reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

no to super ankzoc!!! Kurcze - napawasz mnie optymizmem z tym Klupsiem:-D Ja już bylam w 100% zdecydowana na Drewexa - ale wygrała kołyska, no i ta szuflada.. :-)
 
reklama
aga_k_m- my tez wczesniej napaleni bylismy na drewex , no ale pani w sklepie nam powiedziala, wlasnie o tych roznicach i zdecydowalismy na klups, mam nadzieje ze bedziemy zadowolone!
 
Ja zakupiłam łóżeczko KLUPŚ RADEK VII - z gwiazdkami i księżycem
ale musiałam je reklamować :crazy:
Z jednej strony - z przodu łóżeczka gdzie jest rzeźba to była jakaś wybrakowana płyta a wzór wycięty na odpierdziel (za przeproszeniem) To że płyty (sklejki) sie rozklejają to nie mam pretensji - bo wiadomo drewno pracuje

Ale z reklamają nie było problemow i juz jest ładne :)
 
oj Iwona to nie dobrze że łóżeczko wybrakowane było :no: ale super, że udało ci się już załatwić reklamację i że wszystko jest jak być powinno ;-)

dziewczyny, a ja mam nietypowe pytanie :zawstydzona/y: jak wygląda od spodu przewijak na łóżeczko (ten sztywny) bo na necie są tylko fotki z frontu....
pytam bo ja taki chce kupić, a tutaj znalazłam tylko w jednym (!!) sklepie, i wydaje mi się że nie jest on taki jak powinien być... :baffled:
powiedzcie mi czy on ma jakieś "rynienki" od spodu tak by trzymał się na łóżeczku i miejsca na haczyki (na allegro czytałam że powinny być właśnie jakieś haczyki...)
 
Barmanka- przewijaki na lozeczko sa usztywniane od spodu, musisz zwrocic uwage bo sa takie same tylko miekkie ale one sluza do polozenia na komde, a te na lozeczko maja takie 4 koleczki ktore wkrecasz w przewijak i dzieki czemu trzymaja sie na lozeczku :)
 
ankzoc wielkie dzięki :tak:
no to teraz jestem pewna że tutaj widziałam ten "nieodpowiedni" :baffled: wyglądał identycznie jak te które się kładzie na łóżeczko, ale wydawał mi się trochę za miękki (spód nie był tak bardzo sztywny jak ja to sobie wyobrażałam), i w komplecie nie było żadnych kołeczków... nic...
 
Te na łóżdeczko sa baaardzo sztywne (jakby pod spodem była włozona deseczka)

I potwierdzam - pod spodem zawsze są 4 kołeczki/śrubki żeby przewijak się nie ślizgał na łóżeczku w trakcie przewijania :)
 
a ja się pochwalę - że też już mam zamówione łóżeczko - KLUPŚ Radek II z kołyską przebił wszystkie!! Teraz jeszcze wyposażenie łóżeczka zamówie, i przynajmniej ten wydatek będę miała odfajkowany;-)
 
reklama
aga-_k_m bardzo śliczna pościel :tak: mąż chyba wybrał najładniejszą z dostępnych:-) (mi się podoba wzorek 40-ale ja będę mieć chłopca więc patrzę pod innym kątem ;-)). a widziałaś że u tego dostawcy możesz dokupić również rożek i taką podusię do karmienia (rogala) - i wszystko będzie pasowało wzorkiem do pościeli :-)
jeszcze u nikogo nie spotkałam ochraniacza na całą długość łóżeczka... ciekawe jak tu wygląda na żywo i czy się sprawdza?

co do baldachimu - to ja za nim nie jestem :no: jak dla mnie niepotrzebna ozdóbka, która tylko cieszy oko, ale w sumie do niczego nie jest potrzebna. nie wspominając o kłębach kurzu... ale jeśli ty masz ochotę ją kupić i tobie się podoba, to spoko ;-)
 
Do góry