reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

no właśnie barmanko - ja jestem przeciwna baldachimom (ze względu na tą nadprodukcję kurzu i bakterii nad dzieckiem). Szukałam u tego sprzedawcy identycznego kompletu ale bez baldachimu - niestety nie było:crazy: najwyżej sprzedam go albo podaruje komuś w prezencie...
Widzialam rożek i podusie do karmienia -> są w tym komplecie :-) no i cena chyba też przyzwoita (wczoraj jak oglądałam łózeczka to komplet pościeli, tj. wsad + poszewki = 155 zł, a była to taka zwyczajna pościel.. żadna firmowa..)
 
reklama
annazofia - ja chyba też dostanę łóżeczko z Klupsia Softbe - artykuły dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce
jak już pisałam - moi Rodzice zadeklarowali się do zakupów łóżeczkowych, na dodatek mama sama zaczęła szukać potencjalnego łóżeczka - no i znalazła. I jej i Tacie spodobało się łóżeczko RadekII. Wczoraj nas zawołali i zapytali o zdanie - mój mąż również przychylił się do ich wyboru, więc moje wypatrzone łóżeczko z Drewexa - Laura Mocca, chyba pójdzie w niepamięć...
Dzisiaj jedziemy zobaczyć tego Klupsia na żywo :))) (mama o włos już wczoraj go nie kupiła, ja jednak wolę osobiście je sobie sprawdzić..)

Ja też mam Radek II. zastanawiałam się czy nie dokupić do niego szuflady, ale nie wiem...może lepiej taki jeden lub dwa plastikowe pojemniki płaskie? potem przydadzą mi się na coś innego.
Myślałam też nad meteracem. W komplecie do łóżeczka był taki piankowy. Siostra - matka z doświadczeniem :-) - radzi się wstrzymać z kupieniem innego, bo mała w ogóle może mieć jakieś swoje upodobania i jak ten będzie dobry to zostawić i już. może i racja
 
Ja też mam Radek II. zastanawiałam się czy nie dokupić do niego szuflady, ale nie wiem...może lepiej taki jeden lub dwa plastikowe pojemniki płaskie? potem przydadzą mi się na coś innego.
Myślałam też nad meteracem. W komplecie do łóżeczka był taki piankowy. Siostra - matka z doświadczeniem :-) - radzi się wstrzymać z kupieniem innego, bo mała w ogóle może mieć jakieś swoje upodobania i jak ten będzie dobry to zostawić i już. może i racja

a ja mam wszystko w komplecie :-) i materac (kokos-pianka-gryka) i szufladę no i oczywiście najważniejsze - bujaczki :-D !!!
Łóżeczko zostało już zamówione - myśle, że do końca tygodnia powinnam je już mieć w domku (ew. na początku przyszłego tyg) :-D
 
Osobiście polecam produkty Bambino, zwłaszcza, że są produkowane przez NIVEA. I w takie właśnie zainwestuję.
 
a ja chyba zaryzykuję z serią Hippa:-) nie spotkałam się z żadną negatywną opinią (a mi osobiście bardzo podeszła oliwka z Hippa, więc mam nadzieję, że Jaga też będzie zadowolona :-D)
 
Z kosmetyków mam kupioną oliwkę J&J ale znając życie pewnie poproszę mamę, żeby przysłała mi parafinę ponieważ jest dużo lepsza od innych oliwek (przynajmniej jak dla mnie), do kąpieli będę używała Oilatum (płyn i mydełko). Te kosmetyki miałam wypróbowane przy starszym synku i polecam je :-)
 
a ja mam dużo kosmetyków z Bambino :-)
kupiłam również płyn do kąpieli Oilatum
mokre chusteczki i pampersy mam 2/3 różnych firm, bo każde dziecko inaczej reaguje właśnie na te dwa produkty :tak:
 
Ja mam chusteczki z pampersa.. i tak samo pieluszki....
Plyn do kapieli Oliatum i do tego oliwke J&J... krem do twarzy tez z Oliatum i balsam...
bo moj synek tylko te kosmetyki uzywa... zobaczymy jak corcia...
 
reklama
Do góry