reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja już mam dość! Niech będą lwy w kkońcu jestem spod strzelca a to ten sam trójkąt żywiołów! Dam radę ale dłużej w ciąży już chyba nie.... To straszne jak tak ciężko nawet nogę na łóżku położyć.... I do tego jeszcze tak gorąco...
 
reklama
Nie mogłam dziś w nocy spać. Chyba coś sie unosi w atmosferze, bo miałam ze 3 takie dłuższe i silniejsze skurcze i już myślałam, że będę musiała wstać i dopakowywać walizkę. Poszłam do drugiego pokoju i z godzinę poczytałam książkę, żeby się trochę uspokoić, no i pomogło :)
 
Dziendoberek Wszystkim!

Ja juz mam dosc :mad:. Czuje sie zmeczona... W nocy niby spie a budze sie padnieta, miejsca sobie nie potrafie znalesc.
Chcialabym juz urodzic, jakos to przyspieszyc (moze zrobic recznie pranie, powiesic je wysoko, umyc okna, popowieszac firany i zaslony, zrobic kilka rundek pod rzad na nasze 3 pierto, itd-ponoc to dziala), ale moj maz mowi, aby poczekac jeszcze choc kilka dni, az wlasnie znak zodiaku sie zmieni-tez twierdzi, ze lew to nie najlepszy znak, ze lepiej poczekac na panne ;D, pewnie dlatego, ze sam jest panna ;D A zmiana nastepuje chyba w srode, nie?
Kurcze, jak tu wytrzymac? A kurczy przepowiadajacych wcale duzych i czesto nie mam...chyba dziecku sie nie spieszy do rodzicow na swiat-moze chce jednak zrobic prezent tatusiowi na urodziny, na 5go wrzesnia? Oby nie, bo ja chcialam juz 15go jechac nad morze, a tak to bedzie za wczesnie na taka podroz-jesli nie dla dziecka to dla mnie ;D
 
Dzień dobry Kobietki
Moje nastroje mnie przerazają , nie wiem jak wytrzymuje ze mną moj maz i pies:D, oczywiscie sa ze mna najblizej wiec na nich wszystko się kumuluje:D.
A że mąż spod znaku panny ::)(urodziny 5 wrzesień - to tak jak Twoj Royanna )co do pannien to dobrzy ludzie ale więcej zdecydowania by się im przydało;).
Royanna robimy im niespodziankę?:)5 wrzesień jak dla mnie bomba!
 
Witam mamuśki ;D

Brzuch tak mi opadł, że ciągnie się prawie po kafelkach ;)
Wczoraj była taka burza, że szoooooook...i nie za oknem tylko w domu....czy to hormony znowu zaczynają dawać popalić....?..hmmm...

...a jakbym miała takie dwa lwiątka w domu ( i mama lew)...echhhh...cudowne wyzwanie...tylko nie wiem czy mąż podziela to zdanie...
Jak wiecie mam cukrzycę ciążową...dzisiaj się trochę zmartwiłam bo ja mam za niskie pozioy cukru ...dzisiaj na czczo glukometrem miałam 69 (a min. powinnam mieć 70)...czyli nie wiem co to za dziwna cukrzyca co nigdy nie przekraczam górnych poziomów a teraz jeszcze dojść do minimalnych nie mogę...hmmm...nawet lekarz ostatnio mówił, że w zasadzie to po wynikach wychodzi, że powinnam dużo więcej jeść....ale znowu przyrost wagi jest niesamowity...;) i tak źle i tak niedobrze...jesoooooo jak ja zrzucę te 30 kg....
JUż niedługo będziemy pisać jak to maleństwa nam w n ocy dały popalić...(już nie w brzuszku jak teraz tylko "na zewnątrz")
 
Hej dziewczyny :)

Na Ślasku gorąco :p niestety!! mam tylko nadzieję że to przejściowe ;)

A od kiedy się zaczyna panna?? bo ja też nie chcę Lwiątka skoro tak jest jak jest :p za to ja jestem Wagą, gdybym zaszła w ciążę msc później kto wie - moze córcia też urodziła by sie wagą!! ;)
 
reklama
a ja chcę dwa małe lwiątka! I tak chyba nie dam rady do czwartku! Zresztą one chyba już są lwiątkami bo strasznie rozrabiają w brzuchu!
 
Do góry