzie mi przykro..;( napewno..no ale moze jakos to bedzoe.
ja tez ide sie polozyc bo mnie brzuszek boli zmeczona jestem strasznie
do jutra papa
ja tez ci zycze zeby maluszek sie rozbudził i niezle sie skopał:D
trzyjmajcie sie
 
witam i ja

ania jak noc minela?

kurcze co tu dzisiaj taka cisza?:) dziewczyny juz po 11! :)))
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, Nikos wczoraj dal mi popalic, pol dnia plakal, ciagle chcial mojego biednego, wyssanego cyca :) ta pogoda nie tylko nas wykancza :/ wspolczuje szczerze dziewczynom w ciazy w te upaly, wczoraj widzialam jedna, byla cala zlana potem :/ a teraz szykujemy sie na "spacer" do przychodni :) idziemy do lekarza po skierowanie do ortopedy, moze w koncu ktos mi wypisze, mam nadzieje ze przy okazji lekarz zbada malego i opowie mi troche i szczepieniach itp. Wczoraj dzwonil moj ex i pytal czy cos potrzebuje, powiedzialam ze dziecko ciagle czegos potrzebuje, ze trudno powiedziec co dokladnie bo np. wczoraj poszlam do sklepu zobaczylam cienki kocyk i kupilam go bo stwierdzilam ze sie przyda. 3 dni temu tez pytal czy czegos potrzebuje i ze jak cos to mi kase wysle (kasy nie wyslal ) :) a wczoraj juz zmienil zdanie, bo powiedzial ze w tej Holandii nie ma polskiej karty i nie moze mi przelac kasy, wiec jego siostra mi przyniesie ..... mowie mu ze nie chce pieniedzy od jego siostry czy jego rodzicow, a on ze i tak przyniesie :/ znajac zycie zadzwonia i zapyutaja co maja kupic :/ ja moge im zrobic liste jak chca, ale wolalabym kupowac sama, wpadne pozniej jak wrocimy od lekarza :D pozdrawiam
 
czesc mloda - dawno Cie tu nie bylo. Napisz jak sobie radzisz, jak Nikos sypia w nocy no i oczywiscie czy w przychodni wszystko udalo sie zalatwic. Prosze napisz tez jak znajdziesz czas, czy Twoje podejscie do ciazy i calej tej sytuacji sie zmienilo i czy teraz czujesz sie lepiej psychicznie

oczywiscie poprosimy fotki kawalera:)

pozdrawiam:rofl2:
 
reklama
dziewczyny szkoda, ze nikogo nie ma:( mam dzisiaj jakis kiepski dzien, jest smutno i bez sensu. mam nadzieje, ze zadna z Was nie odczula wczorajszych nawalnic i ze zadnej nic sie nie stalo. ja po malu spadam i bede jutro
trzymajcie sie, milego dnia i wieczorka
 
Do góry