reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

moje dziecko bedzie nosilo nazwisko ojca bo tak bylo ustalone po slubie w usc i zastanawiam sie czy bez rozwodu mozna by to bylo zmienic nawet jak on nnie wyrazi zgody??
 
reklama
kochane powiem tak - ze nazwisko - to chyba nie jest wazne - w tej chwili wazne jest nasze samopoczucie, zdrowie oraz zdrowie naszych babli w brzuszku

ja nie mysle o tym co mnie czeka w UC ... bo ja mam skomplikowana sytuacje i bez sadu tu sobie nie poradze :(
 
AdiLea- osłonki nie dzialaja :(- oj to straszne - a kazda tak je zachwalala ... no to teraz sie martwie jak ja sobie dam rade :(
slyszalam ze to strasznie boli - wspolczuje
a jak Twoje samopoczucie ??
 
ADILEA przed karmieniem musisz tak odciągnąć pierś żeby aż za otoczkę była miękka wtedy Hani będzie łatwiej złapać :tak:
spokojnie i cierpliwie i dasz radę
a przychodzi do Ciebie położna z przychodni ? jak tak to poproś ją o pomoc
 
AdiLea trzymaj się,nie potrafię nawet sobie wyobrazić jak jest Ci teraz ciężko,współczuje i trzymam kciuki że będzie lepiej :-).Bo będzie napewno,masz teraz Hanie przy sobie,która na zawsze i bez granicznie będzie Cie kochała :-) a to naprawdę bardzo wiele,ale przecież Ty o tym wiesz :happy:.
Mam jeszcze takie pytanie,czy robiłaś u nas we wrocławiu usg 3D lub 4d jak tak to gdzie i ile płaciłaś??
 
;) Dziewczyny wiem, ze jest w Was bol i zal w zwiazku z tym, ze facet z ktorym chcialyscie byc odszedl - we mnie tez, ale to nie zmienia faktu, ze on bedzie ojcem Waszego dziecka i jesli sie do tego poczuwa to powinien miec kontakt z dzieckiem, powinien byc jego ojcem. Bo tak naprawde jesli ojciec chce kontaktu z dzieckiem a Wy do tego nie dopuscicie to wyrzadzicie tylko krzywde Waszemu dziecku, bo pokaleczycie je emocjonalnie. Badz co badz to sa dwie oddzielne kwestie kobieta i dziecko, facet ma prawo dawac milosc dziecku a nie dawac jej matce dziecka ;)
 
;) co do bolacych piersi to mozna kupic specjalne nakladki na piersi przez ktore dziecko bedzie pilo mleko, albo tez zaopatrzyc sie w laktator ... ale to jest juz troszke wiekszy wydatek ;)
 
reklama
Boli straszliwie:-p.Ale da sie przeżyć;-).Ściągam jej pokarm żeby miała miękko ale niewiele to daje:-(.Położna jutro do nas przychodzi wiec zobaczymy co nam poradzi..
.

pokaż położnej jak karmisz i zapytaj czy dobrze to robisz
ja wiem z doświadczenia że wiele kobiet poprostu źle przystawia do piersi i poprostu stąd problem z pogryzionymi brodawkami bo żeby było dobrze to musi być ssana otoczka za brodawką :tak:
 
Do góry