reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rzeczy kupione niepotrzebnie

z ubranek nie sprawdziły się:
-sweterek i dzinsy w rozmiarze 62 , bez sensu, mój synek urodził się duży i w wieku 3 miesięcy zaczynał nosić 74 teraz już wiem że ja takiemu dziecku poniżej 3 miesięcy sweterka ani dżinsów w gumke nie wcisnęłabym
-body owszem super ale ja dopiero po 4 tygodniach miałam odwagę zakładać rzeczy przez głowę, wcześniej super sprawdzały się rzeczy nan napki takie co mogłam rozłożyć całe położyć synka i zapiąć:
pajace,body całe rozpinane dla mnie hit,
ja nawet zrobiłam sobie taki ranking ciuszków wg mojego typu:
-dopóki dzieciątko jest takie "mięciutkie i z lejącą główką" to wszystko rozpinane
-potem wszelkie body i śpiochy z zapinaniem na ramionkach (maluszek sporo leży na brzuszku,pleckach i żeby go rzadne guziki i inne opzdoby nie uwierały)
- później zaczyna raczkować i wg mnie śpiochy odpadają (chyba że się zakłada skarpetki na śpiochy) bo się zsuwają z nóżek i utrudniają poruszanie, wtedy wg mnie super spodenki w gumkę, body i skarpetki
- jak zaczyna chodzić to właściwie ten zestaw jest super, ja jeszcze teraz na plac zabaw to staram się żeby albo miał body i spodenki albo koszulkę i ogrodniczki żeby mu plecy się nie odsłaniały jak zjeżdża ze zjeżdżalni i piasek się nie dostawał
 
reklama
mada78 pisze:
A tak przy okazji co lepsze rożek czy śpiworek, moja Mrówka przyjdzie na świat w sierpniu i nie moge się zadecydować , a moze to i to??
i jeszcze jedno : koszulki czy body i z jakim rekawkiem :-[
Dziękuję ;D
jak na sierpień to wg mnie i rożek i śpiworek będa za gorące, ja stawiam na zwykły kocyk.

bodziaki, bodziaki i jeszcze raz bodziaki - są the best!! :)
 
body :)
jesli spiworek to cienki, letni, one sa z innego materiału, widziałam w c&a, pewnie niedługo przeceny będą. ale zamiast spiworka cieniutki bawełniany kocyk lub flanelowa pieluszka.
 
ja nawet nie zdawlam sobie sprawy ile ja mam rzeczy ktore mi sie do niczego nie przydaly
-stanik do karmienia
-smoczki
-gruszka do nosa
-puder do pupy
-termometr w smoczku(wlasnie musze kupic jakis inny,moze mi cos polecicie,bo ja nie mam pojecia)
-taka ceratka do podtrzymywania pieluszki
i to jak narzie wszystko co pamietam,jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze.
a jeli chodzi o pieluchy tetrowe to tez dokuptwalam i flanelowe rowniez,ale moja dzidzia musiala byc szeroko pieluchowana
 
ja używam już normalnego elektronicznego termometru do mierzenia w ustach. wkładam na minutkę i szybciutko wynik jest... smokiem tymek spluwa (czuje ze to nie jego tylko jakiś dziwny)...
 
MADA78 zdecydowanie body najlepiej całe rozpinane, bo faktycznie takie maleństwo ciężko ubierać przez główkę i w ogóle każdy ciuszek dobrze jak jest rozpinany przez całą długość, pajacyki, śpioszki powinny mieć napki w kroku bo wtedy nie rozbierasz całego dzieciaczka przy przewijaniu. Rożek będzie za ciepły, a zanim zrobi się zimno będzie za mały więc odradzam zdecydowanie. Tak jak dziewczyny piszą najlepszy kocyk, lepiej bawełniany niż polarowy bo lepiej oddycha.
 
U mnie niepotrzebne jest
-nosidełko
-za dużo butelek (mała jest na cysiu)
-za dużo ubranek
-niepotrzebne dwa kombinezony na zimę
-rękawiczki i buciki
-za dużo staników do karmienia
-za dużo smoczków
I narazie to wszystko
 
reklama
ha ha kombinezony zimowe mam juz cztery. Jeden kupiłam, trzy dostałam, a dzidziuś coś do mnie nie chce narazie, ciekawe co będzie jak sie wiosenny kiedyś urodzi i do zimy cztery kombinezony będą za małe. Ot dziecko, jeszcze w planach, a już mój świat ustawia jak chce...
 
Do góry