reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

czesc dziewczyny:-) chcialabym sie do was dolaczyc... jestem troche ciemna bo nic nie umiem ustawic tu. tez jestem samotna przyszla mama:-(. czy mozeczie mi napisac jak mam ustawic w ktorym tygodniu ciazy jestem...? pozdraiam was postaram sie cos tu ustawic i napisac zaraz cos o sobie
 
reklama
hej dziewczyny
ja sobie dzis do 12 pospalam:D
a o 6 obudzila mmie burza. ale teraz juz sloneczko chociaz goraco dalej ;////
gjoasia jak sie czujesz co sie stalo ze kiepski dzien a jak maluszek zaczal kopac????
ja to odczuwam w sobie jakies dziwne zachowania..;/// nigdy nie kwapilam sie do sprzatania a teraz moglabym sprzatac calymi dniami..=/// wszedzie musi byc porzadek a sprzatanie sprawia mi przyjemnosc nie poznaje siebie i zaczyna mnie to juz denerwowac;// :no:
witaj mamusia:))))) kliknij n ajakis moj suwaczek i tam bedzie ci pisalo a pozniej wchodzisz w ustawienia sygnatury i musisz wkleic ten link ktory ci podadzą:))
 
dziekuje sama samotna cos tu kombinuje ale jakas ciemna jestem chyba:-( ale zaraz bede dzialac dalej. ja dzisiaj na nic nie mam sily te upaly sa straszne.....
 
a wiec jestem z opola a termin mam na 23 listopada bede miala syneczka:-) ja jeste jakis czubus bo cos mi nie wychodzi z tymi sowaczkami i do tego jakas nerwowa przy ty jestem....
 
to musisz spokojnie ja tez na pocatku nie moglam tego zrobic i nie umialam:p tam sie hcyba musisz zarejetstrowac na tej stronce:pP
jakie imie wybralas dla synka:?::)
ile masz lat?:p jesli moge spyatc oczywiscie:]
 
pewnie ze mozesz ja mam prawie26 wiosen... a imie to emil albo gracjan sama jeszcze niewiem jeszcze troszke czasu mam. a jesli moge zapytac ile ty.. tak z ciekawosci bo chyba nie nadrobie wszystkich postow z tego watka a szkoda...
 
Witajcie strudzone przyszłe mammy w ten przeupalny męczący dzień.
no i byłam u tego lekarza : powiedział ech jeszcze tu nic nie widać, nie ma sensu robić usg dopochwowego bo też nie będzie... no to się najwiecej dowiedzialam, teraz bede zyc w niepewnosci przez najblizsze 2 tygodnie do nastepnej wizyty w nastepny piatek.
Padne z niepewnoscie...

Witaj mamusia 2009 : mnie też podoba się Gracjan - rewelka imię!
 
reklama
Do góry