reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Mój dzidziuś będzie panną albo wagą :)

Renee -dzięki za link, własnie poczytałam o swoim szpitalu i widzę, ze rodzące bardzo go chwalą cały tam personel :)
 
hi,hi - mój mężuś też panna - 4 września i od dawna się smieję, że dostanie w prezencie Milusię :))) a przy okazji ja 5 września mam imieniny, więc będzie prezencik podwójny :))

a jak był mały to się wtydził, że chłopak i panna, więc jak się go ktoś pytał jaki jest znak zodiaku to odpowiadał, że tygrys :)))) taki sprytny był ;)
 
Lwiątka tylko do jutra ;) od 22 września rodzą się Panny ;) ja chciałam lewka,ale teraz to już mi ejst wszystko jedno.
Dziewczyny za 8 dni będę tulić mojego malucha ;D
 
no mój sie dziś chyba nie pojawi..
a najśmieszniejsze jest to, ze jutro Franek ma swoje imieniny :D może się wreszcie pojawi bo mi coraz mniej do terminu zostało.. i niech się urodzi teraz bo we wrześniu będę zupełnie sama, bo od 8go mąz musi wyjechać na 3 tygodnie i nic tego nie może zmienić.. a jakoś nie widze tego aby być sama w połogu z dwójką dzieci - naprawdę nie ma kto mi pomóc, bo teściowa ( ok 200 km od nas mieszka ) właśnie dostała pracę a moja mama też pracuje.. sopstra niedawno urodziła.. boję się cholernie, że zostanę sama.. to grozi co najmniej domem wariatów ( No najmniej poważną nerwicą)..

a pozatym .. czy Wam też tak się nastroje zmieniają.. ja raz dołek mam raz się śmieję jak głupia.. sama nie wiem co mi jest.. dziś jestem obrażona na swiat cały.. czuję się fatalnie a mąż wogóle mi nic dziś nie pomaga (albo nie chcę tego widzieć.. )
 
mój szpital w którym planuje rodzić ma III stopień referencyjności..to najlepiej czy najgorzej?

sale pojedyńcze do porodu, tatusiowie mogą być cały czas przed, w trakcie i po porodzie...wszytsko tam jest za darmo...hmmm..łacznie ze znieczuleniem zewnątrzoponowym...a co to znaczy, że przy cc znoeczulenie lędźwiowe?...to to samo?

"..Opłaty: poród w wodzie: Bez opłat
poród z osobą towarzyszącą (poród rodzinny): Bez opłat
sala pojedyncza do porodu: Bez opłat
znieczulenie zewnątrzoponowe: Bez opłat
C.c. w znieczuleniu przeważnie dolędźwiowym, z bliską osobą
Nie ma golenia krocza przed porodem, lewatywa - na prośbę pacjentki"


no...ale chyba do cc to i tak musi być wygolone u góry? ::)

 
Renee oczywiście pop.... miałam na myśli sierpień ;D

Ale jajochy :laugh: bylismy dziś z rodzicami na zakupach w Geancie i płaciłam kartą.Sprawdzam teraz w sieci jak wygląda moje konto a tam stoi napisane tak: zakupy w Geant płatne kartą, a nieco niżej zakupy anulowane w Geant.Nie wiem co o tym myśleć,czyzby ta babka przy kasie coś pop.przyła?

Aga u mnie właśnie natrsój bardzo pozytywny,choć wczoraj przez sekundę wróciła chwila z poprzedniego porodu,jak czekałam już na sali na anastezjologa...,ale przeszło.

Aga Mazury to jest to samo znieczulenie ;)
 
moja dzidzia dzis spokojna :) Byliśmy w odwiedzinach u dziadków i chyba chciala zrobic dobre wrazenie ;) Od jutra zaczynam pranko malusich ciuszków - już sie na to cieszę :)
A za oknem zbiera sie na deszcz, to dobrze bo przez cały dzien duchota była
 
reklama
Hej Babolki! :D

Ja wlasnie wrocilam do domku z wyprawy na imprezke nad jeziorkiem. :D Super bylo! Wszyscy mnie podziwiali,ze jeszcze w 9 miesiacu chce mi sie wyjezdzac poza dom i imprezowac. :p Nawet potanczylam i poplywalam w jeziorku,hyhyhy. :D No i bylam pod stala opieka reszty imprezowiczow,ktorzy w zasiegu reki mieli telefon,jakby mi sie cos dzialo,zeby dzwonic po karetke. :p Bylysmy jednym slowem z Zuzanka w centrum zainteresowania. ;D Teraz idziemy poogarniac troszke ciuszki z wyjazdu i poogladac,co sie wydarzylo przez weekendzik na BB. ;) Chyba wszystkie jeszcze sa 2 lub 3 w 1? :D

A jutro ta powtorka badanka... ::)
 
Do góry