reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Juz tak strasznie nie moge sie doczekac zeby sie wyprowadzic. Teraz tylko ta mysl trzyma mnie jakos ze sie totalnie nie rozklejam. Tłumacze sobie ze skoro cos takiego przetrzymam to juz gorzej byc nie moze i teraz to juz tylko lepiej bedzie. Mysle o moim maluszku i to jeszcze bardziej mnie mobilizuje.
Mam jeszcze do was pytanko. Obecnie jestem w 16 tyg a od ostatniej miesiaczki to juz 18 tydz. a jeszcze nic nie przytylam. Zastanawiam sie czy wy tez tak macie bo zaczynam sie juz troche martwic...
 
reklama
Aleksandra nic sie nie martw ja w ciąży schudłam jakies 4 kilo a teraz sie wyrownalo i ledwie 2 mam więcej, brzuszka prawie nie widac a jestem w 20 tyg. Pani doktor mowi ze malutka rozwija sie idealnie i nie ma zadnych powodow do zmartwień.
 
wszystko zalezy od budowy Twojego ciala, ale spokojnie nic sie martwic nie musisz a przy najblizszej okazji pogadaj z lekarzem to tym bardziej cie uspokoi
 
AdiLea masz rację że sie wkurzasz, ale patrz na to tylko z tej str że gdyby jemu się coś stało to dziecko ma jego nazwisko i zawsze będzie mialo prawo do renty po nim, a w sumie to wazne, a poza tym zostawil Cię zanim malenstwo sie urodzilo, nie jestescie malrzenstwem wiec bez Twojej zgody nie ma prawa w ogole do malenstwa. A jak sie czujecie razem, jak sobie radzicie??
 
AdLiea: jak ja bede miala corke to tez bedzie Hania podoba mi sie jeszcze Maja ale cos czuje ze jednak chlopak.
Powiem ci ze to ze twoj ex przyszedl zarejestrowac dziecko w usc to wcale nie oznacza ze ma wszystko w d.. Moze jak zobaczyl malą to nabierze rozumu do glowy. osobna kwestia to czy ty bys chciala zeby tego rozumu nabrał...
 
AdiLea już się o Was martwiłyśmy :-).
Co do tego że uznał mała,to chyba dobrze że nie będziesz musiała przechodzić przez te wszystkie sądowne procedury,bo było by to dla Ciebie napewno bardzo męczące. A to dlaczego przyszedł i uznał,nie doszukiwałabym się odpowiedzi bo po co....
Wogóle jak wy się czujecie,dotarłyście się już ?

Byłam dzisiaj u lekarza,dostałam jakiś wziewny miejscowy antybiotyk bo mam zatoki zawalone i trzeba czekać czy podziała,jak narazie wcale nie jest mi lepiej,ale trzeba poczekać na rezultaty. A moje maleństwo strasznie dzisiaj ruchliwe :-),cały czas się kręci :-).

ALEKSANDRA_28 moim zdaniem nie masz się co martwić że nic nie przytyłaś i że brzuszka nie widać,jeżeli tylko wyniki masz wporządku to pewnie wszystko jest okey :-). Ja przytyłam już 5,5 kg, przez słodycze,ale już ponad dwa tygodnie temu sobie je odpuściałam i od tamtej pory nic nie przytyłam a wręcz jak się wczoraj ważyłam,było 0,5 na minusie :-)
 
reklama
AdiLea - kupiłaś sobie może takie osłonki na piersi ... one niby pomagaja przy karmieniu ... dziecko nie gryzie piersi ... to jak smoczek na piersi ... z dziurka tak zeby mala mogla ssac mleko ...
ciesze sie ze malenka sie dogralas :)
ja odliczam czas ...
kabaretka - daj znac czy już jestes !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry