reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

K.M. - gdzie sie w tesco takiego kółka szuka???bo nie wiem czy to ma być kółko dmuchane, czy jakie???

mam jeszce pytanie odnośnie wkladek poporodowych. Byłam ostatnio w rossmanie i szukałam czegoś takiego i znalazłam tylko podpaski bella max i takie kupiłam.W jakiech sklepach te podkłady szukać???
 
reklama
Ja podkładów takich właściwych też jeszcze nie mam (nie znalazłam), ale wybiorę się w czwartek do apteki - słyszałam, że tam powinny być - więc może i Ty tam poszukaj aneteczka :tak: ja narazie mam zakupione wkładki urologiczne od belli, bo innych nie znalazłam. I wyglądają jak takie wielkie podpaski - więc jak nie znajde podkładów, to musze się obejść z tym co już mam ... :dry:
 
aneteczka- ja bede szukała w dziale dla dzieci tam gdzie zabawki, moze znajde;-). A jak nie to po prostu zapytam gdzie moge takie kołko znalezc.A kołko dmuchane takie jak zabiera sie nad wode.
Jutro mam wizyte o 11. Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku tak jak do tej pory.
 
Hej
faktycznie co szpital to inaczej saszetki tantum rosy i szare mydło w płynie polecam do zabrania, kółko najlepiej takie zwykłe dmuchane jak nad wodę zapakować w poszewkę na poduszkę (ja tak robiłam w pierwszej ciąży). Codo maści na brodawki to u mnie w szpitalu można było u pielęgniarek kupić taką fajną chyba z medeli. Ja musze zabrać np: swój termometr sztućce talerze papier toaletowy a nawet coś do chleba na kolacje i śniadanie. Polecam też zabrać soczki jabłkowe w małych kartonikach. U nas np na szkole rodzenia rozdawano listę co zabrać do szpitala.
 
Kochane sorry że się wtrącę jako doświadczona mama:sorry::sorry::sorry:

Na pewno do szpitala trzeba wsiąść kilka koszul rozpinanych, szlafrok najlepiej ciemny, ręcznik duży i mały też ciemne, pantofle. Kosmetyki: mleczko, tonik, krem, pasta i szczoteczka do zębów, grzebień, podpaski, płyn do podmywania, żel pod prysznic, szampon. Najlepiej brać małe opakowania-saszetki.

Przydadzą się też ręczniki papierowe...żeby się podetrzeć, chusteczki nawilżane, kubek, talerzyk, sztućce. Ładowarka do telefonu, mp3. Tabletki przeciwbólowe (apap, panadol, paracetamol) woda do picia niegazowana

Koniecznie trzeba pamiętać o legitymacji ubezpieczeniowej, książeczce ciąży, potwierdzonym wyniku grupy krwi, dowodzie osobistym!!!

Dla dziecka z reguły ciuszki potrzebne są dopiero przy wyjściu...w szpitalu przyda się kocyk i czapeczka.

Znikam już i nie przeszkadzam:-)

Powodzenia na porodówkach!!!
 
mam jeszce pytanie odnośnie wkladek poporodowych. Byłam ostatnio w rossmanie i szukałam czegoś takiego i znalazłam tylko podpaski bella max i takie kupiłam.W jakiech sklepach te podkłady szukać???

WKLADKI-POPORODOWE.jpg


pieluchy jednorazowe bella do kupienia w aptekach i większości marketów i sklepów chemicznych
 
reklama
Do góry