reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

reklama
Kolor łóżeczka nazywa sie transparentna biel0biały z prześwitami sosny:)
Łóżeczko i pościel są firmy drewex:)
 
Confi-ja pościel widziałam w sklepie, a zamówiłam przez internet bo jest tańsza. Są rózne wzory:)
 
Nowe łóżeczko dostałam w prezencie od siostry. takie jak miało być, jasne i proste:
KLUPŚ - MEBLE DZIECIĘCE

A pościel mam firmy Feretti. wzór Air Teddy żółty. ale jest tego taka masa i jedne ładniejsze od drugich. no i mają ten ochraniacz do łóżeczka dzielony na cześci a nie cały. można doolnie zdejmowaćno i wyprać w razie potrzeby też można jedną z cześci.
 
annazofia - ja chyba też dostanę łóżeczko z Klupsia Softbe - artykuły dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce
jak już pisałam - moi Rodzice zadeklarowali się do zakupów łóżeczkowych, na dodatek mama sama zaczęła szukać potencjalnego łóżeczka - no i znalazła. I jej i Tacie spodobało się łóżeczko RadekII. Wczoraj nas zawołali i zapytali o zdanie - mój mąż również przychylił się do ich wyboru, więc moje wypatrzone łóżeczko z Drewexa - Laura Mocca, chyba pójdzie w niepamięć...
Dzisiaj jedziemy zobaczyć tego Klupsia na żywo :))) (mama o włos już wczoraj go nie kupiła, ja jednak wolę osobiście je sobie sprawdzić..)
 
reklama
aga_k_m- zarowno lozeczka z firmy klups jak i drewex sa super solidne! My jednak zdecydowalismy sie na klups- bo ma przykrywana szuflade i wykrecane szczebelki no a bedziemy brac te: KLUPŚ - MEBLE DZIECIĘCE , a w zasadzie to juz dzis je odbieramy!
 
Do góry