reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Kasia86 witam na forum! Pamietaj, ze tutaj my bedziemy cie wspierac.

Milkada, martwilam sie o ciebie! Wracaj do zdrowia, ale nie martw sie ja tez bylam chora i nawet antybiotyki bralam. I wszystko bedzie ok.
 
reklama
Witam KASIE86 I podziwiam za podjecie szybkiej decyzji. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze kochamy tych drani i trudno podjac decyzje o rozstaniu (w moim przypadku to on odszedł). Moj m dziziaj powiedział ze nie kochal mnie juz od kilku lat tylko zdal sobie z tego sprawe dopiero jak zaszlam w ciaze. Powiedzial ze czuje ulge i moze dopiero zaczac zyc. Na dodatek wcial tekst ze ja to mam jeszcze dobrze bo jego mama zostala z 2 dzieci bez pieniedzy a on dla jego dziecka konczy dom.-ZEBYM NIE MYSLALA ZE DLA MNIE.
No coz jak nie cierpiec?> modle sie codziennie o sile zeby to przetrzymac zeby przestac kochac , zeby odnalezc szczecie. Boje sie najbardziej samotnosci.
Zazdroszcze dziewczynom ktore na tym forum juz pogodzilysie z losem i chcialabym wiedzic czy w waszym przypadku dlugo wam to zajelo. nie znam od poczatku waszych histori bo jestem tu nowa ale pewnie sa podobne
Milkada-zycze szybkiego powrotu do zdrowia
 
Aleksandra28 jeszcze miesiac temu zadawalam te samo pytanie dziewczynom na forum: kiedy przestane go kochac, kiedy poczuje sie lepiej.

Powiem ci szczerze ze u mnie jest lepiej, ale trwalo to tak naprawde kilka miesiecy, teraz sile daje mi ta ciaza, jak mi zle, smutno, staram sie skupic na zakupach, planowaniu wyprawki, i zajeciu sie tym.
 
Z przyjemnoscia pogadam, ale dopiero po czwartku, gdyz jestem w Anglii i korzystam tu z nie swojego komp, na ktorym niestety nie ma gadu. Juz jutro wracam do domu, wiec odezwe sie.
 
Troszkę lepiej się już czuję :-),ale mam straszny problem z zapchanym nosem,nie daje mi to normalnie żyć!! Próbowałam już parówki i wody morskiej ale nic nie skutkuje,macie może jakieś swoje sposoby?
 
Milkada szczerze to ja nie wiem, co moze pomoc. Generalnie na przeziebienie stosowalam zawsze babcine: woda z cytryna i miodem.
Kiedy idziesz teraz na USG? To bedzie twoje polowkowe? Ale idziesz na normalne czy 3/4D?
 
reklama
Aleksandra 28 czas w którym człowiek czuje ulgę jest sprawą indywidualną dla każdej z nas. Powiem jedno chyba łatwiej jest zapomnieć jak się nie ma kontaktu, jak go widzisz lub słyszysz to jest chyba gorzej bo możesz robić sobie bzdurne nadzieje. Chyba że twoje nastawienie na niego jest totalnie na "nie" Ale żeby stał się całkiem obojętnym dla nas to trzeba chyba zacząć nowe życie tak jak mówi stare powiedzenie "na starą miłość najlepsza nowa"
 
Do góry