reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

On już płacze, bo wyjeżdżając za granicę zapomniał, że tam trzeba pracować, żeby żyć.. i z tego co wiem to dostaje teraz po dupie od życia. I dostanie jeszcze bardziej jak przyjdzie mu wypłacić się z alimentów na moje dziecko, na mnie i jeszcze na to kolejne dziecko co ma w drodze z jakąś gówniarą..
Zostawił mnie po dwóch miesiącach więc niestety nie mogłam unieważnić małżeństwa. A szkoda.
Zaczytuję się w historiach innych kobiet i nie mogę uwierzyć jacy faceci potrafią być podli..
Najgorsze jest to, że czuję się okropnie siedząc na garnuszku u rodziców:/ A zrobiłam już wszystko co możliwe, żeby wyjść z tego bagna.. Nie pozostaje nic innego jak czekać.. I jak mały tylko podrośnie od razu do pracy:)
Dziękuję za te słowa otuchy. Naprawdę wiele to dla mnie znaczy.
 
reklama
A u mnie w mieszkaniu to 16 stopni tylko.I nie wiem dlaczego.Kaloryfery buzują,okna plastikowe a zimnica ze hoho.Siedze w kilku swetrach a moje dziewczątko...............zdejmuje rajstopki i pomyka z gołymi nozkami.I twierdzi ze jej nie zimno.Jak chce jej zalozyc chociaz spodentki to krzyczy i zaraz zdejmuje.Nie wiem czemu jej nie zimno.Hmmmmmm

No i tak sie zastanawiam co jej kupic na urodzinki.chcialabym jakas edukacyjna zabawke ale zupelnie nie mam pojecia co?zastanawialam sie nad podswietlanym globusem bo uwielbia wszelkie mapy i kontynenty to w mig pokazuje na mapie.Ale jakie to cudo drogie,hohoho.140 zl za globus???????

A moj egoistyczny brat,powiedzial ze jak bedzie sie interesowala światem i podrozami(jak on zreszto) to zafunduje jej podroz do siebie i zaprosi:-)No a jak jej to i oczywiste ze i mi,bo samej jej nie puszcze az na drugi koniec świata:-)Nie wiem co go tknęło.
 
Rosi79fajny jest taki globus edukacyjny że się coś na nim pokazuje a on gada ale tani nie jest :-(

a tylko dodam ........... Jaka jest najszybsza droga do serca mężczyzny????????????????????
.................
Przez klatkę piersiową, ostrym nożem.;-):-D;-)
 
Karolina zobaczysz ze wszystko sie ulozy, ja tez u siebie licze ze w koncu bede szczesliwa i limit nieszczesc juz wykorzystalam.
 
dziekuje za slowa wsparcia, na ta chwile jestem bardzo szczesliwa ze zostalysmy same minelo juz ponad tydzien wcale nie tesknie nie mysle bo wsumie nie ma za czym mala odzyla i jest bardzo szczesliwa mamy caly dzien dla siebie kazdy dzien przynosi cos nowego
 
mam pytanie ,jak matka chce ograniczyc prawa rodzicielskie to nie nalezy jej sie adwokat z urzedu?? tak dzisiaj powiedzieli kolezance ,tylko ojcu ktory sie bedzie bronil??? jak to ma sie na fakcie ?????
 
katerinka111 a to ciekawe, jak coś będziesz wiedzieć to pisz bo ja się zbieram na wiosnę albo za rok gdzieś złożyć o odebranie, ale chyba skłaniam się poczekać z rok bo jak pisałam żeby nie uważali że rozhisteryzowana baba nie mści się po porzuceniu, no chyba jak kilka lat nie wykaże chęci jakichkolwiek kontaktów z dzidzią to nie będą robić przeciwności
martusia0904 i dobrze teraz myśl o sobie :-)
 
reklama
Do góry