reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Krropelka faktycznie Twoj ex wszystkich juz chyba przebil :/ co jak co ale sama bym nie weszla do wody w ubraniach a tym bardziej dziecka bym nie wrzucila! fakt, mogla byc dobra zabawa, ale moze Filipkowi wcale sie juz tak fajnie nie wracalo, jak byl caly mokry? a Twoj ex chociaz byl zamoczony?
Katerinka oj grzeszysz kobiety, grzeszysz ;) Kubus mial pilnowac i co? odpadl? :) zadzwonie jutro na lotnisko i sie dopytam, zbey nie bylo niespodzianek. Bo jesli bede potrzebowala zgody, to trzeba szybko umawiac sie z notariuszem ;/
Agnes baw sie tam dobrze i rob zdjecia, pozniej sie pochwalisz :D
 
reklama
Katerinka Ty czorcie :D :D :D !!!!! Ale się uśmiałam :D I dobrze, widzisz jak lepiej po nabrojeniu się czujesz ?? :)

A ja mam dziś dziń bez Neli, tata ją zabrał do swojej baby (inaczej nie napiszę bo jej nie cierpię) i jadę do koleżanki :)
 
mloda ex nie wrzucil Fifka do wody. on "jedynie" pozwolil mu tam wejsc, bo Filip chcial... a ex oczywiscie odpowiedzialnie pilnowal by dziecko sie nie utopilo... sam byl suchutki. ehh...
a jak tam sobie porownam jak moj M podhcodzi do Fifka... jak on sie nim zajmuje to ja mu o niczym mowic nawet nie musze. i mam 100% pewnosc, ze Filip bedzie nietylko bezpieczny, ale tez ze nie zje czego nie moze, nie bedzie sie bawil czym i jak nie moze.ze zajmie sie nim leoiej nawet niz ja sama.
 
Kropelka wymiękłam czytając Twój post...masakra...ten koleś jest chyba z innej planety...ja tam nigdy nie bałam się dawać Nicole exowi bo był,jaki był ale zawsze miał ją na oku i nie doprowadził jej do takiej katastrofy...
 
Katerinka a Ty juz zamowilas bilety do Krropelki, a nie masz paszportu dla Malej? Bo tak wyczytalam teraz kilka stron wczesniej ;) fajnie, ze lecisz do Krropelki naszej :) Ciekawe kiedy Krropelka do nas przyleci?? ;) ja sie chetnie spotkam! A Nikosiowi dzien wczesniej dam leki, zeby czasem mi nie wymusil siedzenia w domu! :)
Dolacze fotki mojego Panicza :D
 
firanka otoz to! moj ex jest z innej planety :tak:. az dziw, zie sie kiedys spotkalismy w jednym punkcie w czasoprzestrzeni. no, ale nie ma tego zlego... mam wspanialego syna :-)
mloda slodziak z Nikosia :tak:. dzis podejrzalam go tez na nk. ale on ma niebiesciutkie oczka :-)
katerinka przyleci do mnie poki co tylko z Kubusiem dla ktorego bedzie miec niebawem dowod. a corcia to nastepnym razem jak juz sadownie wywalczy paszport dla niej :tak:
a ja przylece do pl jak bede miec paszport dla Fifka. ale to na pewno szybko nie nastapi, bo moj ex jest na nie...

a u nas dzis od rana leje. ehh.. wiec nosa z domu nie wysuniemy dzis :-(
za to jak Fifko skonczy jesc obiad bede piec czekoladowe ciasto: brownies
http://2smaki.pl/index.php/ciasta/brownies-dziecinnie-prosty/ - idealne na okres okolookresowy, paskudna pogode i ogolnego dola :-D:tak:
 
Witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wrocialm!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak ja sie za Wami stesknilam:)))) Widze jakies nowe nicki - niestety dalej te dranie nie potrafia sie zachowac - ehhh wsadzic ich do dolka i zasypac

U mnie duzo sie dzialo, ale w efekcie tylko lat mi przybylo...
Starszak lobuzuje, pyskuje, ale mowi ze jestem najukochansza mama i to mi wystarczy. W bracie zakochany po uszy, swiata poza nim nie wiedzi - a tak sie balam, ze bedzie zazdrosny i bedzie go bil. ufff
Mlody jest super, ma 8 zebow - pierwszy ywszedl jak mial 3 m-ce. Niestety ma astme - bylismy 3 tygodnie w szpitalu i mamy diagnoze - no ale plus jest taki, ze nie dostanie juz kolejnego (jest po 7) antybiotyku na zapalenie pluc, nie bedzie jezdzil srednio co 2 tygodnie do lekarza, tylko mamy recepte na P i za leki place 3,20 a nie 89zł. Mam nadzieje ze wyrosnie z tego - jest duza szansa.

Niestety nie jestem w stanie ogarnac co u ktorej sie dzieje - strasznie duzo tego:))) fajnie ze forum dalej zyje!!!!

Widzialam tylko wzmianke o spirali - kur... ja mam mirene - zakladalam w lutym. Od tego czasu to jakis horror. Mam non stop plamienia, bralam juz 4 antybiotyki, srednio co 2 dni bole porodowe (moja macica ewidentnie nie przyjela wkladki). Podjelam ostatnia walke - skonczylam pare dni temu ostatni antybiotyk i przez 3 kolejne m-ce wspomagam sie plastrem antykoncepcyjnym - podobno pomoze. Jak nie to w cholere wyciagam to bo sie wykoncze. Juz pare razy z pracy sie zwalnialam i jechalam do luxmedu z bolem brzucha. Niezla ta antykoncepcja:))))))))))))))
Gdybym miala jeszcze raz podjac decyzje to nigdy w zyciu!!!!!
Ale mam kolezanki, ktore swietnie sie czuja, wiec decyzja kazdej z was

Mam nadzieje, ze sie wdroze jakos w Wasze tematy i historie

Młoda Twoj malenki zajebisty!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam serdecznie:)))))))))))))))))))))))0
 
gjoasia witaj znowu :-D
ale mnie straszysz kobieto :szok:. no, ale moze u mnie tak nie bedzie. mam mirene 2tyg i 2 dni i czuje sie swietnie. przez 3 dni po zalozeniu pobolewal mnie brzuch- nieprzyjemnie, ale nie jakos strasznie. no i prawie 2 tyg plamilam badz kwawilam. ale od kilku ni to tez ustalo. wiec jestem dobrej mysli. a ten antybiotyk to na co bralas?? i jaki to ma zwiazek ze spirala??
 
reklama
gjoasia witaj :) tak sie wlasnie zastanawialam co sie z Toba dzieje :) ciesze sie ze u Was wszystko wporzadku. Fajnie ze sie odezwalas :)

firanka czytalam historie o Twoim Tacie na innym watku.... naprawde bardzo mi przykro :( A co do exa... To szkoda slow... Ale tak jak dziewczyny napisaly. Musisz byc silna dla coreczki. Trzymaj sie cieplo!
 
Do góry