reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy niezbędne dla Maluszka

Słyszlam bardzo dobre opinie o tych dada biedronkowych ze sa o wiele lepsze od Pampersów:-)Chusteczki Dada są super jak jestem w polsce u rodzicow to tylko ich uzywam:tak:rewelacja pieknie \pachna i super nawilozne:tak:5 zl za 72 sztuki:-)
 
reklama
Słyszlam bardzo dobre opinie o tych dada biedronkowych ze sa o wiele lepsze od Pampersów:-)Chusteczki Dada są super jak jestem w polsce u rodzicow to tylko ich uzywam:tak:rewelacja pieknie \pachna i super nawilozne:tak:5 zl za 72 sztuki:-)
Moja przyjaciółka też je bardzo sobie chwali...:-)
 
Chusteczki czy pieluszki??:tak::tak:z reszta to o to super:-)czyli wychodzi na to ze nie zawsze drogie musi byc doobre:tak::-)
 
ona akurat bardzo sobie chwali chusteczki ...próbowała różne nawet te droższe i albo były gorsze (np pampers) albo takie same więc po co przepłacać
 
Ninko:-):tak:Naprawde inne sie przy nich kryją:-)Nawet te Nivea baby ;-)ale wiesz dla niektorych liczy sie firma i potem jest jak jest
 
i wiesz co powiem CI że moja przyjaciółka właśnie raczej zawsze musi mieć to co najlepsze...często za tym idzie że firmowe...byłam zaskoczona jak zachwalała chusteczki z biedronki..ale ona naprawdę uważa że są bardzo dobre...:-)
 
Ja tez chcialam miec tzn najlepsze:tak:Kupiłam Oliwke J@J okropna jak woda i wysyszyla mi skorke maluszka nwet na sobie testowaalam okropna:no:wiecej nie kupie:zawstydzona/y:dlatego od tego czasu nie patrze na firme
 
ja właśnie czytałam że oliwka z J&J strasznie wysusza skórę, a bambino dosyć że ślicznie pachnie to super nawilża:-) tylko że jak się zdecyduję na oilatum to oliwka już nie będzie potrzebna:-)
 
Okropna jest:wściekła/y:Bambino jestem zakochana w jej zapachu cudowniee pachnie swietnie nawilza natluszcza itp:tak::tak::tak::tak::tak::tak:Te kosmetyki sa rewelacja numer1:tak:i do tego sprawdzone od lat:tak:albo kiedys kupilam chuseczki dzidziusia i tez strasznie suchee:no:
 
reklama
Do góry