reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

He he Angel uśmiałam się z tej mini gwiazdki :-)

Kamila , tricia mnie w tamtej ciąży suszyło straszliwie - myślałam że oszaleje bo piłam non stop i nic nie pomagało . Nie wiem jaka była przyczyna ale może dlatego ze niedługo po tych objawach pojawiła mi się siara :rolleyes2:
 
reklama
mi tez sie strasznie chce pic i to caly czas i juz mi brakuje pomyslow, bo po wszystkim poza woda mam zgage...
no i ile moge tej wody wypic juz mi wcale nie smakuje :(
 
He he Angel uśmiałam się z tej mini gwiazdki :-)

Kamila , tricia mnie w tamtej ciąży suszyło straszliwie - myślałam że oszaleje bo piłam non stop i nic nie pomagało . Nie wiem jaka była przyczyna ale może dlatego ze niedługo po tych objawach pojawiła mi się siara :rolleyes2:


haaaaaaa!!!!!!! cos w tym jest jak ostatnio ogladalam swoje cycki (te brazowe plamy od sutkow ) to zauwazylam, ze juz cos mi sie tam saczy... malusio bo malusio ale jednak
 
Okazuje się , że temat picia na czasie więc przeniosłam tu :-)

No to dobrze, ze to normalne!
Nefi zazdroszcze, ze Ci wchodzi tak woda z sokiem, chcialabym cos zdrowiej no ale sie nie da !! :wściekła/y:
Teraz postawiłam sobie wode obok i bede chlała na siłe no.

A powiem Wam, ze jak na fejsie u kogos zobaczylam fote z pełnym kieliszkiem czerwonego wina to myślałam, ze wyjde z siebie i stanę obok :no: Pokroiłabym się na półsłodkie wino!! A najgorsze, ze po wszystkim itak nie spełnie tego bo tu w UK jakies dziwolągi same są tu nie ma pół słodkich win!!! Same szczochy wytrawne a nie dosc, ze nie smakuja to i bez ciazy konczyly sie ciezka zgaga u mnie :/ Buuu ja chce Kadarkę :((
 
Angel musiała mi zacząć wchodzić woda z sokiem. Zreszta ja akurat jestem z tych co moga wode pić byleby była gazowana.
 
a ja piję wodę niegazowaną prosto z butli :D od daaaawna tak więc się przyzwyczaiłam już:D
Kiedyś to tylko jakieś soki, a najbardziej gazowane typu cola itd... porównując samopoczucie wtedy jak piłam tamto (mniam, mniam:D), a teraz jak pijam wodę i różne niesłodzone herbatki raz- dwa razy dziennie... ooohoho.. nie wyobrażam sobie, by znowu normą było takie popijanie w ciągu dnia.. jest różnica.;p w zdrowym ciele, zdrowy duch! :D:p
 
mnie czasem jeszcze na cole potrafi napaść, ale generalnie wodożłop jestem. warunek woda gazowana po zwykłej mnie mdli :baffled:
 
ja piję najczęściej wodę niegazowaną bo po gazowanej mam zgagę poza tym różne soki i te ze sklepu niektóre i domowe, herbatkę z cytryną jak mi czasem niedobrze to samą bez cytryny i bez cukru, kawy nie piję zastąpiłam zieloną herbatą ale tylko 1 dziennie bo za dużo podobno też nie zdrowo, moim małym grzechem stała się pepsi czasem wypiję 1 puszkę oczywiście nie piję jej hektolitrami ale czasem sobie po prostu nie odmówię :sorry2: a i jeszcze miętę prawie codziennie wieczorem przed snem
na wino miałam smak w okresie świątecznym ale na białe :-) teraz już nawet nie mam
 
reklama
Do góry