reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

i dodam jeszcze ze jak ktos czuje sie obrazony czyjas wypowiedzia to mozecie same rapotwac takie posty naciskajac na ten trojkat z wykrzyknikiem pod danym postem:)
 
reklama
candy nie rozmieszaj mnie a co ma jedno z drugim,na pierwszych randkach nie bylo sexu wiec nie wiem o co ci chodzi.
co ja mam sie rok randkowac zeby a jak by nam potem nie pasowalo w lozku,to co na sile udawac, . ciebie moge o to samo zapytac czemu sie tak szybko zareczasz,juz ufasz???? chyba nie slusznie mnie oceniasz ,ale mnie to ryra ,bop kazdy robi jak uwaza

Zareczyny odrazu nie oznaczają ślubu!!!po to sa by lepiej sie poznac i wspolnie planowac przyszlosc i zaobserwowac czy mozna ufac czy nie:)

Candy,ciut nie wesele te twoje chrziny:)
U mnie to wystarczylo jedno cieple danie i deser i lody,winko i trwalo wszystko 4 godziny.I mysle ze wystarczylo.
A dziewczyna z pracy to robila az na 40 osob i balanga jak na weselu i muzyka i tance,hehehehe.To zalezy co kto lubi:)
 
czy ktoras z waszych pociech przyjmowala SINGULAR?????? zobaczcie jak maly wyglada po podaniu nim 20 minut.
bylismy na spacerku ,piekna pogoda i maly tak sie zaczal dusic i do lekarza i podali to ,co z tego ze teraz ladnie spi ale jak wyglada,zwariowac mozna bo juz nie dlugo nic nie bedzie mozna mu podac !!!!!! a biedak sie meczy

carla no to super:)
fikusek no to duzo przjemnosci hehehhe:) wysypka 25.09.JPG
pencil.png
 
katerinka wspolczuje:( ty to masz sie z tymi alergiami u kubusia:( mam nadzieje ze wyrosnie z tych alergi.

moj T ma dzis wolne wiec pewnie uderzamy a jakis spacerek z alanem. Ladna p[ogoda wiec trzeba korzystac:) ja nie wiem co to bedzie w zimie,tak to z Alanem calymi dniami na dworze bylam,w zimie chyba zglupeijemy w domu.Wiadomo bedziemy wychodzic ale napewno nie na cale dnie..
 
my juz po lekarzu,mam mu to dawac przez tydzien na noc i nie patrzec na wysypki,cala nos spi po tym wiec pomaga a tak naprawde moze byc uczuolny na wszystko,jak to tylko zmiany skorne to nie ma cie co bac

fikusek u nas tez super pogoda,mala tylko ze szkoly odbiore,malego i na wies jedziemy troche sie dotlenic :)
a z zima no nie wiadomo jaka bedzie,jak nie bedzie mega mrozow to mozna fajnie czas spedzic ale mnie przeraza to ubieranie:-D
 
katerinka111 naprawdę biedny z tymi alergiami a jest szansa że z tegoi wyrośnie? A metoda z muzyką przy inhalowaniu dobra bo mój właśnie dzwięku urządzenia się boi ale mam nadzieję że za szybko nie będę wypróbowywać twojej metody :-)
Candyc to jeszcze raz gratulacje tym razem oficjalne :-) Ja mojego chrzciłam jak miał przeszło półroku, niektórzy też uważali że to póżno ale co nas niektórzy ;-) Może podeśleś póżniej fotki ślicznotki :-)

...a jeśli chodzi o sex to chyba wszystkie mamy dzieci i raczej do bocianów one nie są podobne ;-) A nie ważne kiedy się zaczyna sex na pierwszym spotkaniu czy po ślubie kościelnym ważne z kim, no i ważne jest biologia, geny jednym wystarczy sex raz na pół roku a innym nocy za mało ;-)
 
Zareczyny odrazu nie oznaczają ślubu!!!po to sa by lepiej sie poznac i wspolnie planowac przyszlosc i zaobserwowac czy mozna ufac czy nie:)

Candy,ciut nie wesele te twoje chrziny:)
U mnie to wystarczylo jedno cieple danie i deser i lody,winko i trwalo wszystko 4 godziny.I mysle ze wystarczylo.
A dziewczyna z pracy to robila az na 40 osob i balanga jak na weselu i muzyka i tance,hehehehe.To zalezy co kto lubi:)


U mnie jest 33osoby i to już po selekcji, sama rodzinka eh...

Jestem już prawie przy zakończeniu licencjata... Ufff dobra jestem, troszkę ponad 2 tygodnie pisałam :)


Gratulacje :)) wreszcie z głowy będzie ;)

JaiMis, oczywiście ;p kim jak kim, ale córeczką mogę się chwalić. Udała mi się ;)

Co do Twojej wypowiedzi o sex'ie słusznie napisałaś " ważne z kim "
Oczywiście, że chyba z facetem :p Jednak nie można stwierdzić czy ktoś jest odpowiedni po 2tyg. znajomości - moim zdaniem ;) Koniec tego tematu, bo znów zaraz będzie jakieś echo i nieprzyjemne zgrzyty, a ja nie lubię się kłócić mimo iż to często robię :p
 
Ostatnia edycja:
CandyC córcia naprawdę ślicznota, ten uśmiech, śliczna po mamie ;-)
Niby po 2 tyg nie wie się z kim jest ale ja i po 3 latach ja się zdziwiłam :-D:-D:-D a pewnie są tu dziewczęta i po dłuższych związkach co pewnego pieknego dnia nie poznały swojego księcia :-) To co za różnica czy zwlekało się z samym sexem czy nie jak ma wyjść to wyjdzie a jak nie to nie, a sex też jest ważny w związku partnerzy muszą się zgrać.........
A jak jest grupa osób zawsze będą osoby o skrajnie różnych zdaniach i opiniach i warto posłuchać innych opinii pozwala to spojrzeć czasami na pewne sprawy z innej perspektywy. A to że dochodzą tutaj w wypowiedziach emocje to chyba świadczy że na swój sposób czujemy się grupą i nam zależy bo inaczej człowiek by słowa nie napisał bo po co? :tak:tak mi się wydaje :happy:
 
reklama
Do góry