reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Kabaretka. >moje planowo ma przyjsc 1 lipca ale mysle o cesarce i wtedy by było ok 20 czerwca
Zuza 09 > masz racje to napewno indywidualna sprawa i mysle ze jak sie juz wyprowadze to bedzie mi łatwiej. Nadal go kocham i pewnie podswiadomie łudze sie jego powrotem choc sama nie wiem jak bym po tym wszystkim umiala normalnie zyc.
Ogólnie to tak jak pisałam najbardziej boje sie tej cholernej samotnosci. My bardzo lubilismy spedzac czas razem w domu i nigdy sie nie nudzilismy a teraz czekaja mnie samotne dni i wieczory.
 
reklama
kabaretka idę 5 lutego,no i to będzie moje połówkowe tylko jeszcze nie wiem czy normalne 3/4d,bo nie wiem czy będę miała aż tyle pieniążków,bo i tak prywatnie chodzę do lekarza i za wizytę płace 150 zł,a takie usg to pewnie dużo kosztuję. A Ty jakie usg będziesz robiła?
 
W Warszawie to w wiekszosci miejsc chyba robia te 3/4D ale nie wiem jeszcze sama. Boje sie tylko ze wydam kase na nie bo ono to 200-250 zl, a dzidzia sie zasloni. Wiesz ja mam ten problem ze prowadzilam ciaze w anglii, wiec nawet w polsce lekarza prowadzacego nie mam.
 
Aleksandra 28 Ja już kiedyś pisałam tu jednej z koleżanek ale się powtórzę. Ze gdyby ktoś nam zagwarantował i powiedział, że za jakieś pół roku będzie się z jakimś facetem o jakim jeszcze sie nie śniło i że będzie nam tak dobrze jak w bajce to pewnie każdy byłby teraz cwaniakiem a tak to pędzimy w nieznane. Leci dzień za dniem a smutek jak był tak jest. Ta droga w niepewne jest straszna. Też tak mam że nieznoszę wieczorów każdy dzień jest udręką, nikt nie przytuli nie pójdzie zrobić herbatki i nie pocałuje na dobranoc. Ale myślę że wszystkie jeszcze tu jesteśmy młode i czeka nas jeszcze coś miłego w życiu. Oby tylko po swoich obecnych doświadczeniach nie być już naiwną i łatwowierną. Trzeba będzie każdego prześwietlić kilka razy żeby tylko się nie sparzyć po raz kolejny. Bo jak widać zwykłych dupków cała masa.
 
No to bedziesz musiała szybciutko jakiegoś poszukac powiem Ci ze ja tez miałam z tym problem bo byłam na l4 jak wróciłam spowrotem do rodziców z pólnocy na południe i też nie było łatwo ale znalazłam i to świetnego tylko on nie ma żadnego 4d ale cóz za wizyte płace 80zł co trzy tygodnie bo l4 trzeba tak wpisać dzisiaj u niego byłam widziałam mała rośnie jak na drożdzach:)oby nie boszła w slady tatusia chodzi o długość:)
 
Ja też chciałam iść na usg 3d ale lekarz prowadzący wyraźnie chciał mnie zniechęcić co do konkretnego lekarza które takie posiada, że on widzi takie rzeczy których nie ma i że mogę popaść w zmartwienia i później latać na konsultacje do innych żeby to skonsultować. No i te 250 zł trochę zniechęca. Może wytrzymam jeszcze te 3,5 miesiąca i będę wtedy robiła zdjęcia real hi hi
 
reklama
witam kolezanki ... widze ze duzo nas tu przybylo :( ... szkoda ze tylko ze to grono "..."
Witam wszystkie :)))
ale niedlugo .. bedzie nas wiece ... kazdej dzidzia sie urodzi ...
jestem ciekawa jakie wowczas posty beda :)
ja was tak czytam i czytam ... powiem szczerze ze smutkiem i łzach ... kazda z nas przechodzi przez okres ciazy sama ... strasznie to boli i jest ciezko wiem ...
ja jestem sama nawet w mieszkaniu jak wracam po calym dniu i jest smutno oj bardzo smutno ... dalabym wiele zebym mogla byc z kims - z mama, z siostra, z kolezanka ... lecz jestem sama
kochane dbajcie o sowich bliskich których macie wokolo bo bez nich jest naprawde ciezko ... mowie to z wlanego doswiadczenia
 
Do góry