reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Iwonka witaj w klubie ja tak samo kochyam zapach oliwki Bambino:-DMydelka i chusteczek z tej firmy sama nieraz podkradam je moim malenstwą:tak::-DRewelacjaaaaaaaa!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:Polecam tez chusteczki Dada są super nawilzone i pieknie pachną:tak:;-)nie wiem jak pieluszki bo nie mialam ale chwala sobie:tak:krem do pupy mialam Nivea fajny jest:tak:Oilatum rewlacjaaa poprstu :tak:troszke drogi ale warto zainwestowac:tak:są jesze mydelka z tej formy i kremik teraz w prowadzili Oilatum Soft mieliscie????:confused:Dzidzius chusteczki nie podeszly jakies suche natomiast pampersa te sensitive smierdza :no:Oliwka J@J wysusza jest jak woda poprstu:wściekła/y:wiecej jej nie kupie firma nivea jest tez bardzo dobra jestem przy Bambino i tak zostanie:tak:sprawdzaja sie od lat:-):-)jestem bardzo zadowolona:-):-):-)mam wszystkie produkty z tej seri
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oilatum Soft - tez jest fajny :tak:
W sumie Mustela i Oilatum to podobny przedział cenowy
ale ja zakochana jestem w zapachu produktów Mustela :-D
Córci nawet perfumy tej firmy kupiłam - dla niemowląt :-)
 
Ja pieluszki na razie kupilam huggies newborn a husteczki bambino do kapieli kupie oilatum no i do pupy mam sudocrem z pierwsza dzidzia uzywalam tylko pampers pieluszek i chusteczek ale szczerze powiedziawszy 12 lat temu nie bylo konkurencji na polskim rynku z tymi produktami:no:
 
Ja ze swoja córcią ponad 5 lat temu robiłam eksperymenty - chusteczki mogłam używać jakie chciałam (żadne ją nie uczulały)
Ale pieluszki to tylko pampersy
Używałam różnych - ale pampersy były najlepsze, bo z innych siki mi potrafiły "nogawką" wyciekać :baffled:
 
Witam!
Czy któraś z Was stosowała bądź też będzie stosowac kosmetyków MUSTELA BEBE - jakich produktów i do czego?
Ja zastanawiam się nad Mustelą Bebe lub Mustelą Stelatopia.
Czy macie może informację czy po kąpieli z użyciem Żelu Mustela Bebe wzbogaconym w krem ochronny trzeba używac jeszcze oliwki?
Pozdrawiam :)
 
Oilatum Soft - tez jest fajny :tak:
W sumie Mustela i Oilatum to podobny przedział cenowy
ale ja zakochana jestem w zapachu produktów Mustela :-D
Córci nawet perfumy tej firmy kupiłam - dla niemowląt :-)
Witam,
Jakie kosmetyki z Musteli kupiłaś?
Ja też się zastanawiam nad tą firmą, podobno droga, ale bardzo wydajna
 
Jeśli chodzi o kosmetyki firmy MUSTELA
to używałam:
- szamponu i żelu do mycia 2w1
- kremu nawilżającego
- kremu na zimę
- sztyftu
- perfum
- pudru sypkiego min. do dupci - super pachnie i faktycznie działa
 
Ostatnia edycja:
Ja tak jak widzę dużo z nas będę używała dla maleńkiej mydełka i oliwki bambino..zastanawiam się nad oilatum....jeśli chodzi o chusteczki to też bambino a pieluszki to tylko pampers
 
Oilatum jest płynem przeznaczonym do bardzo suchej skóry:tak:Ale jak najbardziej mozesz go uzywac kazdy7 pediatra ci go poleci ale jest rewelacyjny sama go nieraz uzywalam skorka jest super nawilozona i natlusczona:tak::tak::-):-)Jak wyciagasz dzidzie z wanienki to tak jakby miala na sobie juz oliwke:tak:ale kosztuje chyba z 50 zl tam jest 250 ml:tak:Ciesze sie ze wybralas Bambino nie bedziesz zalowac super sa:tak::-)co do pieluszek nie mozesz odrazu zakladac ze bedziesz uzywac pampersa bo nie wiadomo jak zareaguje twoja dzidzia i czy beda DLA NIEJ dobre:-)
 
reklama
jasne że biorę pod uwagę to że pampers może małą uczulać i będę wówczas zmuszona szukać czegoś innego, ale jestem dobrej myśli :-)
 
Do góry