reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Wróciłam i jestem po KTG. Skurcze były ale przepowiadające, rozwarcia nie ma, wiec wróciłam do domu. Powiedziano mi że gdyby pojawiły sie mocniejsze skurcze albo odeszły wody to mam sie zgłosić a narazie jest OK! No to OK! my spadamy w takim razie z moim K na grila do szwagra ;)
 
reklama
...hmmmmm...a ja myślałam, że moje dzieci załapią się jeszcze na zoodiakalne Lwy.... bo to takie cudowne, najlepsze znaki :laugh:
 
Aga_Mazury to nieprawda że lwy to cudowne znaki.Mój slubny jest z tego znaku i nie ma za dobrego charakteru.Jest samolubny i chciałby wszystko dla siebie , a nic dla kogoś.Nie przejmuje się innymi,myśli tylko o sobie.
 
mija79 pisze:
Aga_Mazury to nieprawda że lwy to cudowne znaki.Mój slubny jest z tego znaku i nie ma za dobrego charakteru.Jest samolubny i chciałby wszystko dla siebie , a nic dla kogoś.Nie przejmuje się innymi,myśli tylko o sobie.

najcudowniejsze :p :laugh: ;)
 
Aga mówi, że najcudowniejsze, bo pewnie sama jest spod tego znaku ;) ;D :D Ja tam bym nie chciała mieć dziecka lwiątka, a już na pewnie nie dwójki lwiątek, bo to jednak najsilniejszy znak i zawsze musi postawić na swoim. Mój chrześniak jest spod lwa, ma 4 lata i ja swojej siostrze...........serdecznie współczuję!!! ;D Mały jest okropny i chyba tylko moja mama ma do niego cierpliwość. Nie daj Boże mieć takiego diabła wcielonego w domu ;) ;D
 
Kurcze ja mam taki twardy brzuch jakby mi ktoś piłkę lekarską tam wsadził!!! :( :mad: No i mam wrażenie, że mi zaraz wystrzeli!! :mad:
 
reklama
Do góry