reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

saasamotna a jak ty dajesz na imie swojej coreczce:) ale mam dzisiaj dola a wydaje mi sie ze z dnia na dzien bedzie lepiej...chcialabym miec juz synka przy sobie bardzo:) i przestac yslec o tym zlaasie a to wcale niejest latwe:((((
 
reklama
wiesz to takie pogmatfane z tym moim bylym... ja odeszlam bo on nie jest nas wart poprostu zle sie dogadujemy mamy inny poglad na zycie... jest odemnie mlodzy o 4 lata i niedojrzaly. ja niechce nic od niego boli mnie to napewno kocham go jeszcze ale jak mam sie meczyc to wolalam sie odsunac i miec swiety spokuj. wracalismy do siebie juz z 5 razy i ciagle to samo afera za afera.....
 
niestety mieszkam z mama ale czekam na mieszkanie z tbs i bede sie starac o socjalne dla samotnej matki... i jeste na l4 9 miesiecy poniewaz pracowalam w solarium a to szkodliwe dla malenstwa:-( i tak sie nudze juz 5 miesiac....
 
samasamotna: Zrobił usg przez brzuch i wykrył tylko jakiś torbiel na jajniku podobno niegroźny , powiedział że dopochwowe tyle samo by wykazało więc jest za wczesniej. Jednak zrobiłam dwa testy i oba pozytywne powiedział że niemozliwe żeby oba sie myliły więc pewnie ciąża jest ale bardzo wczesna...
mama 2009: do ex nie ma co wracać...

 
kitta a nie chcesz isc do jakiegos innego lekarza moze by ci cos wiecej powiedzial bo ten jakis dziwny...nie chce nic sugerowac moze to dobrylekarz chce tylko pomoc:)
mamusia 2009 ale dostajesz jakies pieniadze prawda?? a bedziesz sie starc o alimenty? moze to dobrze ze mieszkasz z mama chociaz bedzie ci mial kto pomoc zawsze lepsze to niz siedzenie w czterech scianach samej
 
Już tak myslałam żeby iść do innego... nic o nim nie wiem czy dobry czy nie, tyle co w internecie go troche sprawdziłam i mial dobre i bardzo dobre opinie... Jeszcze pomyślę może rzeczywiście to troche wczesnie a ja sie tylko nakręcam...
 
reklama
tak dostaje normalna wyplate tylko z zusu... ojca nie podaje moze to glupie ale ja nic od tego gowniaza nie chce... to jego wola czy bedzie placil i chcial miec kontakt z synem i tym krzywdy mi nie zrobi tylko malemu, a ja sie prosic nie bede.... jestem taka uparta troche ale wole tak taki ojciec to nie ojciec on mi duzo krzywdy wyrzadzil.... wczoraj sie nawet dowiedzialam ilo ze jestem *****... no az mnie od srodka rozrywa jak o tym pomysle, ale ja wie ze przyjdzie koza do woza....
 
Do góry