reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Ja nie moge wrocic - ale moze jak sie babel urodzi bede mogla na chwile pojechac do mamy ...
sama wiem ze nie dam sobie rady ... juz teraz jest mi ciezko ... a dni sa coraz krótsze
trzymajcie za mnie kciuki :)
 
Zuza 76 zazdroszczę ci jak nie wiem co że już wkrótce będziesz miała maleństwo przy sobie. Mi ostatnio jakoś czas stanął w miejscu i nic tylko myśli. A tak można się zająć już maleństwem i zapomnieć o całej reszcie świata. Ja też jestem sama samiuteńka, rodzice daleko, rodzeństwa brak, jedynie koleżanki które czasem wysłuchają ale tak tez mają swoje życie i swoje sprawy.
 
KAbaretko i Mikaldo właśnie się połapałam,że macie taki sam termin porodu i w ten sam dzień zaciążyłyście:tak:.

Aleksandro28 Twój mąż to dla mnie zwykła męska szowienistyczna świnia,burak jeden no po prostu nie mogę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Najchętniej bym wsiadła w pociąg przyjechała do Ciebie i mu naczaskała po mordzie dosłownie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!

Witam nowe mamusie.

KaSiu będzie dobrze:tak:.

Co do usg 3d i 4d mi mój lekarz prowadzący odradził gdyż jak stwierdził to zbyt duże promieniowanie,i po co mam niepotrzebnie naświetlać dziecko...no cóż niestety przekonał mnie tym argumentem,tak samo jak o rzuceniu palenia papierosów wystarczyło mu 5 minut i wydałam mój zapas papierosów sąsiadowi i nie paliłam już przez całą ciąże i potem do czasu aż Nicole trafiła do szpitala.

Ojj widzę,że AdiLea dzisiaj miała jakiś ciężki dzień chyba bo się nie odezwała.

Mikaldo zdrówka życzę. Ja wdychałam na katar w ciąży olejek sosnowy z wrzątkiem wymieszany,do tego stosowałam asco rutical i potem już dostawałam same antybiotyki i co tylko,bo już później leżałam w szpitalu:baffled:

A poza tym drogie ciężaróweczki jak się czujecie??? Dzidzie dają popalić w nocy kopniaczkami??? Ahh pamiętam ten błogi stan kiedy Nicia wypinała mi się przez brzuszek główką,nóżkami i pupą:-D:-D:-D,aż się rozmarzyłam,ale szczerze to po porodzie bardzo brakowało mi brzuszka,nie miałam kogo głaskać przez brzuch i do kogo mówić...:-D:-D:-D
 
Witam :-).Jak tam noc wam minęła ,mnie nie za dobrze,prawie nie spałam przez zapchany nos,udręka :baffled:.
Firanka no ja się właśnie zastanawiam nad tym usg,też słyszałam o tym niepotrzebnym naświetlaniu i się waham,a w dodatku strasznie dużo pieniążków to kosztuje.Ale z drugiej strony chęć zobaczenia maluszka jest duża.... W sumie jeszcze nie wiem,i tak w 21 tygodniu robić takie usg to chyba jeszcze za wcześnie,więc jak coś to dopiero w marcu bym zrobiła :].Taki prezent na dzień kobiet :-)
 
Witam was wszystkie:)ja dziś tez źle spałam a na dodatke rano miałam juz tele od matki mojego byłego ale nie odbieram bo nie mam z nia o czym rozmawiać.
Wczoraj tak się zdenerwowałam,że masakra nastepny facet okazał się nie odpowiedzialny... kolega powiedział,że zawiezie mnie do lekarza na 17 tylko,że dzwoni o 16:20 że auto dalej ma u mechanika i sie nie wyrobi masakra no i taksówka zeby zdążyć bo autobusu nie było pojechał 5 minut wczesniej ale i tak bym nie zdążyła,nie dość że kazdy grosz sie liczy to jeczcze takie coś ....a szkoda słów
 
No własnie jeszcze jeden myslałam,że chociaż na niego moge liczyć ale cóż niech spada mam go gdzieś...ide zrobić jakieś porządki bo za niedługo trzeba bedzie łóżeczko rozkladac a ja nie mam miejsca w tym moim pokoju ale musze coś wykombinować
 
Hejka.
Ja też nie spałam dobrze. Powiedzcie dziewczyny co jest z tymi facetami, czy to tak swiat wariuje czy juz normalnych facetow w ogole nie ma. W sobote mam kolejny egzamin a nawet nie przeczytalam materialu, po prostu nie mam w ogole ochoty nawet otworzyc notatek a wiem ze to bardzo niedobrze.
 
reklama
Chyba juz nie ma a jak są to pojedyńcze egzemplarze mam tylko nadzieję,że kiedyś my takich poznamy:)No niedobrze ale wiem jak to jest z ta nauką ...ale co zrobisz bedziesz musiała przysiąśc i poczytac
 
Do góry