reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

Najlepsze jest pytanie mojego L jak ja wyje a on do mnie "co mam zrobic":-D:-D
Patrzy sie na mnie jak na jakas teges no ale coz wie ze od czasu do czasu musze pobeczec:-D
 
reklama
ja woda mineralna gazowana plus naturalny sok żurawinowy. po zwykłej wodzie mnie mdli. herbate jak wypije to jakby mi ktos podpalił przełyk sie czuję. kawka tylko z rana i bardziej mleko z kawą, ale to tez nie zawsze zalezy od dnia.
 
noo ja sie wczoraj popłakałam bo poczułam sie taka bezsilna miałam wrażenie że nie moge o niczym sama zdecydowac tylko wszyscy dookoła decydują za mnie. Ale dzisiaj tak przemyslałam że i tak zrobie tak jak ja bede chciała no ale popłakac czasem trzeba :D aaa ja mam dni kiedy da sie przeżyc a nieraz to tylko mam ochote sobie w łeb szczelic. Ciężko już jest cieżko oddychac sapie w nocy mój sie ze mnie śmieje :confused: czasem zdarzy mi sie chrapnąc ale sie budze, wogóle słuch węch czucie wyczulone na maksa :D Mój to gada że mam za dobry słuch i węch i nic sie przede mną nie ukryje :p
 
oooj bidule, głowa do góry i cieszyć się każdym dniem i ruchem dzieciątka w brzuchu, bo już niedługo nam tego zabraknie :-), a część pewnie już nie planuje kolejnych ciąż, więc to może ostatnie chwile z bębenkiem :-)
 
hehe tak samo płacz był bo mój sie nie chciał kochac to sie go pytam co już Ci sie nie podobam ? wiem że przytyłam i ryk :D to powiedział że chce ale jak mu powiem czasem że mnie tam cos zakuło że jestem zmęczona to nie chce na siłe :p a ja ostatnio ochote mam ale sił brak ;/ i kicha nie pogodzi tego. A tak fajnie można by teraz poszalec bez "zabezpieczen" hehehe :-):-)
 
reklama
tricia heheh musimy sie nawodnić. wiesz zeby maluchy miały świeża wodę w basenikach. a własnie podobno po porodzie kobieta koszmarnie się poci :baffled:
 
Do góry