reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Przynajmniej będziesz spokojniejsza jak go nie będzie :-)
Aleksandra jeśli mogę prosić zrób sobie suwaczek bo cały czas nie wiem w którym tygodniu ciąży jesteś :-)
 
reklama
Witam dziewczyny! Wybaczcie moje milczenie, ale po prostu strasznie zabiegana bylam odkad wrocilam do Polski. Nadrobie bo czeka mnie siedzenie w domu :)
Ja pozytywnie nastawiona, brzuch w ciagu 2 tygodni mi tak wyskoczyl, ze jak mama mnie zobaczyla to uwierzyc nie mogla ze tak szybko to sie stalo. Mam brzuch wielkosci arbuza (polozna w Anglii powiedziala ze dlatego ze mam krotki tlow to bedzie duzy brzuszek). Smiesznie wygladam, taka ciazowa.

Milkada na dniach zrobie zdjecie brzucha to ci przesle.
 
KAbaretko to dobrze,że jesteś cała i zdrowa i,że brzusio widać ;-)

AdiLeo o matko moja mnóstwo razy się zadławiła pokarmem ale ja to tylko ją kładłam główką do dołu i pukałam po plecach,a w Twojej sytuacji ja nie wiem co bym zrobiła...chyba by musiały przyjechać 2 karetki,jedna po mnie druga do Nicole:-:)-:)-(. Będzie dobrze:tak:.

Aleksandro będziesz miała w końcu spokój,a jak do Ciebie odnosi się teścióweczka??
 
kabaretka witaj,stracha mi napędziłaś że tyle dni nic się nie odzywałaś:-).Dobrze że już jesteś :-) No i nie mogę doczekać się już na zdjęcie brzuszka :-).
Miłego dnia wam kobietki życzę :] Mnie się jakoś dobrze ten dzień zaczął,dowiedziałam się że zdałam egzamin na 4 :-),no i słonko świeci :-)
 
Milada gratulacje!!!
Moj dzien tez jakos dobrze sie zaczal, pomimo zachmurzenia i bolu glowy, ktory towarzyszy mi non stop (to normalne?). A poza tym jestem na etapie szukania lekarza, ktory by poprowadzil moja ciaze oraz USG polowkowego. A co do tego to postanowilam ze pojde na USG polowkowe od razu 3D / 4D, bo zaplace za to raz. Co o tym sadzicie? Takie USG w 20 tyg???
 
kabaretka co do bólu głowy,to mam dni że nie przestaje boleć,więc chyba normalne:-). Wiesz co mi się wydaje z tym usg 3/4d że i tak normalne będziesz musiała zrobić bo na takim nie widać narządów wewnętrznych dzidziusia,a to chyba najważniejsze w usg połówkowym żeby sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu :-). Ja idę 5 lutego na normalne usg połówkowe, i mam zamiar się umówić na usg 3/4d pod koniec lutego albo na początek marca żeby dzidzia duża już była :-). Ale jeszcze zobaczę czy fundusze mi na to pozwolą :-(,bo coś ostatnio lipnie z nimi ...
 
AdiLea wiesz co na pewno bym nie zapomniała, na pewno bym nie wybaczyła, no na pewno nie od razu, ale wydaje mi sie ze sprobowac w jakis sposob mozna, tzn niech przyjdzie kilka razy zobaczy sie z mala, zobacz sama jak zareaguje, bo nigdy nie wiadomo czy to nie jest chwilowe, w sumie to tego sie nigdy nie wybacza, jedynie mozna to bardziej schowac gdzies gleboko w sobie. Zal zawsze pozostanie. Nie wiem jak do konca miedzy wami bylo, ale w jakis sposob mozesz sprobowac, to tez wszystko zalezy od tego czy chcesz i czy dasz rade, jak poczujesz sie z tym zle zawsze masz prawo powiedziec dowidzenia. Ty decydujesz i od Ciebie wszystko zalezy a jesli jemu sie odmienilo i naprawde chce wszystko naprawic to dostosuje sie do Twoich wymagan calkowicie, jesli nie to na pewno bedziesz wiedziala ze to chwilowa zachcianka, a cos takiego na pewno nie jest Wam potrzebne. Pierwsze pytanie jakie musisz sobie zadac to czy Ty tego chcesz i na ile potrafisz sie przed nim otworzyc, a reszta Ty masz paleczke i Ty mowisz jak bedzie i tego sie trzymaj!!Zycze powodzenia i tzrymam kciuki wiem, ze wybierzesz co dla Ciebie i malej bedzie najlepsze.
 
Milkada ja tez chce isc na USG kolo 5-6 luty te polowkowe, za ktore musze zaplacic 150 zl, wiec mysle ze lepiej juz dodac tym razem te 100 zl (razem 250 zl) i miec przy okazji 3D/4D. Bo wydac najpierw za normalne polowkowe, a potem za 3D to mnie niestety nie stac. Jak myslisz?

AdiLea smaruje kremikami, brzuch naparwde wielki, chociaz mniej jakos ruchow teraz odczuwam, bo czasami to normalnie non stop. To chyba normalne jest co?

A jesli chodzi o twoj tzw teoretyczny problem, to ciezko jest mi powiedziec. Zalezalo by to od sytuacji. Na pewno zalezy jak tatusia olsnilo, i co mowi. Na pewno dla dobra dziecka rozwazalabym umozliwienie mu kontaktu i opieki, ale musialabym zobaczyc zmiane w nim. I na pewno nie tak od razu mu pozwolic na zblizenie sie do dziecka. Chociaz gdybym znalazla sie w takiej sytuacji nie wiem jak bym zareagowala. Ja jako ja bym mu pewnie nie mogla zbyt szybko wybaczyc, ale dla dobra dziecka (jesli mialabym pewnosc ze to wyjdzie na jej/jego dobro) bym to rozwazala i na pewno przetestowala tatusia. <pisze to jakos bez przekonania>
 
AdiLea jesli nie chodzilo o Ciebie a ogolnie to przepraszam, ze napisalam tak bezposrednio w Twojej osobie, ale ogolnie takie jest moje zdanie w takich naszych sytuacjach.
 
reklama
Dziewczyny jakiego uzywacie kremu na brzuszek, bo ja sie powoli przymierzam, ale nie mam pojęcia co wybrac?Moj jeszcze nie jest jak arbuz jest jak malenka plaska poduszka, tyci wypukly, ale dzidzia broi w srodku czasem niesamowicie :)
 
Do góry