reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

ciekawe ile u mnie w patece... pojde gatków dokupic trochę bo są super wygodne i fajowe to z ciekawości zapytam... a w ogóle to mam w szafce z lekami tą maśc, a nie wiedziałam.. Mamka pracuje w szpitalu to w domu leki na wszystko.

senna dzis jestem... seeeeeeenna
 
reklama
ooo ja to senna od początku ciąży hehehe zreszta ja zawsze lubiałam pospac :confused2:
Dzisiaj to już totalnie jak Słonica sie czuje , ciężko ledwo co sie tocze , ledwo co wsiadam do auta, ledwo co sie z łożka zwlekam ogólnie masakra mam wrażenie jakby dziecko mi miało zaraz "wypasc" :nerd: . Bola mnie jajniki od ucisku czasami mam wrazenie że sie dziecko wyciąga i jakbym miała "kołek" przez cały brzuch, własnie dostałam w żeberka :)
Ogólnie to zaczynam miec po mału dosc :p już bym chciała byc pooo wszystkim....:rofl2:
 
kasiulka tak to jest z aptekami w warszawie pod domem mamy apteke i tam zawsze wszystko drozsze niz na pradze pl u moje kolezanki nawet o40% nic sie nie martw przejdzie.

Ja dzis nawet nawet sie czuje nawet nie plakalam dzis wiec ....niech tak zostanie bo te smutki i doly nie wplywaja na mnie dobrze
 
A ja dzis w tej poczekalni u lekarza to myslalam ze z siebie wyjde moje kochane dziecko tak sie uparlo na prawe zebro ze wyginalo mnie w kazda strone:-)
I jeszcze jak by bylo tego malo "dobra" starsza pani mowi do mnie niech pani idzie bo ktos pani wejdzie wiec ja jej mowie ze ja zdarze i mi sie nigdzie nie spieszy a ta do mnie zebym wstala i zeby usiadl ktos kto stac nie moze wiec ja do niej ze ja za bardzo stac tez nie moge i oczywiscie nie byla bym soba jak bym czegos nie palnela:-)powiedzialam jej zeby sama wstala:-Dokropna jestem wiem ale poprostu jak ja bede taka na starosc to se w leb strzele!
 
tunia hahaha wcale nie jestes okropna. jestes w ciązy, a pani się należało. :-D
swoją droga mi dzis w szpitalu na izbie młoda kobieta w mniejszej ode mnie ciązy chciała ustapić miejsca, pomimo tego, że faceci tam siedzieli. fajnie nie???? nawet żaden się nie przejął.
 
Ostatnia edycja:
Ale mam dziś dola ... Ogólnie od 3 dni, tylko klade Kevina spać i sama pod prysznic , pizamka i kojo, zapuszczam film i leze , nie mam siły ;( do tego mamy z M ciche dni , wogole mnie dobija, sfoszyl sie ... Ehh
 
nie cierpię cichych dni... powinni za to karać !
ileż myśmy ich przeszli!
na szczescie zrobilam sie tak upierdliwa, ze juz ich ni ma.

agusia - ​kciuka trzymam i życzę, by minęło to co nie gra. ;-)
 
hej :) byłam wczoraj znowu pobrac krew bo te kobity cos zrobiły z moją krwią i trzeba było jeszcze raz , wchodze patrze a tam same chłopy siedza i jedna kobitka na badanie z glukozą:cool2: noo to sobie mysle pewnie mnie panowie wpuszczą jak brzucha wystawie aleeeeee tak sie nie stało i aniiii jeden nie raczył mnie wpuscic nooo co za rasa hehehe :D no i musiałam czekac a jak sie rzucali jak kobite poinformowałam że na glukoze bez kolejki sie wchodzi matko jedyna myslałam że ją zjedzą :D
Niecierpliwi Ci faceci :p:p
Na szczęście ciche dni z moim M przeszły na początku ciąży mielismy często sprzeczki i dużoooo cichych dni ale już jest ok a nawet powiem że super :) Niestety mój facet nie chce ze mną rodzic, no nic nie będe go zmuszac jak nie chce :)
Ogólnie zaczełam cwiczyc troszke bo kórde "zastałam" sie lekkie cwiczenia i od razu sie lepiej czuje :) nooo i koleżance w brzuchu chyba nie przeszkadza bo sobie śpi podczas cwiczen :)
 
reklama
Ustępowanie kobietom w ciązy to zawsze budzi jakies niezdrowe emocje :/ Rzucają sie stare prukwy co juz zapomniały albo za swoich czasów w polu musialy z brzuchem siedziec, wiec po złości, albo faceci takie typowe szowinistyczne świnie co wszem i wobec klepali by tylko "ciąża to nie choroba". I albo sa na tyle nie udolni, ze zadnej dzieciaka dotychczas nie zrobili albo trafiali na takie cierpiętnice jak moja kolezanka co to hasło slyszala cala ciaze.
Normalny facet który ma /miał kobiete w ciazy, ale takiej chcianej, ze ja wspieral, pomagal BYŁ chociaz z nia i widzial jak nie jest lekko- taki facet nigdy ni ebedzie siedzial przy ciezarnej.
Nie wyobrazam sobie mojego M zeby nie ustapil gdziekolwiek miejsca ciezarowce. Sam z siebie ogolnie, ale jak widzi ile taka wyprawa gdzies mnie kosztuje, ze dlugo stac nie moge itp .. nie wyobrazam sobie.
Chociaz musze przyznac, ze zadnych tak uprzejmosci jeszcze nie doczekalam. 8 miesiac brzuch jak torpeda no ale niestety. Ale jak mowie, sama zdomu sie nie ruszam po tych zaslabnieciach wiec zawsze jest M co lokciami droge utoruje do miejsca siedzacego albo w kolejce.
Najbardziej mnie bawi ta zaciętość w ustepowaniu miejsca w komunikacji miejskiej :eek::no: Przeciez tu juz nawet nie chodzi czy jest w stanie stac czy nie- ale to jest skrajnie niebezpieczne stac w jadacym autobusie. Dla zwyklego czlowieka a dla kobiety z takim brzuchem ktora itak ma rownowage zachwiana?? Trzeba byc najgorszym kretynem by tego ne rozumiec.
 
Do góry