reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Oj oj, a tu widzę nadal gorąco

Chciałam się pochwalić, że już jestem po oficjalnych zaręczynach :) Planujemy teraz jak pogodzić dzielącą nas odległość, tzn wiemy, ale analizujemy, badamy jak będzie lepiej, gdzie i kto zamieszka :)

Puki co w 100% skupiliśmy się na chrzcie Niuni.
Późno troszkę, ale robię to pod moją siostrę która będzie wtedy w PL i muszę się Wam pochwalić, że wszystko wyszło super choć w pewnym momencie się przestraszyłam, bo z tą uprzejmością księży to różnie teraz jest, jednak pieniądz rządzi blatem.
W mojej parafii chrzty są w 2 i 4 niedzielę miesiąca, a mi pasuje 3 ;) po kilku wizytach w kancelarii się udało :)
Zaprosiłam troszkę ludzi, imprezę robię w pięknym hotelu,
Koszt może nie jakiś straszny, ale i nie mały, bo 60zł od osoby, a w tym przystawki, obiad ( 2 dania ) tort, ciasta, soki, herbata - kawa
http://www.srebrnyswierk.pl


Ps. Nie kłócić się !
Ja troszkę poczytałam i idąc za radą admina napiszę :
Katerinko, uważałam, że jesteś troszkę bardziej rozsądna i dojrzała... Szybko się zdecydowałaś na " pożycie seksualne " z nowo poznanym mężczyzną. Ja bym tak nie potrafiła, ale każdy sam decyduje o sobie i za siebie ;) Nadal życzę Ci jak najlepiej i trzymam kciuki tak samo jak za każdą z Nas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak w tej chwili nie bedzie spokoju to zglaszam to do administracji.Narazie usune wszytkie psoty z ta klotnia bo az sie nie milo tu wchodzi.postawcie sie na miejsci\u nowych dziewczyn ,pewnie az nie chce im sie tu pisac. To forum i kazdy pisze to co chce,ktos chce pisac o sprawach lozkowych-przeciez moze!Takze ja kasuje wszystkie posty! i amm nadzieje ze od tej chwili niczego nie przeczytam dotyczace tego tematu .
 
candy nie rozmieszaj mnie a co ma jedno z drugim,na pierwszych randkach nie bylo sexu wiec nie wiem o co ci chodzi.
co ja mam sie rok randkowac zeby a jak by nam potem nie pasowalo w lozku,to co na sile udawac, . ciebie moge o to samo zapytac czemu sie tak szybko zareczasz,juz ufasz???? chyba nie slusznie mnie oceniasz ,ale mnie to ryra ,bop kazdy robi jak uwaza


fikusek dla mnie jest smieszne usuwanie postow ,chyba lepiej pisac prawde niz sciemniac i wymyslac rozne rzeczy a dwa kto chce to pisze i nie musi sie klocic
 
candy nie rozmieszaj mnie a co ma jedno z drugim,na pierwszych randkach nie bylo sexu wiec nie wiem o co ci chodzi.
co ja mam sie rok randkowac zeby a jak by nam potem nie pasowalo w lozku,to co na sile udawac, . ciebie moge o to samo zapytac czemu sie tak szybko zareczasz,juz ufasz???? chyba nie slusznie mnie oceniasz ,ale mnie to ryra ,bop kazdy robi jak uwaza


fikusek dla mnie jest smieszne usuwanie postow ,chyba lepiej pisac prawde niz sciemniac i wymyslac rozne rzeczy a dwa kto chce to pisze i nie musi sie klocic

Strasznie jesteś bojowo nastawiona. Spokojnie, nie atakuje Cię! Nie planowałam Cię też rozśmieszać. Wyraziłam swoje zdanie i pogląd. Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem szczęścia jest sex, to życzę Ci powodzenia ;) Nie chcę też wiedzieć czy kochałaś się na pierwszych, drugich czy trzecich randkach, ani nie będę spekulować nad tym kiedy powinnaś i po jakim czasie. Po mojemu to szybko i tyle.
Możesz również krytykować, że szybko się zaręczam itp. Moim zdaniem czas spędzony z D. oraz nasze relację są wystarczające i nie pozostawiają mi złudzeń - dlatego powiedziałam TAK. Szanuje Twoje zdanie.
Na tej samej zasadzie 2 tyg. znajomości z gościem z neta według Ciebie jest wystarczające aby się przespać i OK.


Pozwolę też sobie zabrać głoś do tego co napisałaś co Fikuska...
Kasowane są posty które obrażają i słusznie.
Gdyby posty były wyrażaniem własnej opinii i były pisane troszkę innym " tonem " myślę, że nie byłoby potrzeby ich kasowania.
Za bardzo na siebie naskakujecie.

Nie denerwuj się kochana.
 
no cóż...
Nie mi to oceniać, ale zdanie swoje też mogę mieć i mam.
Napisałam również, że " Ja bym tak nie potrafiła " i już.

Tak jak napisałaś, każdy robi to co uważa za stosowne ^^ to też pisałam.
 
laski usunelam posty bo w innym wypadku posypaly by sie bany lub forum zostalo by zmamkniete,tego checie? jezeli tak to nastepnym razem od razu pisze do administraci ale nie dziwcie sie jak zamkna forum.
 
fakt katerinka ze lepiej pisac prawde,tu przyznam ci racje ale miej obrazliwie. jezeli nie ma tu spokoju to ja dostaje po d.... takze nie dziwcie mi sie ze stram sie by nie bylo tu nietaktownych postow,robie wszytko by nasz watek nie zostal zamkniety.
Carla obiecuje ze bede interweniowac i kasowac wszytko co bedzie obraziliwe,.
 
candy ja nie jestem bojowa nastawiona bo to akurat mnie smieszy, nie bede pisac ye rok sie przutulamy a dwa ile wy macie laT :szok: ODRAZU WSZYSCY SA SWIECI , ja kiedys z carla pisalam na temat sexu i nie bylo afery:-) ,to chyba normalne

fikusek ja bana moge dostac ,ale funkcji ci nie zazdroszcze,kiedys tez wyrazałas swoje zdanie i bylo wesolo :-)

milego dzionka mamuski
 
katerinka teraz tez wyrtazam swoje zdanie:) tylko musze w delikatniejszy sposob:) ale po prostu nie chce by znowu nam watek zamknieto. Czasami chcialabym zrezygnowac ale znou ta funkcje obejmie ktos kto nawte tu nie pisze i bedzie tak jak kiedys.
Katerinka ja nie widze nic zlego w rozmawach o sexie:) przeciez to normalna potrzeba czlowieka wiec dlaczego robic z tego temat tabu. Nie ma sensu. Ja uwielbiam sex,dawno nie mialam nikogo z kim bym to robila,ale mam nadzieje ze to sie zmini bo naprawde jeszcze troche i zwariuje:-D
 
reklama
i nadal nie ma afery Katerina ;) ja wyrażam swoje zdanie. Nie jestem też święta ;) co nie zmienia faktu, że myślę tak, a nie inaczej. Każdy postępuje jak chce.
 
Do góry