reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Niestety, muszę sie w koncu wziasc w garsc i ruszyc do przodu chociaz z nauka. A kurcze najlepsze jest to ze my myslalysmy ze mamy taki pojedynczy egzemplarz. ehh normalnie ostatnio gorzej jak stara baba jestem
 
reklama
yvaine też mam egzamin z końcem stycznia,ale wcale nie mam głowy do nauki,mam jeszcze ponad tydzień więc mam nadzieję że przysiądę :-). A co do facetów,to może poprostu nie miałyśmy narazie szczęścia,i wierze w to że każda z nas znajdzie swojego księcia z bajki :-)
 
Czesc dziewczyny. Na dobre sie tu zadomowilam.
Mnie tez udziela sie pochmorny nastroj nic mi sie nie chce. Codziennie obiecuje sobie ze nie bede sie dolowac i tylko uwiadamiam sobie jak slaba psychicznie jestem. Odnosnie tych egzemplarzy to chcialabym wam powiedziec ze mam takiego przyjaciela -i wcale nie brzydki facet, ktory napewno zalicz sie do egzemplarzy. Zawsze mozna na nim polegac itd.. Jednak nawet teraz jak nie jestem juz z mezem to nie potrafie spojrzec na niego jak na mezczyzne. Uwazam ze takim tez nie mozna byc. Co uwazacie na ten temat moze to tylko ja jestem jakas spaczona ale zawsze chcialam zeby moj facet mial "jaja"( z drugiej strony nie wyszlo mi to na dobre)
 
A ja juz na lotnisko jade i wracam do domu. Mam nadzieje ze lot pojdzie bez komplikacji. Trzymajcie sie i odezwe sie jutro.

Aleksandra_28 ciesze sie ze sie u nas zadomowilas :)
 
kabaretka czekamy na was!:-)
czasem facet jest po prostu dobrym kumplem i nie zawsze ma to cos co nas pociaga i co sprawia ze w naszych oczach jest tym prawdziwym mezczyzna.
milkada a co jesli nie chce sie nikogo innego tylko tego jednego?:-:)-(
a egzamin mam w sobote :(
 
Ostatnia edycja:
yvaine myślę że Ci się jeszcze może zmieni,to z kim chcesz być,poznasz kogoś lepszego od niego,a może poprostu innego i wszystko się zmieni :-). Głowa do góry :-D
 
Witam,
trzymam za was kciuki - widzę ze wiekszosc z was pochlania nauka ...
ja dzis mialam ciezki dzien i nie wiem czy to pogoda czy zblizajacy sie dzien porodu
jest mi dzis strasznie slabo i nie mam sil na nic ...
zaczyna mnie bolec kregoslup i mam dziwne klucie w pachwinie :(
odliczam czas ... ktory sie zbliza coraz szybciej
ach sama sie boje tego co bedzie oj jak sie boje ... szkoda tylko ze te chwile (cud narodzin) przejde sama ...
pewnie jak kazda z was mialam marzenie jak bedzie wygladalo pierwsze oczekiwanie na dziecko ... pierwszy porod ...
szkoda tylko ze rzeczywistosc strasznie skorygowala te marzenia ... nie jestem wstanie wybaczyc tego co mi zrobil ... nie potrafie tego zrozumiec i nie wiem czy kiedykolwiek zrozumiem :(
wciaz czuje bol oraz ze przegralam milosc ... :(
 
reklama
wiesz co milkada moze i tak, ale poki co i tak caly czas mysle ze to sie jeszcze ulozy, po prostu nie potrafie myslec inaczej
 
Do góry