reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

czy ktoras z waszych pociech przyjmowala SINGULAR?????? zobaczcie jak maly wyglada po podaniu nim 20 minut.
bylismy na spacerku ,piekna pogoda i maly tak sie zaczal dusic i do lekarza i podali to ,co z tego ze teraz ladnie spi ale jak wyglada,zwariowac mozna bo juz nie dlugo nic nie bedzie mozna mu podac !!!!!! a biedak sie meczy

carla no to super:)
fikusek no to duzo przjemnosci hehehhe:)Zobacz załącznik 393516
pencil.png
katerinka moja bierze Singular i nic po nim nie miala,
a Kuby dostal wysypka po singular ??
 
reklama
MOZI dalam mu tabletke i po 20 minutach dostal cale poliki czerwone jak jedne wielkie plamy i ztyłu dzis na pleckach dostal,ale nie mam sie martwic,bo on alergiczny strasznie i co zrobic
ale powiem ci ze druga noc od 20 do 6 spi bez pobodki dusznosci ,wypije mleko i dalej spi, a tak nie raz cale noc z nim siedzialam bo takie mial dusznosci,narazie mam przez 7 dni podawac a ty od dawna podajesz i czy codziennie????

boje sie nawet tego mu podawac bo niby proby watrobowe ma teraz w normie ale nie raz juz mu brzuszek wystaje za bardzo to juz mam wizje rozne i sie martwie ,no a cos musi miec
 
CandyC córcia naprawdę ślicznota, ten uśmiech, śliczna po mamie ;-)
Niby po 2 tyg nie wie się z kim jest ale ja i po 3 latach ja się zdziwiłam :-D:-D:-D a pewnie są tu dziewczęta i po dłuższych związkach co pewnego pieknego dnia nie poznały swojego księcia :-) To co za różnica czy zwlekało się z samym sexem czy nie jak ma wyjść to wyjdzie a jak nie to nie, a sex też jest ważny w związku partnerzy muszą się zgrać.........
A jak jest grupa osób zawsze będą osoby o skrajnie różnych zdaniach i opiniach i warto posłuchać innych opinii pozwala to spojrzeć czasami na pewne sprawy z innej perspektywy. A to że dochodzą tutaj w wypowiedziach emocje to chyba świadczy że na swój sposób czujemy się grupą i nam zależy bo inaczej człowiek by słowa nie napisał bo po co? :tak:tak mi się wydaje :happy:

Masz rację :)
Ja też się po ponad 2 latach przejechałam ;p


Nie rozumiem zupełnie tak licznego chrztu. Komunia ok, ale chrzest?? Toż to tak skromna i szybka ceremonia że nie wiem po co tyle osób, koleżanka ostatnio była na takim chrzcie i jak opowiadała to śmiać mi się chciało. Dla mnie to przesada na maxa, ale każdy z pieniędzmi robi co chce.

A ja byłam na liczniejszych chrzcinach :) i też w tym miejscu gdzie ja robię. Wspominam bardzo miło, było wesoło, śmiesznie, tanecznie. Okazja do spotkania ;) Dodatkowa sprawa, że wtedy będzie siostra której nie widziałam od grudnia zeszłego roku ;) więc wydaje mi się, że okazje do posiedzenia, pogadania, pośmiania się i pobawienia są. Ja uwielbiam spędzać czas w tym gronie które się spotka i nie mogę się doczekać.
 
Katerinka moja bierze od marca tego roku, przez pewien czas brala zamiennie z innym na A..., teraz nie pamietam nazwy.
Powiem Ci,ze moja sie nie skarzyla,ze ja brzuszek boli po min,nie miala zadnych uczulen po min czy wysypki,zażywa raz dziennie zawsze wieczorem po posilku
a ile placisz za ten Singular jak mam na recepcje,ze do p jak przewlekle to mozna znalesc u mnie w niektorych aptekach nawet po 1 czy 2 gr, pewnie u ciebie tez
a my dzis po alergologu, od poprzedniej wizytu w maju sie pogorszylo(miedzy czasie byla przeciez w rabce i nad morzem),miala robiana na miejsciu spirometrie, na tydzien dostala nowy wziewny steryd,zobaczymy bo w maju byla osluchowo czysta,a teraz swisty na oskrzelach i dusznosci,jakby byla zdrowa to by bylo chyba za dobrze ;)
tu masz jeszcze link do stronki wejsc moze ci sie przyda? Atak duszności. - Wszystkie artykuły | abcastma.pl
 
biedne te dzieciaczki z tymi alergiami i pewnie będzie coraz więcej bo środowisko coraz bardziej zatrute...
a jeśli chodzi o spotkania rodzinne właśnie jest ich często brak rodziny się odsuwają ma się kontakty w coraz węższym gronie kiedyś byłam u koleżanki z naszej wschodniej granicy jak jej ciotki się zjechały było super czuć że są zżyci i to był zjazd zwykły niedzielny ja żałuję że u mnie nigdy takich więzi nie było... tak że Candy tak że udanej imprezki :-)
 
ale te wiezy zaleza od rodziny.
U nas tez do siebie jezdzimy spotykamy sie a u innych tego nie widac.

Ja po 5 latach z ojcem chlopakow dowiedzialam sie jaki jest naprawde, a z tym po przeszlo roku.
 
Katerinka moja bierze od marca tego roku, przez pewien czas brala zamiennie z innym na A..., teraz nie pamietam nazwy.
Powiem Ci,ze moja sie nie skarzyla,ze ja brzuszek boli po min,nie miala zadnych uczulen po min czy wysypki,zażywa raz dziennie zawsze wieczorem po posilku
a ile placisz za ten Singular jak mam na recepcje,ze do p jak przewlekle to mozna znalesc u mnie w niektorych aptekach nawet po 1 czy 2 gr, pewnie u ciebie tez
a my dzis po alergologu, od poprzedniej wizytu w maju sie pogorszylo(miedzy czasie byla przeciez w rabce i nad morzem),miala robiana na miejsciu spirometrie, na tydzien dostala nowy wziewny steryd,zobaczymy bo w maju byla osluchowo czysta,a teraz swisty na oskrzelach i dusznosci,jakby byla zdrowa to by bylo chyba za dobrze ;)
tu masz jeszcze link do stronki wejsc moze ci sie przyda? Atak duszności. - Wszystkie artykuły | abcastma.pl


dzieki za odpowiedz, ja dostalam tez za grosz chociaz nie ma dwohc lat,ale po znajomosci tez dostalam ,bo mial niby kosztowac jakies 90 zl ,
a u mnie z alergologiem jest tak ,ze mowi tak codziennie pulmicord i tyle i na pewno pomoze,nie podawalam bardzo dlugo bo nic nie pomaga a maly jakos wakacje przezyl a ona mowi mi dzis,no swietnie dziala skoro dopiero teraz jest efekt:wściekła/y: .mowie smieszna pani jest,nie bede go tym truc jak w wakacje jezdzilam non top nad morze,jeziora,lasy i byl spokoj i nie dostal dawki a wy tylko dzieciom walicie pulmicord., jak ma atak jade na zastrzyk do szpitala i juz nas tam znaja i sie nikt nie pyta,potrzebuje dziecko pomocy to dostaje, a pani co testy nie,badan nie to co do diabla,ale jej dalam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i mowie zmieniam pani bo do niczego sie pani nie nadaje
wiec wrocilam do mojej lekarki i narazie to mam mu dawac na noc i zobaczymy

robie teraz pokoj pod kubusia,a wiec jak najmniej wszystkiego,krotka zaslonka,bede wymieniac w pokoju co sie co miesiac cos az zrobie tak jak powinno byc ,szkoda ze tak wszystko duzo kosztuje a pieniazkow nie przybywa ale jakos to bedzie

carla niby z cycem koniec ale jeszcze nie raz sobie przypomni,wtuli sie i sobie pociagnie a ja mleczko dalej mam ,ale juz teraz pije kartonowe na noc i rano i jest dobrze,ale co mu zostalo ze raczke wklada w stanik i sobie tam merda hehehe:-)
 
Carla, nie zamierzam Cię przekonywać, ale nic tam z pompą nie ma ;) tańce hm... no cóż muzyka gra, a dzieciaczki tańczą, a z nimi dorośli :) Sala jest skromna, ładnie ubrana :) chrzciny to też wydarzenie, ale nie dla każdego.
Dla mnie to po prostu zlot rodziny i kilku przyjaciół z którymi uwielbiam przebywać. Zawsze jest kupa śmiechu, zdjęć i wspomnieć, a tylko one nam kiedyś zostaną.
Jamis, dziękuję ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
czytam tak o alergiach u Waszych maluszków. Powiedzcie mi kiedy te alergie się ujawniły???Jak rozpoznac astmę? No bo mój mały świszczy na wydechu, szczególnie jak leży na pleckach albo noszę pionowo. Jak śpi to tego nie słychać, ale śpi na brzuchu. Dostał zmianę mleka na bebilon pepti, robię 2 razy inhalacje pulmicortem, w razie ataku ( mam nadzieje ze nie bedzie potrzebny) berodual i dwa razy dziennie ketotifen ( czy jak sie ten syrop zwie) Nie miał nigdy wysypek, tylko dużo potówek i czasami sucha skóre tu i ówdzie. Co polecacie do kąpieli? słynne oilatum?? On ma dopiero 3,5 miesiąca:-(a tu już takie leki co o tym sadzicie??? Wogóle pediatra chciała mnie wysłać na obserwację z małym do szpitala:szok:ale sie nie zgodziłam, jeszcze mi tego potrzeba zeby przebywac wsród chorych dzieci i pobytu w szpitalu. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry